Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért én vagyok a szemét pcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a szemét pcsa ha ilyen pasit elutasítom?

Figyelt kérdés
Nem egy ilyen eset történt! Olyan pasi talált meg aki 27 éves és szűz. Nem ismeri a nőket! Egy csókot sem adott meg senkinek! Elutasítottam és mondtam neki ne haragudjon de valószínűleg neki orvos kell! Mert mit csinált az elmúlt mondjuk 10 évben?
2019. júl. 15. 13:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem szemét vagy, hanem tahó. Nem ugyanaz.
2019. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
14%
Teljes mértékben igazad van!
2019. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%
Kamu kérdés egy szűz férfitól.
2019. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagy szemét. Te nem érdemelsz olyan pasit, aki komolyan vesz. Jól tetted, hogy elküldted. Talán így belebotlik élete szerelmébe, te pedig halászhatod a huszadik b*szócsődört, aki a büdös életben nem fogja tisztelni a nőket.


(Ja, nő vagyok és nem szűz. :D)

2019. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%
Az elutasítás ténye nem gond, a módja viszont elképesztően ócska proli módon történt. Igazi gyökér liba vagy. :) Remélem visszakapod az élettől sokszorosan. A pasival az egyetlen gond, hogy egy ilyennél próbálkozott. Rossz az ízlése.
2019. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagy az, a csávóval gond van az fix, aki ér valamit (társkeresési szempontból) az max 20 évesen túl van ezeken.
2019. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
Egyértelműen troll, provokáló kérdés. Teljesen ugyanazokat az indokokat sorolja fel, amiket a szűz férfi kérdező, aki itt szokott írogatni.
2019. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
8%
Lelehet pontozni ezeket a válaszokat, de a saját bőrömön tudom, hogy így van, 20 év fölött csak a selejt ilyen lúzer, hogy nem jutott nőhöz, 27 évesen másoknak már rég gyereke van, hagyjuk már... Nem akkor elkezdeni megfogni egy lány kezét, hanem jobb esetben 14-15 évesen, aztán így tovább, valamire való nő nem fogja férfinak tekinteni ez van... Az meg hogy tartogatta magát, hát persze, még a nők se tartogatják addig magukat, 27 év alatt nem talált senkit aki tetszett volna neki, ki hiszi ezt el? Legalább lenne annyi esze, hogy nem mondta volna el és hátha nem jön rá a kérdező, aki nyilván nem is feltételezte róla, hogy itt tart még, mert alapesetben senkiről nem feltételeznék, már jóval előtte sem.
2019. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
90%

Csak ezért elutasítani valakit elég primitív dolog, pláne olyan szöveggel, h "neki orvos kell".

Mert ha mondjuk azért utasítod el, mert nem jön be, vagy gyerekesen viselkedik az teljesen érthető.

2019. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
30%

Hát maga az elutasítás az oké. Látom a környezetemben, hogy aki 30körül még szűz az azért nem véletlenül az. Gondolom aki itt annyira felháborodott az is kb. valami ilyen cipőben jár, sikertelen a nőknél ezért személyes sertésnek vesz mindennemű elutasítást amit nő férfi felé tesz.

Abban egyetértek, hogy az elutasítás módja eléggé bunkó volt hacsak nem volt rá ok (mondjuk a pasi nem értett a szóból és a kezdeti szimpátián felbuzdulva csak nyomult, nyomult).

Nem mondanám, hogy szemét pcsa vagy amiért elutasitottad. csak bunkó volt az elutasítás.

2019. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!