Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetemista lányok! Ti felsőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lányok! Ti felsőbbrendű egyéniségeknek érzitek magatokat egy szakmunkás pasival szemben?

Figyelt kérdés
Nem értem újabban mi ez a sztereotípia, hogy szakmunkás ne érj hozzám tiszta szégyen vagy dolog. Régen ilyen gondom még nem volt. Hiába 4 szakma és érettségi. Hogy bizonyítsam be, hogy én is emberből vagyok. Nem értem miért kell az embert mindjárt hülyének bélyegezi. Most lehet hogy kapni fogom az oltást hogy lúzer alsóbbrendű paraszt, de állok elébe. Kaptam az oldalon már cifrább lealázásokat is. Nem fog ártani nekem.
2012. dec. 2. 22:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
legalább lesz/van valami fasza munkád, ezek többségének meg max árufeltöltő, vagy meki marad;)
2012. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
ezt már kérdezted a múlt héten
2012. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Az attól függ mi a szakmád szaki! Ha elektroműszerész vagy nem nézlek le! Vibrátorhoz értesz?? Me lefüstölt!
2012. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj elmész egy egyetemi buliba persze kifürdöl meg levakarod magadról a szakmunkás prémet, aztán ott az egyetemista csajon nemhogy nem felsőbbrendűek hanem kb az ócska kis ribik szintjén mozognak. Bebúgsz néhányat aztán el is van intézve a dolog :D
2012. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Nekem a temetőrendező-karbantartó szakmunkások bejönnek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Ha okos, értelmes, művelt, érdeklődő, és szereti a munkáját, és nincsen velem szemben kisebbségi komplexusa, akkor egyáltalán nem.:)
2012. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%
Szia! egyáltalán nem :) barátom sem végzett egyetemet, és rohadtul nem érdekel. Amúgy ez inkább a pasikat szokta zavarni, nekik van kisebbrendüségi komplexusuk, mint a jobban kereső nőknél, nem? Barátnőm is egyetemre jár és a barátja épitkezésen dolgozik, érettségije van. Aki ilyen, jobb ha nem is jársz vele :) egy ember nem attól intelligens, okos hogy milyen végzettsége van, attól max műveltebb lehet. És amúgy az a csaj aki kettessel végigbugdácsolja az egyetemet és a szülei tartják el, ő lenéz Téged aki dolgozol?
2012. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Engem maga a végzettség nem annyira érdekel inkább az, h mi is a foglalkozásod. Persze felsőbbrendűnek semmiképp se gondolom magam, max nem jönnék össze veled, ha nagyon olyan a munkád..

Szóval mit is dolgozol kedves kérdező? :D

2012. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
nagyon milyen???, mondjál már példát csak úgy kíváncsiságból...
2012. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
7%
nem, a pasik végezttségtől független bunkó parasztok
2012. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!