Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mi az amire azt mondjátok, hogy ezt már nem tolerálom a nő múltjába, ez teljesen kizáró tényező?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 00:00
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
85%

#30, én meg 55, beee:))

Valamit aggasztóan összekeversz... a párkapcsolat az nem egy totális intézmény, ahol bármit is be kellene vallanod avagy nem... (az a bíróság meg a rendőrség... )

A párkapcsolat az egy teljesen önkéntes kapcsolat, ahol arról beszélsz a társadnak, amiről akarsz, és arról nem beszélsz, amiről nem akarsz. Így a "beVALL" meg a "megVALL" totálisan értelmezhetetlen fogalom egy párkapcsolatban.

A másik, hogy a párkapcsolat a jelenről és a jövőről szól, nem a múltról. (nem véletlen ám, hogy az oda bevitt - múltban megszerzett - magánvagyon sem válik soha közössé)

Egy emberen egy párkapcsolatban a múltját számon kérni, az kb a rossz rémálom kategória.

2020. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
0%

ügyes vagy hogy 50 évesen itt tartasz! ":D

maga az ember a múltról a jelenről és a jövőről szól!

így egy párkapcsolat is szól a múltról!

az meg a másik hogy gyerekes módon beee-zel mint valamilyen retardált! én ilyen fiatalon egy csomó témában egy szinten vagyok az idősebb emberekkel és még csak aspergeres sem vagyok... :DDD (ezt csak azért írtam mert már 4 évesen fizikát kémiát meg biológiát tanultam 12 évesen meg pszichológiát és társadalom tant... :S) igaz egy párkapcsolatban nem vallni kell hanem meg vallni saját magadtól! ez az amiről beszéltem!

az milyen kapcsolat ahol inkább hazudsz és letagadod a múltadat, saját magadat, a döntéseidet meg mindent amit csináltál? ezzel csak azt bizonyítod hogy nem bízol meg a párodban egy prűd alak vagy aki jobb fényben akarja magát feltüntetni mint ami és ha kell akkor hazudik róla... valamint önös érdekből teszed egyrészt a szégyen miatt valamint a tény miatt hogy nagy eséllyel a kapcsolatotok egy gyenge lábakon álló ingatag valami ami csak a külsőségekre ad és a legkisebb dolog miatt is eldől...

2020. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
0%
bocsánat 55... elnéztem...
2020. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
0%
és utána meg becsületről meg morálról áradozol??? mikor mind ez a legmesszebb áll a valóságtól! és mivel 50 évesen azt írtad hogy semmi köze a múltadhoz igy azt lehet kivenni a szavaidból hogy 50 évesen sem vagy rendes kapcsolatban (házasság gyerek stb) szóval vagy elvált vagy és most megint randizgatsz vagy csak nem rég házasodtál meg hirtelen lex pactum alapján...
2020. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
9%
már megint nem tom miért ragadt rám ez az 50... ":D
2020. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

"és mivel 50 évesen azt írtad hogy semmi köze a múltadhoz igy azt lehet kivenni a szavaidból hogy 50 évesen sem vagy rendes kapcsolatban (házasság gyerek stb"

khmmm újabb nem létező dolog, a "rendes kapcsolat"... mi az ördögtől lesz egy kapcsolat szerinted "rendes" vagy "rendetlen"?

Tudod, az a baj, hogy te egyfajta értékrendet próbálsz abszolutizálni, csakmertazért... a klasszikus diktátor-személyiségjegy... egy normálisnak nevezhető világban sokféle értékrend létezik egymás mellett, ezt hívják értékrendi pluralizmusnak. Persze azért jelezted a TE világképed:

"(házasság gyerek stb) szóval vagy elvált vagy" - nem kérlek én pl. elvi házasság ellenes vagyok, azt gondolom, hogy a párkapcsolatomat egyetlen kib. állam vagy egyház se merje szabályozni... folyomány: elvált se lehetek:) - íme az élénk példa, hogy a horizontodon kívül is van élet, sőt: jó élet, emberhez méltó élet.

Folyomány 2: a gyereket viszont nem akartam soha lebeszélni a házasságról, mert az az ő meg a párja dolga, és nem az enyém - ezzel ugye a másik felvetésed is megdőlt a házasság mellett:) - és egyben láthatod, hogyan működik az értékrendi pluralizmus a gyakorlatban.

2020. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
4%

Kicsit olvasd el mégegyszer... mert Bem írtam hogy a gyerekre mit eroltetsz ra vagy sem... meg azt írtam nem vagy rendes kapcsolatban! 😂😅 azaz nem vagy házasságban vagy nincs gyerek... szoval eltalaltam...!!! Az meg a masik hogy mi az hogy egy állam sem szabályozhatja... 😂😅 jah csak annyi hogy pl ha külföldi vagy vagy oda utaztak akkor te nem kapsz vele együtt semmit se állampolgárságot se semmit! Neked is külön kell szerezned....! Az meg a masik hogy egy csomó dologban is korlátozva vagy pl orvosi döntésekben! Még ha ti külön áttettétek hogy te vagy a legközelebbi hozzátartozó akkor az megszűnik ha lesz közös gyerek és már felnőtt lesz...! Mivel akkor ő lesz az... (szoval megfelelő ok nélkül nem tudod átváltani megint...)

És ott van meg egy csomó dolog pl élettársi viszony gondolom az sincs... akkor meg az orvosi dolgokban sem dönthetsz! A vallás meg... Nis ha csak annyira sem méltatód a párod aki ha keresztény hogy templomi esküvőtök legyen vagy csak a pap feleskessen titeket akkor az nagyon kicsinyes...! A a baj írtál egy csomó mindent amivel meg akartál cáfolni csak a főbb dolgokra amiket 2 kérdéssel feljebb írtam azokra meg csak válaszolni sem válaszoltál...! Valószínűleg mert igazam van...!

Az meg lényegtelen hogy nekem meg neked mások a normáink... van egyfajta univerzális jó!

Mig te a párod előtti titkolozást hazugságot és egyéb ilyen jellegű dolgokat tartod előnyben én addig az őszinteséget a kommunikációt és az elveket... ha te ezt diktatúrának hivod akkor menj vissza töri órára.....

a te mondszerem jobban hasonlit a diktaturahoz! Nincs hazzasag sem törvényi sem vallási nincs múltról beszéles legalább is a te esetedben azaz titkok és hazugságok ha bármit is meg szeg akkor vége mindennek azaz ultimátum... ez pont a diktatúra és abból is a rosszabbik fajta 😂😅 mondhatni ez inkabb érzelmi zsarolás...!

2020. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
92%
Haha... köszi, de első körben egy rakat zőldséget hordtál össze, másodsorban a fene se akar külföldre költözni, a harmadik, hogy természetesen a párom se a "rendpárti-tekintélyelvű" zaccra bukik... és szintén ateista.
2020. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
92%
...ja, és a diktatúra onnan ismerszik meg alegkönnyebben, hogy magasra tartja a "REND" zászlaját, és előszeretettel hivatkozik valamiféle közjóra.
2020. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
3%

Lényegében elutasitod önmagad! A multad meg nem történtté akarod tenni mert szégyelled! El akarod felejteni nem akarod hogy mas megtudja mert rettegsz hogy akkor hogyan fog reagálni rá! Mert tudod jol hogy nem fog jol reagálni rá... az meg hogy kis újból elutasitod a házasságot szinten egy jó jel... nem akarsz komolyabb kapcsolatot kialakítani mert valószínűleg félsz az elkötelezéstől... pont hogy az állam nem szabályozza mert el tudtok barmikor válni!

És írtad hogy egy kapcsolat mitől lesz jó? Hat kérlek szépen attól lesz jó ha mar mindent elmondtál a parodnak magadról teljesen ismer mind a jó és mind a rossz feled és még akkor is csak teged szeret és veled akkar lenni! Persze ez igaz fordítva is..! Azaz őszinték vagytok jo a kommunikáció tesztek is erte hogy működjön ismeritek egymást segít item egymást jobba tenni...! Ettől lesz egy kapcsolat igazán jó!

Még is hogyan tudna megismerni teged ha nincs tisztában a multaddal??? Hisz a jelenlegi ened a multad miatt van!!!

Ha ezek után is csak ellenkezel az csak engem igazol valamint azt hogy TE milyen ember vagy! Vagyis milyen utca sarki csak azok takaroznak ezzel hogy a múlt az mar a múlt nem számit nem kell tudnia.. 😂😂😅

2020. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!