Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetemista lányok! Ti felsőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lányok! Ti felsőbbrendű egyéniségeknek érzitek magatokat egy szakmunkás pasival szemben?

Figyelt kérdés
Nem értem újabban mi ez a sztereotípia, hogy szakmunkás ne érj hozzám tiszta szégyen vagy dolog. Régen ilyen gondom még nem volt. Hiába 4 szakma és érettségi. Hogy bizonyítsam be, hogy én is emberből vagyok. Nem értem miért kell az embert mindjárt hülyének bélyegezi. Most lehet hogy kapni fogom az oltást hogy lúzer alsóbbrendű paraszt, de állok elébe. Kaptam az oldalon már cifrább lealázásokat is. Nem fog ártani nekem.
2012. dec. 2. 22:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Dehogy nézném le. Egyrészt én sem úgy születtem, hogy egyetemista lány vagyok. Kettő: szüleim sem végeztek egyetemet, mégis nagyszerű emberek, tisztességben felneveltek. Három: volt szerencsém egy olyan szadista disznót megismerni, aki egyetemet végzett, de az első éjszaka után tudtam, hogy nem akarom többet látni.

Ha megvan a közös összhang, akkor nekem édesmindegy, hogy a párom éppen hentes, autószerelő, vagy közgazdász. Nekem barátnőim is járnak "mindenféle" pasikkal, szerintem gáz, ha valaki emiatt utasítja el egy ember közeledését, aki amúgy szimpatikus lenne neki.

Ha nincs meg az összhang, az persze már más kategória.

2012. dec. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Semmivel nem érzem magam felsőbbrendűnek.

Barátommal 5 éve együtt vagyunk azóta ő karosszéria lakatos lett én pedig elvégeztem az egyetemet...fel sem merült bennem ez,h probléma lehet...de őt elkezdte zavarni a dolog,egyre többet mondogatta, h biztos nem vagyok elég jó neki stb...

Szerencsére már leszokott erről a hülyeségről :)_

23/N

2012. dec. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
59%

Ez egyáltalán nem új sztereotípia, egyszerűen csak "hasonló a hasonlóval" elv érvényesül.

Én sem a végzettséget nézem általában (bár azért nálam pl. az érettségi a "minimum"). Ennek az az egyszerű oka, hogy értelmiségi nőként más az érdeklődési köröm, a beszédtémám, a társaságom, mint egy átlagos szakmunkásnak. Ez nem előítélet, hanem tapasztalat. Vannak szakmunkás ismerőseim, megkockáztatom, barátaim, akikkel el tudok dumálgatni, de hosszú távon egyszerűen nem érezném magam jól velük, mert nagyon más dolgok érdekelnek minket. Arról nem beszélve, hogy a baráti köröm is értelmiségi, egyszerűen rosszul érezné magát a pasi ebben a közegben. Szóval nem választok szándékosan olyat, akiről tudom előre, hogy hosszú távon nem passzolnánk össze...

2012. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
25%

Hát utolsó te egy tipikus sznob p'csa vagy.

Más az a beszédtémád? Mégis miről beszélgetsz a barátaiddal szabadidődben? Elemezgetitek Platón Állam-ját vagy törvénycikkeket olvasgattok egymásnak?

Egy ember intelligenciája nem a végzettségétől függ ez itt is látszik...

Nekem is voltak ilyen gondolkodású szaktáraim(érdekes módon mind lány volt) és utáltam őket.....

23/N

2012. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
69%

24-es. Te akkora bunkó vagy, hogy mindegy, hogy szakmunkás, vagy egyetemet végzett vagy, a kapa kilóg a szádból.

Képtelen vagy megérteni az, hogy valakinek más az érdeklődési köre. Miért kellene erőszakkal rákényszeríteni bárkire bármit. Ha én a saját érdeklődési körömbeliekkel érzem jól magam miért kellene nekem akár jogászhoz mennem, ha én szakmunkás vagyok. Én inkább megyek a Fradi meccsre, mint az operában a nagy áriát hallgatni. Utána egy jó sör a haverokkal. Ezt nem biztos, hogy hosszútávon egy magasan végzett ember élvezné.

2012. dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
73%

# 24: Abszolút nem tartom magam sznobnak, ahogy írtam, el szoktam beszélgetni szakmunkásokkal is.

De ha mondjuk egy beszélgetés során megemlítek egy irodalmi művet, vagy mondjuk egy művészfilmet, mert oda illik, és a beszélgetőpartner annyit tud rá válaszolni, hogy "nem ismerem", akkor ott elakad a beszélgetés. Vagy egyszerűen nem értik azokat a kifejezéseket, amelyek az én napi szókincsemhez hozzátartoznak...

Egy idő után kellemetlenül érzem magam emiatt, és nyilván ők is, szóval hosszú távon nem erőltetném ezt a fajta kommunikációt.

2012. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
10%
A legtöbb egyetemista lány egy idióta p.csa.
2012. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

# 27


Te meg egy s*gghülye p*cs, amiért ilyet kijelentesz. Értve vagyok?

2012. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!