Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs párod? Mennyire vagy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs párod? Mennyire vagy jó pasi, csaj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azokat a fiatalokat kérdezem, akik szinglik, és nem találnak párt. Miért?


Jól néztek ki, sikeresek vagytok, mégsem?

Vagy elhagyjátok magatokat és ennyi?


Mit vártok el, mit tesztek le érte?


2019. dec. 31. 18:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Kutyának nem kellek :) szerintem rossz a kisugárzásom vagy nem tudom, pedig jól öltözött igényes vagyok!
2019. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Nem nézek ki jól, nem vagyok jóképű. 10-11 éve hetente többször edzem, némi pocakom azért van, nem vagyok szálkás.

Azért nem találok párt, mert évente 2 új nőt sikerül megismernem, ez pedig kevés a pártaláláshoz.

Kisvárosban élek, munkahelyen csak férfiak, szórakozóhelyeken 15 évesek.... Neten meg válaszra sem méltatják az embert. Hát ezért.

2019. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Külsöleg nem vagyok egy adonisz. Volt pár kapcsolatom, volt ami hosszabb, s volt ami rövidebb. A pár keresés jelenleg számomra azért nehéz, mert az időm nagyrészét a munkámnak szenteltem. Ennek köszönhetően "kiestem" az életből, a társaságokból. Kissé úgy érzem innen nagyon nehéz visszahozni a dolgokat. Az meg hogy a munkámban sikeres vagyok, effektív anyagi gondom sincs az sajnos nem vígasztal.

F27

2019. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
5%

szia, szarul nézek ki, elhagyom maga, zárkózott vagyok D:


legalább a farkam kicsi, ja várj

2019. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
5%

Semennyire. Átlag alatti vagyok. Ez meg is magyarázza, miért nincs.

"Elhagyom" magam, mert nem vagyok hajlandó napi szinten több órát elbszni arra, hogy legalább elfogadhatóan (tehát még közel sem jól) nézzek ki, valamint elég tartalmas, szórakoztató, "feltöltő" társaság legyek.

2019. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól nézek ki és sokszor kapom meg ezt a "jelzőt" másoktól is. Ami kapcsolatom volt (5 rövidebb-hosszabb) akkor azok a lányok "szedtek fel". A fizetésem igazából nem sok, de azért átlag feletti itt ahol élek. Viszont sajnos nagyon nehezen nyílok meg új embereknek, ezért nem is nagyon kezdeményezek, Tinderen sok matchem van, néha el is megyek egy-egy randira, de az első randi után alább hagy a lányok érdeklődése.
2019. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
Amelyik férfi kövér... az meg is érdemli az örök magányt!
2019. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Én szépnek tartom magam. Nagyon sokszor mondták hogy nagyon vonzó vagyok és még azt is hogy erős a szexuális kisugárzásom.

Nagyon kevés ember fog meg, aki mégis, az vagy csak szexelni akarna (amire én nem vagyok vevő) vagy barátnője van.. tiszta szerencsés vagyok..

Azt várom el, amit én is tudok nyújtani.

2019. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a fejem cserélném le, a sportos izmos alkat nem elég.


Elég jól megélek a kerestemből, de sajnos arcra fejre nagyon előnytelen vagyok

2019. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
Hogy lehet 10 év edzés után valaki beles?
2019. dec. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!