Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakivel beszélgetsz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel beszélgetsz és ha a szemedbe néz, folyton lesüti a szemét, a földet bámulja, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Mert szerintem azt, hogy untatsz bazzeg, menj már a p...csába kb.
2020. jan. 15. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Vagy nem érdekli a beszédtéma, vagy tetszik neki a lábad, a cipőd, vagy bejössz neki, csak palástolja.
2020. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

valószínűleg zavarban van

lehet azért, mert tetszik neki az illető, de lehet szimplán azért is, mert nem túl magabiztos és nem bírja a hosszabb szemkontaktust


a lesüti a szemét és a nem figyel oda 2 külön dolog, ebből nekem nem az jönne le, hogy unatkozik

akkor inkább oldalra nézelődne el

2020. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt látni kéne, mert nálam sem ugyanaz, ha valaki lesüti a szemét, mint az, hogy valaki a földet nézi.
2020. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Odafigyelt. De mikor a szemébe néztél, lesütötte, majd ezt eljátszotta 3 alkalommal legalább. De mindegy, mert nyilvános hely és elég gáz szitu
2020. jan. 15. 21:01
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tetszettem neki, először az jött le, de szerintem csak részemről volt et.
2020. jan. 15. 23:31
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Ez a bizalomról szól.

Míg az extrovertáltak felszínesen viszonyulnak az emberekhez, így ez a felszínes bizalom könnyen kiépül (gyakorlatilag megelőlegzetten létezik), addig nekem (és az intrók többségének) ez elsőre túlságosan bensőséges dolog, és nem engedjük magunkhoz közel ilyen hirtelen az embereket. Tehát a bizalmat lassan lehet felépíteni, és annak fogunk tudni a szemébe nézni, azt engedjük közelebb magunkhoz, aki ezt a bizalmat kiérdemli.


Persze sok mást is jelenthet. Elutasítást is. De annyit mindenképp, hogy legyél szíves egyet hátralépni, és mássz ki mások aurájából! Legalább addig, amíg nem kapsz arra valamilyen pozitív visszajelzést. Ezért jó amúgy testbeszédet tanulni... 🙂 ajánlom Allan Pease-ék könyveit ehhez.

2020. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

Szemlesütéshez párosul más testbeszéd, az jelzi, hogy mit jelent valójában.

Sokan nincsenek hozzászokva a szemkontaktus fenntartásához, zavarba jönnek tőle. Ez a legegyszerűbb ok.

2020. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát ő kezdte, meg beszélt hozzám. Aztán mikor visszaszóltam, ránéztem,akkor ez volt... Elsőre azt mondtam volna, hogy tetszem neki, de szerintem az volt, hogy menjünk már... Bár...
2020. jan. 17. 11:47
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Ha képes vagy a gyakori kérdések népére bízni, hogy íteljenek egy szituacióba, ahol nem os voltak ott + ahogy beszélsz a srácról, ő jár jobban azzal ha nem találkoztok többet.

Amugy ez nem a tinilove kategória

2020. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Tinilove, max. neked. Hát én nem bánom, hogy nem találkozunk többet...


Amúgy nekem sosem volt gond a szemkontaktust tartani, sőt akihez beszélek szerintem a szemébe illik nézni. Mondjuk én akkor csináltam ezt, mikor untam a szitut és mentem volna a fenébe. Ilyenkor finoman ránézek az órámra is.

2020. jan. 17. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!