Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nálatok kizáró ok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok kizáró ok ha a fiúnak koronája/tömött foga van?

Figyelt kérdés
Sajnos elég a f*s a genetikam a fogak szempontjából. Nem sárgák,de nem hofeherek. Hiába mosom 3-4x egy nap,sajnos van tömött fogam. Nálatok ez hátrány?

#fiú #fogak #tömött fogak
2019. dec. 22. 09:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Takarodj már. Ennyire unatkozol?
2019. dec. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem is van. Meg kisebb koromban tomtek be a leghatso fogaimat, azota ugy vannak. Szerencsere azota nincs gond. Evente jarok ellenorzesre es minden rendben van. A fogkovet erdemes leszedetni, az sokat javit a kinezeten.

Mellesleg ritka az olyan felnott ember, aki meg nem latott fogorvost es minden foga kifogastalan!

Ami viszont zavarna, az az apolatlansag! Ha van rossz foga, akkor irany a fogorvos! A fogmosas is alap, mert a kellemetlen lehelet nagyon kiabrandito es egyben kizaro ok!

2019. dec. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Van 8-9 tömött fogam. Mind fehér, esztétikai kis tömés. Tökéletesen működnek, kellemetlen leheletem sincs, mert mosom, fogselymezem őket. Rossz fogam nincs, és a mosolyt bátran vállalom, mert hófehérek. Inkább legyen néhány betömve, vagy korona, mint rohadjon, vagy hiányod legyen. Főleg látható helyen. Korona amúgy nincs nekem, de jó barátomnak igen, pedig még csak 31 éves.
2019. dec. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Hányszor teszed fel a kérdést, mr egotuning?
2019. dec. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hófehér foga csak a hollywoodi filmszároknak van, meg aki fehéríteti! De legalább te nem úgy állsz a szájhigiéniához mint egyesek, hogy azon dillemáznak vajon megcsináltassam a fogam, ( csak egy csonk volt neki elöl) vagy lecseréljem a féléves mobiltelefonom. Gondolhatod mi volt a döntése?!
2019. dec. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én most teszem fel először ezt a kérdést, komolyan.


Es köszönöm a válaszokat

2019. dec. 22. 09:22
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a kizáró, ha szűz az ánuszod.
2019. dec. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A korona miért lenne kizáró ok? Egy királynak biztos sok pénze van, ez még előny is.
2019. dec. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul tudom, de a népesség 90%-ának vannak tömött fogai, de még a 20-30 év közöttiek legalább felének is biztos. Szóval ez nem hiszem hogy bármit is jelentene
2019. dec. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gyártsunk rajtunk kívül álló problémákat, hogy megnyugtassuk az egónkat és hogy ne kelljen szembe nézni a valósággal.
2019. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!