Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beszállnátok idegen autójába?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszállnátok idegen autójába? Volt, h ogy behúzott eléd vagy melléd valaki autóval, hogy beülsz-e?

Figyelt kérdés
Természetesen nem.
2020. jan. 20. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Épp csak megálltam egy buszmegállóban, hogy letegyem a cuccom és levegyem a kabátomat, mert melegem volt. Onnan 3 perc gyalog a házunk. Ekkor megállt egy pizzafutáros autó, hogy elvigyen-e. Nyilván mondtam neki, hogy kösz nem. 🤨 17-18 lehettem.
2020. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Még tizenéves koromban két csinos szöszi állt meg, hogy elvihet e sétáltam a főútról haza, beültem de sajnos nem raboltak el,hogy megerőszakoljanak :(
2020. jan. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%

A Piliscsabai egyetem campusról rendszeresen hoztam fel stopposokat, illetve olyanokat akik tetszettek épp a buszmegállóban. Volt hogy megkérdeztem egyiktől másiktól, hogy mi van ha egy borzasztó antipatikus forma állna meg nekik.. akkor beszállnának e. A legtöbb valami kifogással gondolta, hogy elüti a dolgot, de a tapasztalat inkább az volt, hogy elképesztő izgalmas formákkal utazik ilyenkor az ember. Volt bőven megélni valójuk.

És igen, két barátnőm is volt akiket onnan szedtem fel és mindkettő egész hosszú kapcsolat volt.

2020. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, velem egyszer egy boltós csávó, akivel két perce beszélgettem, egyszer csak elém kanyarodik, hogy elvigyen-e. Mert megköszöntem neki a segítséget és azt hitte, bejön nekem...
2020. jan. 20. 23:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én amilyen őrült vagyok, egyszer beszálltam. Mentett, még cumizós kiskutyáknak mentem kecsketejért egy világ mögötti helyre, egy elhagyatott gyársor és a Duna mellett vitt az út a telepre. Elég nyomasztó volt a környék, plusz nehéz volt a sok üveg kecsketej, így hát amikor megállt mellettem egy autó és egy férfi kiszólt, hogy elvisz a buszig, gondolkodás nélkül beszálltam. Mai napig nem tudom, miféle üzemzavar volt épp az agyamban akkor, talán olyan nyomasztó és elhagyatott volt a környék, hogy megörültem egy emberi lénynek? Mindenesetre amint elindultunk, azonnal levert a víz és átfutott az agyamon, hogy akár a darabolós gyilkos is ülhet mellettem. Ezen a környéken azt csinál velem amit akar. Elsápadtam és elég szótlanul válaszolgattam a kérdéseire. Kedves fazon volt amúgy, de el nem mondhatom, milyen megkönnyebbüléssel szálltam ki mellőle a buszmegálló előtt. Megköszöntem persze, de vissza se néztem. Még utána is levert a víz a gondolatra, hogy hogyan ülhettem be ilyen ész nélkül egy idegen mellé egy totálisan elhagyatott környéken?

Máskor is volt, hogy buszmegállóban felajánlotta egy srác este, hogy elvisz autóval, de akkor nemet mondtam. A lányomnak a lelkére fogom kötni, hogy soha ne szálljon be idegenhez!

2020. jan. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

Blablacart, oszkart ismered?

Siman..

2020. jan. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer beszálltam. Soha nem csináltam ilyet, csak akkor. Egy szolgálaton kívüli taxi volt Budapest belvárosában éjszaka. Úgy 15 évvel ezelőtt. Vártam az éjszakai buszra egyedül. Nem tudom mi ütött belém, hogy beszálltam, de tény, hogy sokan voltak az utakon, nem volt kihalt. A busz meg nem jött. Nem akart semmi rosszat. De így utólag azt mondom nagy felelőtlenség volt.
2020. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%

Igen.

Egyszer hajnali kettőkor sétáltam ki Alsónémedin a buszmegállóba, hogy hívjak egy taxit, ami 12 ezer ft lett volna hazáig (nem jár busz éjszaka). Az első és egyetlen autó megállt mellettem, és a sofőr megkérdezte, hogy elvigyen-e. Igazából szimpatikus volt, és a megérzéseim is jók voltak, így igent mondtam. Kedves volt, beszélgettünk, és ingyen hazavitt, pozitív élmény volt.

Nyáron utazgattam, Anafin is voltam, ami egy elég pici görög sziget, alig jár autó, alig élnek rajta, de azért annyira nem kicsi, hogy simán körbesétáld a szigetet. Egy 12 órás túrán voltam túl épp, a tűző napon a 40 fokban, kimerülten sétáltam vissza a faluba (ami szintén 12 km volt), csak ezúttal az úton. Hallottam, hogy jön mögöttem egy autó, ezért félreálltam, hogy el tudjon menni, de megállt előttem, és először görögül, majd angolul megkérdezte, hogy elvigyen-e. Örültem neki, igent mondtam. Amúgy is gondoltam rá, hogy stoppolok, csak igazából nem nagyon volt mit, mert mondom, alig járt arra autó.

De sokszor akartam már stoppolni utazás közben, Santorinin a hostelből megismert angol barátnőmmel is próbáltunk stoppolni, és nagyon sokan megálltak, csak senki nem arra ment, amerre mi, végül előbb jött a busz.


Egyszer volt olyan is, amikor nemet mondtam, szintén ezen a nyáron. Szkopjéből akartam Ohridba menni, a buszpályaudvarra sétáltam, akkor is megállt mellettem egy kocsi és kérdezték, hogy elvigyenek-e. Akkor a megérzéseim nem súgtak túl sok jót, így inkább nemet mondtam, a buszjegy se volt drága.


De a jövendőbeli utazásaim során biztosan fogok még stoppolni. Ja meg egyszer utaztam Blablacar-ral, az nem tudom, mennyire számít.

21/L

2020. jan. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 esetem volt. Hajnalban már világosban sétáltam haza egy fergeteges buli után, alig múltam 20. Megállt egy taxis és győzködött, hogy ugyan szálljak be, hazavisz ingyen. Végül beszálltam. Másik eset számomra még most is hátborzongató. Csak én voltam az utcában, éjszaka sétáltam hazafelé. Láttam, hogy elhalad mellettem egy fekete autó majd megáll 3 házzal arrébb. Elhaladtam mellette, mire az szépen lassan utánam jött. Lehajtották az ablakot, több férfi ült benne, arcokat nem láttam. Odaszólt nekem az egyik, hogy szívesen hazavisznek. Mondtam hogy köszönöm nem kell, közben futásra készen álltam és szorongattam a paprikasprayt a zsebemben. Ekkor még jött utánam, elkezdett szabadkozni, hogy jaj ne féljek, nem akarnak bántani, üljek már be, mert hideg van. De nemet mondtam, mire felhúzta az ablakot és elhajtott. Lehet, hogy nem akartak rosszat, de elég rémisztő volt a szituáció. Ekkor még fél órányi sétára voltam otthontól. Kapkodtam a lábaimat hazafelé.
2020. jan. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Jó kis sztori. Jó hogy nem szálltál be. Mellesleg remélem tudod, hogy a paprikaspray illegális, mert látásvesztéssel járhat? Erre vannak legális 'spray' eszközök is.
2020. jan. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!