Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalnak azzal ha azt mondják, hogy azért nincs párod mert rossz helyen keresgélsz?

Figyelt kérdés
Többször hallottam már ezt és nem tudom hova tenni a dolgot. Az ember az ismerősi körében keresgél, az nem hiszem, hogy rossz hely lenne.
2018. jún. 10. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Semmire. Ez csak egy bullshit a sok közül, amivel vigasztalni próbálnak.
2018. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ismerősi körben nem keresgélek, elég gáz, mikor mindenkin átmész a környéken, meg a baráti társaságban.
2018. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Én ez alatt azt értem, hogy nem a megfelelő helyeken próbálkozik az illető, amikor valaki nem elég nyitott és pl. tényleg csak a munkahelyén meg az ismerősei közt keresgél. Kicsit nyitottabbnak kéne lenni, nyitni az új dolgok felé, ahol új emberekkel lehet megismerkedni (ha van valami hobbid, akkor az által is új embereket ismerhetsz meg). Meg aztán ott van az is, amikor valaki bulikban próbálja megtalálni élete párját, persze van, akinek pont egy ilyen helyen sikerül, de általánosságban az ember nem azért megy ilyen helyekre, hanem elsősorban, hogy szórakozzon. Szóval van úgy, hogy az ember tényleg rossz helyen keresgél.

Én sosem korlátoztam le csak az ismerősi körömre a lehetőséget arra, hogy megismerjek valakit.

2018. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Komolyan valaki azért megy buliba, hogy táncolgasson egymagában, nem pedig ismerkedni?
2018. jún. 10. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Arra, hogy talán nem a neked való lányoknál próbálkozol. Például a bulizós cicababánál próbálkozol, akinek nem jössz be, viszont a sarokban ülő csendes lánynak pont te kellenél, csak őt nem veszed észre. (A két nőtípus bármi mással behelyettesíthető az esetedtől függően.)

Néha csak egy kicsit jobban körül kell nézni.

2018. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen kedves kérdező, van aki a baráti társaságával megy buliba, hogy egy kicsit szórakozzon, kikapcsolódjon velük meg táncolgasson. A csajos esték nem feltétlenül arról szólnak, hogy férfiakkal ismerkedjünk.
2018. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!