Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért mondják...

Szerintetek miért mondják sokan ezt a közhelyes dumát hogy rossz helyen keresgélsz?

Figyelt kérdés

Tehát aki fellép erre az oldalra,és ráir egy kérdésnél valakire vagy ő rá irnak rá,az egyiksem normális?


A Nők miért érzik magukat feljebb valónak hogy kizárólag csak ők lehetnek normálisak?


2014. nov. 29. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

ma 14:35

Akinek párja van az is megcsalja simán,szemrebennés nélkül.

Sok csaj meséli el nekem privátban hogy bár házasságban él de nagyon uncsi a szex és hát kellene neki v mi plussz a szexben. És saját maga irja hogy főleg szex kategóriába bóklászik hátha összejönne v mi isteni kan aki lerendezné rendesen. A nőknek nem szabad elhinni 1 szavukat sem.

2014. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jókat irsz. Sok kommentelő akinek a neve is kivan irva,privátban leurta nekem hogy ő itt nem ismerkedik,aztán állandóan látom hogy amikor pasik kitesznek v mi képpel kapcsolatos (görög isten vagyok-e?) tipusú kérdéseket,egyből képet kunyerálnak ők is,minden egyes testrészéről. Persze ők nem ismerkednek.
2014. nov. 29. 15:18
 13/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


# 14/17 Időpont 11-26 21:04


Mindent le ir.

2014. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Te mi a bánatért értelmezed úgy (szintén közhelyesen és felületesen) a nőket, hogy nem tartanak normálisnak attól, hogy nem akarnak párkapcsolatban lenni veled?

Bár megértem, hogy aki arra panaszkodik, hogy milyen magányos, az nem tudja, hogy mit akar, mert lehet ezzel eléggé azt sugallja, hogy minden áron párkapcsolatban lenne, bárkivel.


Viszont ha más oldalról nézed, természetes, hogy minden egyes földi lényt zavar a magány, és gondolkodik azon, hogy miért magányos. Nem azért magányosak, mert nem ugrottak rá az első emberre, aki szembejött velük.

Gondolj bele abba, hogyha egy nő olyan, hogy bárkire bármikor ráugrik, aki megszólítja, könnyen ismerkedik, akkor annak biztos nincs olyan panasza, hogy magányos lenne.


Sokan félrelátják a magányosságuk okát, ha valaki magányos, az egyáltalán nem jelenti azt automatikusan, hogy egy szánnivaló állatka, aki bárkivel együtt lenne, viszont inkább jelenti azt, hogy biztosan nehéeeset és válogatos azokhoz képest, akik sosem magányosak.


Szerintem ha valaki ismerkedik, akkor nem interneten, láthatatlanba, anonim oldalon, vagy bárhol, ahol SZEMÉLYTELEN. Belegondoltál abba, hogy a "nők" akiken panaszkodsz, nem ismert személyek számodra, hanem talán szavak, esetleg három szó, "egy magányos nő", ami önmagában semmit nem jelent. Az elég negatív, hogy azért írnak ilyen panaszokat, hogy vigasztalodva legyenek, nem érdemlik a vigaszt, és neked sem kell elvárnod bármit tőlük.:)


Sem az elutasítónak, sem az elutasítottnak nem praktikus így ismerkedni (olyan beszélgetéseken keresztül, ahol nem átlátható, öszinte, egyértelmű vagy nyitott két ember, mert akkor természetes a csalódás), és az ilyen panaszokat írók nem tudják, hogy mit akarnak, viszont te sem.

Volt már olyan nő, aki kezdeményezett? Bárhol hallok olyan panaszt, hogy vissza lettek utasítva, mégis sok az olyan ember, akinél ha mások kezdeményeznek, akkor ő is visszautasító, nem gondol a másik ember érzéseire, de a saját fájdalmán minden kesereg, amikor őt utasították vissza.

2016. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!