Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemista/diplomás csajok flegmák, a szakmunkás nők buták és bunkók. Hol vannak a kivételek?

Figyelt kérdés
Én eddig ezt tapasztaltam sajnos, mert mindkettővel volt már dolgom. Én egyébként középfokú végzettséggel vagyok középvezető.
2020. jan. 14. 15:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Középfokú végzettséged van? Tehát flegma és buta is vagy egyben?
2020. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Az okos szakmunkás nők és a szolíd diplomások. Sok ilyen van. A pàrom takarítónő aki levelezőn egyetemre jár. Én 2 diplomás vagyok és nem érdekel kinek milyen végzettsége van, az embert nézem nem a papirját.
2020. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettővel, de nem az összessel. Lehet azért fogsz ki ilyeneket, mert te magad is ennyit érsz. És elsősorban nem a papírjaid hiánya vagy megléte miatt.
2020. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Pont ma reggel gondolkodtam el kutyasétáltatás közben, hogy milyen rég szidták már a diplomásokat gyakorin. Már értem, honnan jött ez a megérzésem.
2020. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Te tudod, hogy neked milyen kell. A mai 20-30as férfiak min. 95%-a azt szereti tartós kapcsolatban, ha a nő buta és mindenre bólogat, h.lyeségekre is.34N.
2020. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondjuk ott vannak a középfokú végzettséggel rendelkezők (pl:érettségi,technikum) ez pont a kettő között van
2020. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Napi provokatív. Semmi értelme írni ide higyjétek el. Csak egy troll.
2020. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A munkahelyemen a diplomás nők nagyon nagyképűek, a végzettségükre nagyon büszkék. Lényegében más szakirányban, mint én, a munkabeosztásuk, feladatuk is más, de a szakemberekre valamiért nagyon pikkelnek, köztük rám is. Én nem ugatok bele az ő munkájukba, de az enyémbe ők igen, pedig fingjuk sincs róla. Az első barátnőm egyetemista volt, én akkor ötödévre (tudjátok érettségi utáni szakképzés, létezik egy olyan dolog is) jártam. Állandóan a csoportársaihoz hasonlítgatott, hogy én ezért meg azért vagyok idióta meg léhűtő, ők meg ezért és azért olyan okosak, értékesek. Persze amikor erre hivatkozva szakítottam vele, még békülni akart, tapadt rám. A rokonságomban is van ilyen nő, több diplomás, de mellette nárcisztikus. Akkor volt egy szakmunkás barátnőm is, virágkötő volt. A boltban marhára nyájas, de a magánéletben már nem volt az. Ha valami komolyabb témát hoztam fel neki, akkor kinevetett, mondván hogy marhaságokat beszélek. Az sem tetszett neki, ha mondjuk épp olvastam valami könyvet, azért is képes volt megjegyzést tenni. Emellett többet káromkodott, mint én. A szakítóok vele egy meztelen képcseréje volt valami egykori iparis fiú haverjával. Megjegyzés, a csajszi nem roma, akivel intim képet cserélt, viszont igen. Tudom a szakképzőkbe se mindenki roma, nem degradáló célzattal jegyeztem meg. Kivételek biztos vannak, de én, amilyen balfarok vagyok, úgy sem találom meg a normálist. Tehát tudom, az én hibám is ez, hogy eddig csak ők találtak be, de most a múlttal már nem hadakozhatok. Egyáltalán azt se tudom már, hogy hol lehetne ismerkedni. Diszkók, kocsmák kilőve, mert ha megyek is ilyen helyekre, nem az ismerkedés miatt, egyébként is jobban szeretek otthon alkoholt fogyasztani. A hobbijaim szintén zenész, mert nőket nem igazán érdekli a hadtörténelem, a pankráció, vagy épp a politikai eszmefuttatások.
2020. jan. 14. 16:11
 9/20 anonim válasza:
98%
Szakmunkas vagyok, de ettől én nem vagyok buta és felvagos, emberi egyéntől függ minden nem a végzettségeitől..
2020. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kellett volna egy fogalmazás a kérdés alá, nem rég leírtam az általam tapasztaltakat. Ha valaki ezt követően is trollnak gondol, lelke rajta, hiszen mindenki azt hisz el, amit szeretne. Én csak kiadtam most magamból ezt a kis balszerencsémet. Elnézést kérek, ha valakit megbántottam, de pont felhúztak, kiszerettem volna ezt írni magamból. A kérdésért is bocsánatot kérek, meggondolatlan tett volt!
2020. jan. 14. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!