Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs párod? Mennyire vagy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs párod? Mennyire vagy jó pasi, csaj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azokat a fiatalokat kérdezem, akik szinglik, és nem találnak párt. Miért?


Jól néztek ki, sikeresek vagytok, mégsem?

Vagy elhagyjátok magatokat és ennyi?


Mit vártok el, mit tesztek le érte?


2019. dec. 31. 18:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
95%

Én a személyiségem miatt nem találok magamnak senkit sem.

Sajnos nehezen viselek el más embereket hosszútávon, igénylem az egyedüllétet.

Ezen kívül van néhány idegesítő jellemvonásom, amiket kevesen tolerálnak.


A külsőm átlagos, szép szemeim vannak, de ezen kívül semmi extra, bár aki éppen a külsőmre fogná, hogy amiatt nem szeretne tőlem semmit sem, ezzel a

mentalitással jobb is, hogyha elkerül.


L/23

2019. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
88%
Azért aki teljesen átlagosnak mondja magát arról néznék egy képet. Lehet hogy csak önértékelési probléma, manapság sok ilyen van. Mert a médiában és Facebookon mindenki "tökéletes".
2019. dec. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
91%
De ez ugyanúgy média, hogy majd te megmondod, hogy jól néz ki. Egyrészt ennek nem kívülről kell jönnie. Másrészt lehet nem önértékelési probléma, hanem tényleg nem tetszik önmagának. Ha valaki mást látna a saját külsejével, azt mondaná, nem a legszebb.
2019. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Arcra olyan 6/10-es vagyok. Tehát nem ronda, de nem is egy Brad Pitt.

Testre már sokkal jobb a helyzet, mert kiskorom óta rendszeresen sportolok, szálkás izomzatú vagyok, nulla sörhassal. Alacsony sem vagyok (180) és erős hajam van (tehát nem kopaszodok).

Azonban csak 22 éves vagyok, ami nagy hátrány férfiként, mert a nők többsége csak "éretlen kisfiút" lát bennem és ezért esélyt sem kapok a korom miatt, mert mindenkinek csak a "kiforrott felnőtt férfiemberek" kellenek. Kis 14-15 éveseknél meg nem fogok próbálkozni, mert a liliomtiprás sosem vonzott.


Azonban nekem még hátrányom az is, hogy szegényebb vagyok a magyar átlagnál, mivel nem Magyarországon nőttem fel (hanem attól szegényebb országban).

Mellesleg meg igyekszem fejleszteni magam minden téren (anyagilag, személyiségileg stb).

2019. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
70%
#25 amíg így beszélsz, hogy "a nők", addig tényleg éretlen kisfiú vagy.
2020. jan. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
54%

#26


Nyilván nincs olyan, hogy "minden egyes nő", de azt nem lehet tagadni, hogy a nők DÖNTŐ TÖBBSÉGE (ha már ezt itt külön le kell írni a gyengébbek kedvéért) nem részesíti előnyben a kora húszas évikben járó férfiakat.

2020. jan. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

TL;DR: önbizalom-hiányos vagyok és nincs szociális életem.


Hosszabban:


Átlagosnak mondanám a megjelenésem, az arcom szerintem 6/10.

Testre 7/10, mert zsírba fogynom kéne kb 5 kg-ot és kb ugyanannyi izomra lecserélni. (vagy többre)

Igényesen öltözködöm és mindig ápolt vagyok.


Sikeresség szempontjából nem állok rosszul:

- Egész gyorsan letudtam az egyetemet (mérnök vagyok)

- A munkahelyemen elég jól teljesítek és dinamikusan fejlődök.

- Anyagi gondjaim nincsenek szerencsére.


Nálam több, mint valószínű, hogy fejben van a hiba..

- Nagyon nehezen kezdeményezek és az egyértelmű pozitív visszajelzéseket is hajlamos vagyok nem észrevenni.

- A small talk nem az erősségem.

- Önbizalmam nem sok van.

- Bizalmatlan vagyok az emberekkel, nehezen nyitok mások felé.

- Régebben a semmiről is folyamatosan tudtam beszélni/írni, most pedig szinte egyáltalán nem megy.

- Mindig 3x átgondolom, amit mondok vagy írok, mert tartok tőle, hogy hülyeség/sértő lesz. (így elég mesterkéltnek hat)

- Folyamatosan azt érzem, hogy nem vagyok elég jó. (logikusan végiggondolva tudom, hogy ez nem így van, de akkor is így érzem)

- Félek az elutasítástól.


További nehezítő tényezők:

- Kevés barátom van és velük is ritkán találkozok, nagyobb társaság akikkel összejárnék nincs.

- Sokszor a munka miatt úgy érzem, hogy nincs időm egy rendes párkapcsolatra. (pedig tudom, hogy arra mindig van, amire szakítok)


Egyéb infók:

- Két elég hosszú párkapcsolatom volt eddig, az utolsónak ~3 éve lett vége, azóta lett volna pár lehetőségem kapcsolata, de akkor én nem voltam rá nyitott. (ezek már több mint egy éve voltak)


Amit teszek érte, hogy ez változzon:

- Igyekszem minél többet eljárni edzeni (de ez sajnos nem mindig sikerül, ha a heti 3 megvan, akkor már elégedett vagyok)

- Próbálok minden lehetőséggel élni, ha hívnak valahova szocializálódni.

- Próbálkozok különböző ismerkedő appokkal (Tinder, Badoo, Happn) viszont a legtöbb esetben ha összejön egy match, akkor egyszerűen leblokkolok és nem tudok kezdeményezni, vagy ha igen, akkor még azelőtt elhal a beszélgetés, hogy találkozás lenne belőle.

- Gondolkozom rajta, hogy keressek egy jó pszichológust, mert ez így nem állapot... még nem szántam rá magam, hogy elmenjek, csak néztem párat (és persze itt is jön a gondolat, hogy milyen gáz már, hogy nem tudok mit kezdeni magamtól a mentálhigiénés bajaimmal)

2020. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!