Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyen barátnőm ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen barátnőm ha tapasztalatlan vagyok az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Régebben mindig úgy voltam hogy majd belejövök, meg úgy is találok olyan lányt akivel szeretni fogjuk egymást. De mostmár rájöttem hogy nem ilyen egyszerű ez. Mivel már elmúltam 20 éves így, rájöttem hogy rohadt nehéz tapasztalat nélkül.

Már az nehéz hogy az ember találjon egy lányt aki szóba áll vele. Aztán a beszélgetés... az hogy kialakuljon párkapcsolat ahhoz meg csoda kell.

Most van egy lány, de nem tudom hogyan lehetne a tudtára adnom azt hogy jó lenne ha lenne köztünk valami, meg azt sem tudom hogy ő mit akar, nem tudom miből lehet ezt észre venni.


Ha az ember tapasztalatlan ennyi idősen akkor még bízhat abban hogy lesz barátnője?


2019. aug. 13. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
"Ember küzdj, és bízva bízzál!"
2019. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 is elmúltam már és még én sem jöttem rá erre. Ha görcsösen akarom, akkor nem jön össze az ismerkedés, ha lazán ismerkedek akkor pedig barátságok alakulnak. Párkapcsolatot szeretnék már, de egyszerűen nem találok rá "vevőt".
2019. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Iratkozz be valami PUA kurzusra
2019. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3: Hogy még le is húzzák és kihasználják? A pua csak üzlet és nyerészkedés más emberek nyomorán, semmi más.
2019. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nezd, mennyire ismered fel masok erzeseit? Fiukkal hogy kommunikalsz? Egyszeruen csak elbeszelgetsz a focirol az evfolyamtarsaiddal, vagy vannak igazi joban-rosszban barataid is?

Foglalkozz kicsit emberismerettel. Sok fiu a te korodban ott hibazik, hogy csak a sajat erzeseire figyel, agyal, a vele szemben allo ember meg csak egy probababa, akin tesztelheti a kepessegeit, de abszolut semmit nem fog fel a fele erkezo jelekbol. Nem veszi eszre, hogy melyik mosoly az illedelmes, a felszabadult, a gunyos. Minden mosoly egyforma...

A jo hir az, hogy a megfigyelokepesseg fejlesztheto. Beszelgess sokat emberekkel, mindenfele nemuvel es koruval. Igyekezz tanulni masok tapasztalataibol, ne csak befele figyelj.

Egy kis biztatas: a kutyakat is kepesek vagyunk megerteni, pedig nem beszelnek. A nonverbalis kommunikacio a kulcs a parkapcsolati sikerekhez is. ;)

2019. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!