Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért mondják...

Szerintetek miért mondják sokan ezt a közhelyes dumát hogy rossz helyen keresgélsz?

Figyelt kérdés

Tehát aki fellép erre az oldalra,és ráir egy kérdésnél valakire vagy ő rá irnak rá,az egyiksem normális?


A Nők miért érzik magukat feljebb valónak hogy kizárólag csak ők lehetnek normálisak?


2014. nov. 29. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Oké.. szóval... írsz egy üzit egy lánynak, erre ő azt reagálja hogy "rossz helyen keresgélsz"... mi van?
2014. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A Nőkből egysem normális,mind képmutató.
2014. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ma 13:48


Elöször is nyafog hogy nincs rendes pasi,és magányos,meg elege van a hülyékböl.Majd ráirok hogy de miért mondja ezt? Majd kér képet és utána,azt irja nekem hogy velem van baj mert rossz helyen keresgélek és hogy nincs velem baj.

2014. nov. 29. 13:51
 4/14 A kérdező kommentje:

"nincs velem baj" gondolom külsőre értette

de azért nem vagyok neki szimpatikus.

2014. nov. 29. 13:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Kérdező! Lehet nem tetszettél neki. Valószínűleg. Tipikus duma.. "Jaj, te egy kedves, aranyos srác vagy, de inkább csak barátok legyünk!"
2014. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ma 13:53

Szerintem is ez lehet igen.

2014. nov. 29. 13:59
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Mind állszent és képmutató.

Mintha ők nem keresgélnének itten.

ÚÚÚÚRRRRIIIIISSSSTTTTEEENNNNN

2014. nov. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert mikor itt valaki leír olyan képtelenségeket, hogy pl. MINDEN nő csak a gazdag, magas, kisportolt szépfiúkkal hajlandó szóba állni, közben meg ha szétnézünk a világban, láthatjuk, hogy ez mekkora nagy hazugság, akkor ha a válaszoló jóhiszemű és nem rögtön azt gondolja, hogy a kérdező kamuzik, vagy csak hülye, akkor arra tippel, hogy nagyon nem ért a nőkhöz, vagy csak rosszul választott eddig, "rossz helyen keresgél".


Mert azért ha két külsőleg és anyagilag hasonló szinten levő (ezeket szokták a legtöbbször felsorolni a nők választási szempontjaként) férfi közül az egyiket sorozatosan átvernek, kihasználnak a nők, vagy éppen egyiknek sem kell, a másik meg sikereket könyvelhet el a csajozás terén, vagy boldog kapcsolatban él, akkor ott azért talán-talán az is elképzelhető, hogy az 1-es számú férfi csinál valamit rosszul.

2014. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem az a különös, hogy eddig az összes hozzászólásban azt hangoztatták az itteni nők, hogy ők itt nem ismerkednek, nem akarnak innen párkapcsolatot, nem akarnak itt ismerkedni. Másik kérdésnél meg olyanokat olvasok tőlük, hogy itt jöttek össze a párjukkal, együtt élnek már évszázadok óta stb. Szóval ez nekem felettébb magas, hogyha közeledsz valakihez, az vagy nem ismerkedik, vagy már régóta foglalt, ellenben mégis innen jönnek össze a férfiakkal. Arról nem is beszélve, hogyha - állításuk szerint - vagy párkapcsolatban élnek, vagy nem itt keresik életük párját, mégis órák hosszat képesek itt válaszolgatni per nap, tehát életük jelentős részét itt töltik mostanában. Arra a következtetésre jutottam, hogy a nő maga az ellentmondás!
2014. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Nekem az a különös, hogy eddig az összes hozzászólásban azt hangoztatták az itteni nők, hogy ők itt nem ismerkednek, nem akarnak innen párkapcsolatot, nem akarnak itt ismerkedni. Másik kérdésnél meg olyanokat olvasok tőlük, hogy itt jöttek össze a párjukkal, együtt élnek már évszázadok óta stb."


Szerintem a kettőt nem ugyanazok írják. Én is olvastam már olyan hozzászólást, hogy valaki itt ismerkedett meg a párjával, meg olyat is, aki nem.


Amúgy meg tényleg nem mindenki ismerkedés céljából van itt, sokan egyáltalán nem azért válaszolnak, nézelődnek itt, vagy bármelyik más kategóriában, esetleg más fórumokon, mert párkeresők.

2014. nov. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!