Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs párod?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 23:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%
Mert nagyok az elvárásaim és nem vagyok túl helyes.
2020. jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Mert egy bizonyos emberen kívül képtelen vagyok mással akár csak egy kicsit is foglalkozni, ahhoz az egyhez pedig nagyon kevés vagyok.
2020. jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%
Mert ronda vagyok és introvertált. 22L
2020. jan. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
Mert rossz genetikával áldott meg a sors.
2020. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
"Mert nincs veled semmi baj, de nem vagy az esetem". After picture change... 😃
2020. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
81%
Azért nincs mert durván alkalmatlan vagyok a kapcsolatokra és igazából belefáradtam a sok-sok próbálkozásba, hogy hátha ezúttal minden más lesz, de nem az.
2020. jan. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos eddig soha nem volt kölcsönös a vonzalmam egyik férfival sem, aki iránt éreztem valamit, és tudom magamról, hogy olyan valakivel nem tudnék együtt lenni, akit nem szeretek 100%-osan.


A félreértések elkerülése végett, kétszer voltam szerelmes, és mind a kétszer az intellektusa, a személyisége fogott meg ezeknek a férfiaknak, felőlem lehet egy ember egy fokkal szebb az ördögnél, ha megfog benne valami, akkor vége, nem tudok szabadulni az érzéseimtől.


Sajnos, vagy nem sajnos, hiszek az igaz szerelemben, csak eddig nem volt szerencsém.


Viszont ha nem is lesz szerencsém, akkor maradok egyedül, nem tudnék másokat becsapni, és magamat sem.


23N

2020. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
71%

- Nem szeretnék.

- Ha szeretnék, se lenne rá esélyem, mert csúnya vagyok, és belülről is vannak bajok.

- Nem is keresek (mivel felesleges lenne, meg amúgy se szeretnék).


Egyébként mindig is utáltam azt a szót, hogy "pár". Egyedül is teljesértékű ember vagyok, nincs szükségem valakire, aki a "másik felem" lenne.


21/L

2020. jan. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
31%
Mert egész egyszerűen nem vágyom párkapcsolatra. Sokkal inkább egy tartós, hosszútávú, kicsit bensőségesebb szexkapcsolatra. Eger környékéről. :) 29F
2020. jan. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%
Mert még nem hevertem ki teljes mértékben az előzőt. Egyelőre tart az érzelmi leválás keserves folyamata...
2020. jan. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!