Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted találok ilyen férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted találok ilyen férfit?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, szeretnék családot alapítani.

Van egzisztenciám, 2 új lakásom, kocsim, megtakarításom. Szép és csinos vagyok. Ezzel nincs probléma.


Egy barátom szerint azért nem vagyok kapcsolatban, mert amit tudat alatt akarok - ha nem is mondom ki, az elvárásom egy férfi, aki nálam jobb egzisztenciával, szebb autóval, szebb lakással, tehát nagyobb vagyonnal rendelkezik. Ez igaz, mert csak így tudok rá felnézni.

Legyen fantasztikus, tapasztalt szerető a szexben - különben nem érzem magam kielégülve mellette és más után megyek.

Legyen ápolt, jó ruha, sármos, adjon magára - különben nem érzek szexuális vonzalmat iránta.

Közben komoly, nem infantilis, de vicces, akarjon szórakozni járni, utazni, bulizni, programokat csinálni.


2019. szept. 13. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Neked is élethosszig tartó válogatást és hosszú, "boldog" magányos éveket kívánok. Remélem bejön majd ez az élet. :D
2019. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%

Nem tudom.

De ezek az elvárások csak illúziók. Valójában nincs szükséged ezekre. Az egódnak van szüksége rájuk. De te nem az egód vagy.

2019. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Ehhez szerintem olyan körökben kéne mozogni, gazdagoknak szervezett partik, külföldi utazások, céges bulik. Az utcán vagy társkeresőn nem hiszem hogy össze tudsz szedni ilyen férfit, de azért hajrá.
2019. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hááát. A nárcisztikusokat ajánlom.
2019. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Már megint te?


szép vagy csinos vagy mindened megvan....mégsincs senki

2019. szept. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

Az egy dolog, hogy van2 új lakásod és autód, meg még pár anyagi dolgod. De te mint ember, mit tudsz felmutatni a férfinek? Vagy szerinted csak annyi, hogy neked jól megy, és ezért már tisztel téged mint nőt?

Férfiként annyit fűzök hozzá, hogy nekem nem kell olyan nő, aki csak azért van velem, mert elértem valamit, és nem az érdekli aki igazából vagyok. Menjen máshová aranyásót játszani.

2019. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%

Ezt a kérdést nem itt a sok luzer között kellett volna feltenned.

Bőven vannak ilyen pasik.

2019. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

Elmondom, én mit kerestem a férfiban, akivel családot akartam alapítani. Legyen kedves, megértő, segîtőkész. Szeresse a gyerekeket, legyen azonos jövőképünk (részemről sok gyerek, kertesház, tyúkok, veteményes, stb). Tartsa ugyanúgy megingathatatlan alapnak a kettőnk kapcsolatát, amibe nem szólhat bele anyós, szomszéd néni, politika, munka vagy másik férfi/nő. Lássam benne azt, hogy jó apa lesz és hűséges férj. Természetesen a kémia is kell, de nem gobdolom, hogy attól lett volna jobb a szex, ha előttem a fél falun átmegy.


A férjem pont ilyen, fantasztikus apja a lányainknak, segîtőkész, kedves férj, isteni az ágyban és sosem fogom megunni a humorát. Együtt gyűjtögettünk a közös házunkra, hosszú évek során alakítottuk ki az életünket. Közös hobbink során jöttünk össze, de csináltunk is rengeteg egyéb programot, hogy találjunk még több közös szenvedélyt. Sikerült. Boldog vagyok mellette, kiegyensúlyozott és sok év után is szerelmes. Akkor is, ha éppen F&F ing van rajta, jobban szeretem, amikor hosszabb a haja és nem dugott meg minden csajt a környéken.

2019. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Tökéletes férfi nem létezik, valamiben kompromisszumot kell kötnöd.
2019. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha igaz amit írsz, akkor egy kérdés:

Ha neked megvan mindened, miért kéne most mégis, hogy a pasinak több legyen? Legyen elég annyi, hogy mondjuk ne legyen mínuszban. Tök sok értékes férfi van különösebb vagyon nélkül, ha neked megvan mindened, szerintem irracionális emiatt kizárni a pasik 95%-át.

A többi mondjuk oké.

2019. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!