Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beszállnátok idegen autójába?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszállnátok idegen autójába? Volt, h ogy behúzott eléd vagy melléd valaki autóval, hogy beülsz-e?

Figyelt kérdés
Természetesen nem.
2020. jan. 20. 22:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Regen meg a 90es evekben sok esetben elofordult h hazavittek idegenek buli utan

De egy idoben egy varos szeli krimoban dolgoztam az utcso buszt alig ertem el mindig. Ott alltam vartam. Nem egyszer civil rendorok vittek haza ( tuti azt hittek elsore h oromlany vagyok) 🙂 cuki volt a srac mert minden alkalommal mutata az igazolvanyat es bemutatkozott.


Manapsag oszakrozom es ha tehetem veszek fel stopposokat vagy a buszra varokat.

Nokent szivesen ulnek be mellem meg ugy is hogy egy 2t pickup-ot vezetek 🙂

2020. jan. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként voltam már a "másik oldalon". Egyszer randizni indultam egy lánnyal, és az volt a terv, hogy az étterem után átmennénk a közeli angol pubba kipróbálni pár különlegesebb sört, ezért vonattal mentem volna. Viszont bemondták, hogy felsővezeték-szakadás miatt nem jár, az asztalfoglalás miatt meg nem volt időm félórát várni a buszra, ezért hazamentem a kocsiért, és felajánlottam a várakozóknak, hogy egy darabon elviszem őket, ha sietnek. Egy 20-as évei végén lévő lány beszállt, és elvittem kb. 15 km-re. Nem tűnt úgy, hogy parázik, de abszolút megértettem volna, ha inkább passzolja a lehetőséget.


Egy másik sztori, hogy egyszer a távolság miatt szintén autóval mentem egy lányért az első randira. Kb. 15-20 perce kocsikáztunk, amikor felhívta az egyik barátnőjét, hogy minden rendben, valószínűleg nem vagyok baltás gyilkos. :D

2020. jan. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
10-es, már nem tudom biztosan paprikaspray volt e, vagy gázspray, kb 10 éve vettem boltban, szóval nem tiltott cucc volt. Azóta rég ki lett dobva, mert lejárt a szavatossága. Öszintén, ha megtámadnak, meg akarnak erőszakolni, vagy elrabolni nem érdekelne, hogy látásvesztést okoz e az illetőnek. Téged érdekelne?
2020. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pont a felvevős vagyok. Nem írok városneveket, de ha a szomszédvárosból jövök hazafele és látom, hogy az utolsó buszváróban van valaki aki szintén ott lakik ahol én általában megkérdem, hogy elvigyem e, ha soká jön a busz. Tehát nem mindig, elég jól tudom a menetrendet, évekig jártam én is.

Még senkit nem erőszakoltam meg vagy daraboltam fel és nem is tervezem.. :D

2020. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Eddig kétszer volt olyan, hogy megkérdezték tőlem azt, hogy elvigyenek-e, mindkettő ajánlatot elfogadtam.


Az egyik alkalommal kb éjjeli 1-2 órakor sétáltam haza, kezemben sörös üveggel, kicsit részeg is voltam és 15km volt vissza kb az útból hazáig. Megállt mellettem egy autó, lehúzta az ablakot a sofőr és mondta, hogy szálljak be elvisznek, idősebb házaspár volt. A férj vezetett, beszélgettünk út közben és annak köszönhetően jártak erre, hogy a feleségét vitte a barátnőihez bulizni. :D

Beszélgetés során az is kiderült, hogy 1utcával arébb laknak tőlem. Megköszöntem azt, hogy elhoztak.


A második alkalommal egy középkorú srác kérdezte meg azt, hogy elvigyen-e, olyan beláthatatlan kanyarokkal teli útszakasz volt, természetesen az autósok meg száguldoztak, kisebb halálfélelmem volt amikor elsúhant mellettem egy autó, sok időm nem volt gondolkodni, hogy beszállok-e vagy sem, hiszen ott állt a kanyarban az autóval. Úgy voltam vele vagy elütnek vagy elrabolnak üsse a fene. Pár km után megérkeztünk oda ahova kellett. Mesélte azt, hogy gyakran szokott felvenni embereket, főleg este, amennyiben elutasítják a fuvart akkor a kesztyutartóból előkap egy egy láthatósági mellényt és megkéri, hogy legalább a mellényt vegye fel.

Szerencsém volt mindkét alkalommal, de nem a legfelelősségteljesebb döntés beszállni bárki mellé is, remélem többet nem fogok.

2020. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Párszor elöfordult. Egyszer itt a belvárosban egy taxis megkérdezte, hogy én vagyok-e xy, akiért jött. Mondtam, hogy nem, mire felajánlotta, hogy szívesen elvisz ingyen. Megköszöntem és nemet mondtam.

A legemlékezetesebb talán az volt, amikor 17 évesen éppen hazafelé tartottunk egy barátnőmmel egy buliból. Lent voltunk a Balatonnál és elment az utolsó busz, ami így egy 7 km-es séta. A vége az lett, hogy a rendőrök vittek haza minket, mondván, hogy ne tekeregjünk az éjszakában. :))

A kérdésre válaszolva pedig nem, nem ülnék be idegen mellé.

2020. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!