Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemista/diplomás csajok flegmák, a szakmunkás nők buták és bunkók. Hol vannak a kivételek?

Figyelt kérdés
Én eddig ezt tapasztaltam sajnos, mert mindkettővel volt már dolgom. Én egyébként középfokú végzettséggel vagyok középvezető.
2020. jan. 14. 15:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%

#6:

Te is bólogatsz?

2020. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%
Kikérem magamnak, egyetemista nő vagyok és bunkó vagyok, nem flegma.
2020. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

azért az alapján, hogy volt 1 egyetemista és 1 szakmunkás barátnőd és ezt tapasztaltad, még nem kéne általánosítani egyik kategóriát sem

a személyiség nem végzettség függő ám, viszont ha így álsz hozzájuk, abból tényleg semmi jó nem fog kisülni

próbálj meg nyitottabb lenni és te is látni fogod a "kivételt"

2020. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a többit észre sem veszed.
2020. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%
Most erősíteni fogom az előítéleteidet, mert egyetemista nő vagyok, de ugyan hadd legyek már büszke a diplomámra. Más az ha valaki lenéz valakit csak azért mert ninca diplomája, de már büszke sem lehet az ember az eredményeire?
2020. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az alapján általánosítasz, hogy volt két barátnőd, illetve hogy a munkahelyeden belepofáznak dolgokba. Elárulom, minden munkahelyen van, aki belepofázik a másik dolgába, ez végzettségtől független. Az exekről meg általában rosszak az emlékeink, tisztelet a kivételnek.
2020. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%
A munkahelyeden mi? Szerintem neked nincsen állásod, nemhiába a kérdés...
2020. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Szakmunkást végeztem csak, de nem tartom magamnak butának, ahogy eddig senki más se tartott annak. Mehettem volna érsttségizni meg egyetemre is (volt tanáraim szerint meg van hozzá a tudásom), de el kellett mennem dolgozni. Ettől viszont nem hiszem, hogy buta lennék. Ne általánosítsunk.
2020. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem kéne savazni a Kérdezőt, nyilván okkal tett fel a kérdést, és a kommentjében javította is magát, elnézést kért, ha valakit megbántott. Vélhetően még fiatal, nem sok élmény érte, és a friss impulzusok formálják az embert. Egyébként a nagyképű diplomás dolgokban igazat adok neki, teljesen, az én egyetemet végzett ismerőseim és brutálisan nagyképűek, még olyanok is, akik előtte nem voltak azok. Persze vannak normálisak, de közöttük is sok a bunkó. A hatalom, a pénz megrészegít mindenkit. A szakmunkás csajok között is akad jófej, de vannak bunkók. Függ egyébként attól is, hogy az adott lány milyen munkát végez, például egy bolti eladó, vagy egy ápolónő érthető, hogy egy idő után kőkeményen kiég a sok másik hülye embertől.
2020. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mindig furcsálltam itt a gyk-n, hogy csak két kategóriáról beszélnek mindig. Az alul iskolázott, csak 3 évig szakmát tanuló szakmunkásokról és az egyetemre járó (félisten) fiatalokról. A kettő között azért vannak ám még szintek. Tudjátok az átlag emberek! Érettségi + szakma, Szakközép, Technikum. Őket hová kell bekategorizálni? Hiszen ők is léteznek ám!
2020. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!