Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mi az amire azt mondjátok, hogy ezt már nem tolerálom a nő múltjába, ez teljesen kizáró tényező?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 00:00
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
86%

#40, tökéletesen leírtad, hogy milyen ideái vannak annak a párkapcsolatról, aki még sosem élt komolynak nevezhető párkapcsolatban.

Ez kb ennyi.

2020. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:

#41 ne állj már le egy kis 21 éves gyerekkel vitázni, ez még max most szabadult az iskolapadból, ha szabadult, még ezután jönnek neki a,, feketfoltok,, a ezt bár ne tettem volna meg,, (amivel TAPASZTALATOKAT gyűjt az ember, ami formája a személyiségét) egyébként, én úgy látom, ha megszeretek egy férfit, egészséges kereteken belül tojok a múltjára.

Volt párom rendszerint járt előttem (mint kiderült mellettem is) prostikhoz, elmobdtad, nem kérdezem...

Kár volt feltenni a kérdést, ugyanis olyan abszurd válaszok születtek...

2020. jan. 19. 09:42
 43/50 anonim ***** válasza:
3%
Látod mi lett az eredménye ha tojsz valakinek a múltjára... kérdező... 😅😓😏 nem véletlenül írtam hogy a múlt az kiírja az adott ember igaz mivoltát! Az meg hogy most jöttem ki az iskola padból megis mit számit? 😂
2020. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
3%
A fekete foltok nem jönnek mert van annyi eszem hogy nem ugy viselkedek mint egy veszet kutya ahogy egyesek 55 évesen is még... Már bocs... de állam szabályozza meg a házasságot... 😅 meg semmi köze a múltnak meg az nem létezik...? A kérdező személyesen tapasztalta milyen az ha nem létezik a multja valakinek...!
2020. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező (#42) tudod az ember mindig abban bízik, hogy át tud adni némi tapasztalatot a következő generációknak, aztán mindig rájön arra, hogy "az okos más kárán tanul" valójában nem létezik, mindenkinek meg kell írnia ahhoz pár személyes tapasztalatot, hogy egyáltalán értelmezni tudja, amit mondanak neki...
2020. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
0%

utolsó nem csak a hülyeségből lehet tanulni főleg nem a nagyobb hibákból... persze lehet belőlük tanulni de az emberek többsége nem tanul a hibákból! és bocsánat hogy számodra a házasság azt jelenti hogy korlátoznak...! ":D

tudod akinek külföldi párja van akivel komoly kapcsolatban élnek annak a házasság nos valamilyen állom szerű dolog lesz 5-7 év után...! tudod elég kellemetlen bejárni 3 havonta vagy 6 havonta újból kérni vizumot az meg a + hogy nem jár vele egészségügyi ellátás azt külön kell fizetni és általában többet is mint amit az állampolgárok fizetnek! az meg még nagyobb + hogyha megszűnik a munkahely mindegy hogy milyen okból akkor 20 nap alatt muszáj új munkahelyet találnia különben kitoloncolhatják! és nem csak magyarországról beszélek pl az is eléggé népszerű hogy komplett magyar családok utaznak el más országba! ott is ha nem vagytok házasok akkor a nőnek is kell találnia megfelelő munkahelyet! csak az elég nehéz ha van kisgyerek is...!


bocsánat ha nem tudlak komolyan venni aki a házasságot a törvény fojtogatásának nevezi... :'D valamint az emberek múltja sem igen érdekli... ennyi erővel lehet komoly bűnöző is aki már tiszta... (csak előtte súlyos erőszakos testi sértésekért ült a börtönben évekig...!

2020. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
0%

az hogy a kérdező beleesett egy ilyen hibába az csak is a saját felelőtlensége és nem törődöm hozzáállása miatt történt! ha még arra is lusták vagyunk hogy meg tudjunk hogy milyen a másik ember... ezt tudtommal nem a jövővel tudjunk meg tenni hanem a múlttal...

a tapasztalat sem ér semmit ha nem tudod felhasználni a logikus gondolkodással...

2020. jan. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%
és nyugodtan lelehet pontozni! ":D attól még amit írtam az helyes és ésszerű alap dolgok...!
2020. jan. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

"Már bocs... de állam szabályozza meg a házasságot... 😅"

"bocsánat ha nem tudlak komolyan venni aki a házasságot a törvény fojtogatásának nevezi... :'D"


Figyelj, én maradnék annál, amit valójában mondtam:

"nem kérlek én pl. elvi házasság ellenes vagyok, azt gondolom, hogy a párkapcsolatomat egyetlen kib. állam vagy egyház se merje szabályozni..."

Ezzel mi is a pocifájásod? Voltál már esküvőn életedben? Mit is mond az anyakönyvvezető illetve a pap miután a felek igenleges választ adnak?

"én önöket Magyarország családjogi törvénye alapján házastársaknak..." illetve

"amit Isten egybekötött, ember szét nem választhatja."

...minket meg nem érdekel se a magyar CsJt, se semmelyik egyház véleménye a párkapcsolatról, úgy, olyan keretek közt élünk, ahogy nekünk jó. Akinek nem tetszik, nos az...

"ennyi erővel lehet komoly bűnöző is aki már tiszta... (csak előtte súlyos erőszakos testi sértésekért ült a börtönben évekig...!" - részemről nyugodtan, nem az érdekel, hogy valaki milyen volt 10 éve, hanem az, hogy milyen most.

"attól még amit írtam az helyes és ésszerű alap dolgok...!" - hahaha...

(amit én írtam, az meg maga a Nagy Szent Kinyilatkoztatás:) - a saját dumámat én is tudom fényezni.)

Egyébként meg szerintem amit te írtál, az egy rakat konformista agymenés. Saját elveid neked nincsenek?

Tudod milyen szánalmas, hogy Magyarországon manapság a legtöbb egészséges lázadás a nyugdíjasokban van?

2020. jan. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 MMarcell014 válasza:
100%
Igaz nem múlt, de ha szeret domina lenni akkor számomra az kizáró ok lenne... Nem szeretem, ha "vernek" :D
2020. jan. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!