Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakivel beszélgetsz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel beszélgetsz és ha a szemedbe néz, folyton lesüti a szemét, a földet bámulja, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Mert szerintem azt, hogy untatsz bazzeg, menj már a p...csába kb.
2020. jan. 15. 20:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos én is olyan vagyok, hogy nem szeretek valakivel szemben állni és a szemét nézni percekig, főleg ha én beszélek. Sokszor nézek lefelé, vagy mást nézek. Nem azért, mert untat a másik, vagy mert tetszik.
2020. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam az emberek szemébe nézegetni, csak ritkán pillantok oda, de akkor is "direkt", mert eszembe jut, hogy "ez szociálisan az elvárt".
2020. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vagy zavarban volt vagy egyszerűen nem tud szemkontaktust tartani. Vannak emberek akik nem tudnak. De az is lehet,amit más is írt,hogy túl közel álltatok egymáshoz és emiatt kellemetlen volt neki,így ha nem néz rád,nem látja a túlzott közelséget és oldja benne a feszültséget. Én nem szeretek olyanhoz közel állni,akivel semmilyen érzelmi kötődés nincs,ha közelebb jön,hátrébb lépek.Egyszerűen gyűlölöm ha az "aurámba"állnak,bunkóság ide vagy oda. Viszont a szemkontaktus megvan,azt meg mások utálják,mert igazán rideg,szúrós a tekintetem a szürkés-kék szemszínnek hála.Nem sokan állják és tartják a szemkontaktust. Volt aki megjegyezte olyan,mintha a lelkét akarnám "megerőszakolni" 😁😁
2020. febr. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kényelmetlenül érzi magàt nem oldott màr menne es a beszelgetes vegèt vàrja
2020. febr. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

Pl attol van zavarban, hogy tulsagosan farkasszemet nezel vele. Szerintem kereted magad a kerdesnel. Tetszik neked valaki, es azt szeretned hallani, te is neked.

Ez zavar jele. Csak zavarban lehet valaki attol is, ha furcsan neznek ra.

2020. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!