Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted találok ilyen férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted találok ilyen férfit?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, szeretnék családot alapítani.

Van egzisztenciám, 2 új lakásom, kocsim, megtakarításom. Szép és csinos vagyok. Ezzel nincs probléma.


Egy barátom szerint azért nem vagyok kapcsolatban, mert amit tudat alatt akarok - ha nem is mondom ki, az elvárásom egy férfi, aki nálam jobb egzisztenciával, szebb autóval, szebb lakással, tehát nagyobb vagyonnal rendelkezik. Ez igaz, mert csak így tudok rá felnézni.

Legyen fantasztikus, tapasztalt szerető a szexben - különben nem érzem magam kielégülve mellette és más után megyek.

Legyen ápolt, jó ruha, sármos, adjon magára - különben nem érzek szexuális vonzalmat iránta.

Közben komoly, nem infantilis, de vicces, akarjon szórakozni járni, utazni, bulizni, programokat csinálni.


2019. szept. 13. 17:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

Tudod az elvárások nem csak 1 irányban vannak.

A listád alapján pedig sok reményt nem fűznék ehhez.


Tegyük fel hogy van olyan pasi aki sármos, gazdag, szexisten...

Azt elfelejteted hogy milyen oka lenne rá hogy téged válaszon ?


Pl simán mondhatja azt hogy neki ilyen opciókkal.

Egy max 23 éves vékony szőke csaj kell szeretőnek.... aki jól orálozik és NEM akar gyereket.

Máris 2 ponton pofára estél.

2019. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Annyira nem nagy igények, mondjuk 3 lakást a 1,5 millás havi nettom mellett sem tudok felmutatni.
2019. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

"Annyira nem nagy igények" XD Ezt most komolyan mondtad ?


Ja végül is csak a pasik cirka 90%-át zárta ki.

A maradék 10 meg valszeg pont nem vele tervez.

De kit izgat nem. Pont olyan mint ha neked az autó fogalma mondjuk a Rolls-Royce-nál kezdődne.


Ok ha van rá cirka 200 milliód. Feel free :)

És még így sincs rá oka, hogy pont őt válassza.

Ennyi :) Hát álmodozni mondjuk nem tilos.

2019. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, találhatsz. Miért ne találhatnál? A listád alapján 6o éves is lehet, akár filippínó és lehet 4 gyereke.


Észrevetted, hogy olyan "apróságokat", mint hogy korban hozzád illő legyen, szabad legyen, érzelmileg érett legyen, heteroszexuális legyen, egy nyelvet beszéljetek, nos, nem írtál a listádra? Annyira rá vagy fókuszálva az anyagi javakra, hogy ilyen "mellékkörülmények" nem is érdekelnek. Valamint azt se írtad a listádra, hogy te mit tudsz beletenni a kapcsolatba. A megtakarításodat? Pfff.


Szerinted érzelmileg érett ember írta a kérdésedet?

2019. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

hagyjatok szegenyt elvakitja a fogyasztoi vilag. ha te az anyagi javakban mered az embert.... lehet hogy egy magyar-toritanar ezerszer erettebb, jobb "vezeto", a fiatal generaciot formalo ember mint vki aki elvegezte a corvinust es a karriert hajtja. de mindenki ugy cseszi el az eletet ahogy akarja. majd 35 evesen ne nyigj, meg allj le az utadba kerulo elso kb oke pasival mert kene a gyerek :)


/nokent irom ezt. marha felszines vagy./

2019. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
31%
Tudod mit? A qrva dat, azt.
2019. szept. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 mikeXxX ***** válasza:
100%

Bár nincs pontos paraméter megadva nálad de kb megvannak ezek nekem is .

De most figyelj soha de soha nem kéne ilyen nő nekem és mondom is miért azt mondod családot szeretnél aztán azt hogy bulizni meg utazgatni akarsz a család pedig önfeláldozást jelent nem ezt . 40f

2019. szept. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha annyira szép lennél, akkor sorban állnának elötted, de szerintem csak egy nagyravágyó, átlagos hedonista nő vagy, akiből 12 egy tucat. :D
2019. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!