Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs párod?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 23:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
47%

20-as válaszoló:


Nem inkább ÖNÉRTÉKELÉSI ZAVARRÓL van szó? Rád ragasztottak stigmát/címkét?


Ui: remélem, nem bántalak meg a kérdezősködésemmel! Nem állna szándékomban. Próbállak megérteni... (esetleg privátban is írhatsz, ha nagyon szeretnél.)

2020. jan. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert nulla lett az önbizalmam a párkereséshez, így feladtam.
2020. jan. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert introvertált vagyok. 6 eve nekiáltam edzeni, erőemelő lettem, sportolok mást is és az ismerőseim szerint helyes vagyok, de nem tudom a személyiségemet megváltoztatni. Egyszerűen túl magamnak való. Nem tudok beszélgetést kezdeményezni, flörtölni. És ez azért érdekes mert külsőre elégedett vagyok magammal, de ha csak bemegyek egy bevásárlóközpontba ahol sokan vannak, lever a víz és el kell tünnöm onnan!
2020. jan. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
80%
Szeretem a nyugalmat...
2020. jan. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
7%
Mert a két vérző agysejtem fordítva van bekötve "odabent" 👉😀, és ez sokaknak nem teccik!
2020. jan. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
55%

18# nem akarok kötekedni félre ne érts de nem hiszem el, hogy mindenhol csak ilyen nők vannak. Én a fővárosban élek és csak bizonyos körökben vannak ilyen nők amúgy rengeteg az átlagos ám de normal öltözködésű lány, akik aranyosnak, és kedvesnek tűnnek elsőre... Őket észreveszed?

Nem rajzolom a szemöldököm, és sminket is alig használok, ám de normálisan öltözködöm nem teszem ki mindenem, stílusosan válogatom meg a ruháim, én annak a tipikus normális lánynak tűnök, meg is valahogy meg vagyok lőve.. Azt vettem észre, és az a tapasztalatom, hogy mindkét félnek egekben vannak az elvárásaik egymás felé. Vagy ha valami nem működik akkor szakítanak, és újat keresnek.

2020. jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem egész két hónapja szakítottunk és még nem alakultak úgy a dolgok, hogy újra legyen.
2020. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
90%
#23: hát a súlyok között ez nem is fog menni. Keress mellé új hobbit ahol sok nővel találkozol, utána majd alakulnak ezek a dolgok.
2020. jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Mert nem tudtam hogy választhatom azt is ami nekem örömet okozna. Nem tudtam hogy könnyen lehet párom, ha félreteszem a kivetítéseim, kiagyalásom és csak arra fókuszálok ami bennem él, a vágy hogy milyen legyen, hogy nézzen ki. Így 3 évig nem is kerestem meg féltem, 0 önbizalmam volt mert nem értettem meg magam, nem tudtam hogy teljesen az ellenkezőjét csinálom annak, hogy legyen önbizalmam és csak a sz**ra fókuszálok és nem arra ami épít és elvisz, közelebb a vágyott dologhoz. :)
2020. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
77%

- Ronda vagyok. Nem kicsit. Ez eleve drasztikusan csökkenti az esélyeimet, és csak olyanoknál jöhetek szóba, akiket inkább nem minősítek...

- A személyiségem sem előnyösebb a külsőmnél: introvertált vagyok, unalmas, nem is túl értelmes.

- Egy párkapcsolat rengeteg energia, én viszont kb. mióta a világra jöttem, enervált vagyok, mások számára egyenesen elviselhetetlen mértékben.

- Ha szétnézek magam körül, nem látom, hogy nekem ez annyira kellene... A legtöbb kapcsolat rossz. Vagy a benne élők (legalább egyike) szerint is, vagy csak az én mércém szerint.

2020. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!