Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért én vagyok a szemét pcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a szemét pcsa ha ilyen pasit elutasítom?

Figyelt kérdés
Nem egy ilyen eset történt! Olyan pasi talált meg aki 27 éves és szűz. Nem ismeri a nőket! Egy csókot sem adott meg senkinek! Elutasítottam és mondtam neki ne haragudjon de valószínűleg neki orvos kell! Mert mit csinált az elmúlt mondjuk 10 évben?
2019. júl. 15. 13:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Te nem tudsz ùgy elutasítani valakit,hogy nem teszed hozzá neki orvos kell?

Tanult,börtönben volt,anyját ápolta,beteg volt,akármi.

2019. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem azért vagy szemét, mert elutasítottad, hanem mert tah0 módon tetted.
2019. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%

Az nem feltétlenül csak a pasi hibája, ha nem ismeri a nőket. Lehet próbálkozott sokáig a szerencsétlen, csak állandóan elutasították, mert mondjuk nem néz ki jól, nem tud jókat beszélgetni, vagy akár mi.

Én is szűz lettem volna szerintem mindmáig, ha nem mentem volna el majdnem 23 évesen már prostihoz.

Azóta jött kb 10 csaj akivel volt. De most is ott járok, hogy normális lányt nem tudok megfogni, mert nem vagyok az a selyem fiú aki a mai nőknek kell, ezért most is többet prostiztam.

Most volt múlthéten a motoros találkozó nálunk, ott sem tudtam oda menni senkihez, mert mindenki társasággal volt, meg minden nő csak jó képű pasival volt ott.

2019. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem az elutasítás a baj. Hanem a stílus...tudod a stílus maga az ember. Ez alapján te egy eléggé sz*r ember vagy!
2019. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
22%
Nem volt jo pasi?
2019. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Egyszer te is voltál szűz. Mi lett volna, ha téged is az adott pasi elutasított volna, csak mert szűz vagy, és nem akar maceráskodni veled?


Orvos egyedül neked kell. De gondolod anyádtól meg apádtól ezt a stílust tanultad, ők se lehetnek különbek, mint te.

2019. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%

Engem már nem érdekel, hogy mennyire pontoznak le, mert a tényeken úgy se változtat. Az összes nő a küllemre megy, meg hogy legyen a pasi társági ember, szeressen szórakozni.

Tudjon miről pofázni, össze hordani mindent. És nézzen ki nagyon jól. Le lehet pontozni, de a világon mindenhol ez van, és ezt lehet látni.

Inkább fog egy nő jó pasit keresni, mint leállni egy olyannal, akinek eddig mondjuk nem volt még komoly kapcsolata.

2019. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
A férjem 29 volt, amikor összejöttünk, még a kezét se fogta meg másnak előttem. Fantasztikus apa, csodálatos férj és a szex is szuper. Direkt várt, feleslegesnek tartotta a céltalan kapcsolatokat, ahogyan én is.
2019. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Hat pedig ja, egy hulye pcsa vagy, ha ezt tenyleg ilyen taplo modon oldottad meg
2019. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Kora délutáni trollkodás?
2019. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!