Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok hozzám illő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok hozzám illő férfit?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 32 éves de még mindig nem találtam meg az igazit a hozzám illő társat! Általában mindig olyan pasikat fogok ki akik szinte mindenben az ellentéteim és nem értenek meg lelkileg pedig nekem az nagyon fontos lenne!!! Ragaszkodó típus vagyok és szeretem ha a párom sok időt tölt velem de általában azok a férfiak akikeket kifogok ők nem ilyenek pont ennek az ellenkezői! Egyszerűen nem találom a hozzám illő társat hol keressem? Valaki tudna tanácsot adni?
2020. jan. 20. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Én 37F vagyok. Azt gondolom, hogy a túl azonos stílusú, mentalitású egyénnel a kapcsolat nem annyira jó, mert hamar ellaposodik. Az jobb, ha a másik ellentétes személyiség, mert kell, hogy valaki húzó legyen egy kapcsolatban. Fogadd el, hogy más másmilyen, és ne egyből úgy állj hozzá, hogy ez nem is lesz jó.
2020. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok nőtől hallottam már hasonló érvelést. Keresed a férfit vagy várod hogy találjon meg? Nagyon nem mindegy, mert ha Te keresed, akkor tudatosan keresel, ha Téged választanak akkor nem a Te igényeid lesznek a meghatározóak, legalábbis nem a kapcsolat elején.

Azt tanácsolom, hogy járj nyitott szemmel a világban és ha ismersz, találkozok potens férfivak akkor vállald fel magad és kezdeményezzél. A nők nem szeretnek kezdeményezni, mert milyen kínos ha visszautasítanak, de erre az válaszom, hogy csak az lehet a nyerő aki meg is próbálja.

HA ennyire ismered az igényeidet férfi fronton, akkor olyan terepen érdemes próbálkozni, ahol van közös téma, ha lelkizős vagy, akkor olyan helyre érdemes menni ahová művész lelkek járnak, nem oda ahol mérnökök buliznak.

2020. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2020. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem talál. Minden hosszútávú kapcsolat a kompromisszumokról szól. Munka nélkül nincs jó kapcsolat. Tetszik vagy sem, de a kiegyensúlyozottságért meg kell dolgozni. Rengeteg mindenben különbözöm a páromtól, van amitől a hideg ráz, de mégis mellette vagyok.
2020. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
38 éves férfi vagyok. Nem tudom mi lehet az oka, mikor szoktál erre rájönni, már az elején, vagy a párkapcsolat kezdete után jó idővel?
2020. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kár volt ide kiírni. Ne várj jó tanácsra.🙂 Bárhol rád találhat a megfelelő, de az is lehet hogy sose.

31/F

2020. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert aki nyitott és kezdeményez nálad az mind extrovertált sok baráttal és hobbival. Megvan a saját életük aminek a része lehetsz ha olyan kedvük van.


Neked kellene keresned olyan embert aki inkább hozzád hasonló.

2020. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig találok olyat, aki illene hozzám, csak sosem független. Legtöbbször akkor derül ki, amikor már elgondolkodtam az illetőn komolyan.
2020. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem más a szeretetnyelvetek ezekkel a férfiakkal. Ragaszkodás alatt a minőségi idő fontos neked, nekik lehet nem ez az elsődleges szeretetnyelvük, vagy szimplán csak a gyökereket vonzod rossz családi mintád miatt. 32F
2020. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az is nehezíti a dolgot, hogy 32 éves vagy. Én sem találtam meg. Amig a gyerekek kiskorúak voltak nem érdekelt annyira. Meg elvoltam a barátnőimmel. Most viszont 20 év házasság után nagyon rosszul érint ,hogy egy ellentétes jellemű emberrel vagyok együtt.

Szóval kompromisszum de csak az ésszerűség határain belül. Ezt javaslom neked.

2020. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!