Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok hozzám illő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok hozzám illő férfit?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 32 éves de még mindig nem találtam meg az igazit a hozzám illő társat! Általában mindig olyan pasikat fogok ki akik szinte mindenben az ellentéteim és nem értenek meg lelkileg pedig nekem az nagyon fontos lenne!!! Ragaszkodó típus vagyok és szeretem ha a párom sok időt tölt velem de általában azok a férfiak akikeket kifogok ők nem ilyenek pont ennek az ellenkezői! Egyszerűen nem találom a hozzám illő társat hol keressem? Valaki tudna tanácsot adni?
2020. jan. 20. 18:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez mit jelent pontosan, "...nem értenek meg lelkileg..."?
2020. jan. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
9 es igen sajnos én olyan vagyok akinek fontos hogy a párjával legyen minél több időt. Én nagyon ragaszkodó és szeretethiányos vagyok. Eddig olyan pasikat fogtam ki akik ezt nem szerették bennem megfojtom őket a szeretetemmel. Meg nekik nen az a fontos ami nekem ez a legnagyobb baj!
2020. jan. 21. 11:22
 13/14 A kérdező kommentje:
Meg hát ugye az is igaz amit utoljára írtál a rossz családi háttér miatt lehetek ilyen szerencsétlen! Mert sajnos nem jó családi körülmények között nőttem fel! Édesapám alkoholista volt rossz ember aki csak bántotta a családját főleg szegény édesanyámat!
2020. jan. 21. 11:25
 14/14 BeefEater ***** válasza:

Biztos, hogy elég energiát fektetsz az ismerkedésbe? Nem arra gondolok, hogy meglegyen az első randi (és a második...), hanem hogy tényleg megismerd mielőtt komolyabbra fordulna a dolog.


Lehet, hogy csak nincsen szerencséd, de az is lehet, hogy irreálisak az elvárásaid. Az nekem alap, hogy sok időt akarok tölteni a párommal, de az nem azt jelenti, hogy megfojtjuk egymást. A lelkileg megértést úgy gondolod, hogy, elfogadnak úgy, ahogy vagy, vagy hogy mindenben egyetértenek veled?


Ha egy kicsit többet írsz még magadról, lehet, hogy hasznosabbak tudunk lenni.


(34 f)

2020. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!