Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért nem elég jó semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem elég jó semmi?

Figyelt kérdés

Lassan 30 éves vagyok és még egyetlen komolynak mondható párkapcsolatom sem volt. De sokaktól eltérően sosem az volt a válaszom a helyzetre, hogy akkor mindenki b***a meg, hanem mindig igyekeztem megkeresni, miben lehetnék még jobb. Rengeteget változtam, fejlődtem az elmúlt 10 év alatt, így többek között:

- sportosra edzettem magam

- a magam főnöke vagyok és nagyon jól keresek

- saját lakást vettem Budapesten segítség nélkül a 20-as éveim második felében

- van olyan hobbim, szenvedélyem, amiben szintén elég jó vagyok, és ami nem öncélú dolog, hanem mások is élvezik a gyümölcsét

- dolgoztam az öltözködésemen, mindig igényes vagyok a megjelenésemre (gyakran kapok kéretlenül is pozitív megjegyzéseket a stílusomra)

- sokat fejlesztettem a szociális készségeim, és szociális szorongásos penészvirágból eljutottam oda, hogy bármilyen társaságban jól boldoguljak


Nyilván megérte ezeket a dolgokat megtenni, mert alapvetően jobb lett tőlük az életem, de mit gondoltok, hoztak BÁRMI eredményt a párkeresés terén? Hát semmit. A legtöbb esetben még odáig sem jutok el, hogy egyáltalán egy RANDINYI lehetőséget kapjak valakitől. És nem, nem vagyok csúnya, annyi "negatívum" van a külsőmben (bár vicc, hogy ezt egyáltalán negatívumnak kell nevezni), hogy kicsit kölyökképem van, pár évvel fiatalabbnak szoktak nézni a koromnál, meg csak 177 centi magas vagyok.

És most már tényleg azt érzem, hogy a nőknek egyszerűen SEMMI nem elég jó, vagy tényleg csak egy olyan szint, amit gyakorlatilag csak tökéletes genetikájú és hatalmas vagyonba született emberek tudnak megütni.


2020. jan. 14. 10:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

Szóval rengeteget fejlődtél az elmúlt 10 év alatt... de azért rohadjon meg az összes nő, és csak a tökéletes genetikájú és dúsgazdag férfiak találnak párt.

Úgy tűnik, bizonyos területeket szinte érintetlenül hagyott a fejlődés.

2020. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az ismerőseid, vagy pláne a családod és tuti elmondják, mik a hibáid :)
2020. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elég jóképű valószínűleg. :)
2020. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg az öcsémet, aki albiban lakik a haverjaval, minimalberes munkája van, aztán mégis voltak kapcsolatai... Hosszabb, rövidebb egyaránt.


Egyébként van olyan, hogy valaki mellett egyszerűen csak nem jó lenni; feszelyezve érzed magad mellette, nem gördülékeny a beszélgetés, stb. Ezen sajna nem fog változtatni, ha veszel egy lakást, vagy ha van valami produktív hobbid.


Egyébként grat mindenhez, amit elertel, de építsd az életed saját magadért, de pedig valami ködös, jövőbeli kapcsolat reményében.

2020. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Először úgy gondoltam, érdemben reagálok, aztán rájöttem, milyen kegyetlenül jól illusztráltátok pontosan azt, amit leírtam: hiába mutattam be, hogy mit tettem eddig a személyiségem, egzisztenciám, életmódom fejlesztéséért, sikerült belekötni abba az egybe, hogy frusztrált vagyok. És aki frusztrált, az nyilván dögöljön is meg, nehogy neadjisten kapjon egy esélyt. Nagyon kíváncsi vagyok, ti mennyire lennétek frusztráltak, ha ugyanennyi ideig hiába próbálkoztok kielégíteni egy alapvető emberi érzelmi szükségleteteket anélkül, hogy bárki képes lenne rámutatni, mi a baj veletek (mert ha bármelyik lány ismerősömtől megkérdezem, mi lehet a gond velem, hogy dolgozhassak azon a területen, mindegyiküknek az a válasza, hogy fogalmuk sincs). Szóval köszi, ha irónia lett volna, megtapsolnálak titeket.

Köszi azoknak is, akik teljes jellemrajzot alkottak rólam az engem nyilvánvalóan egy problémakör szemszögéből bemutató kérdésem alapján, kívánom, hogy titeket is mindig mindenhol egyetlen olyan dolog alapján ítéljenek meg, ami valamiért elakadás nektek az életben.

Mellesleg az is elképesztően vicces, hogy nálam beleköttök, hogy a jó tulajdonságaimat emelem ki, de aki meg a rosszakat emeli ki, annak azt nyomjátok, hogy "hát miért kellenél bárkinek ha csak negatívumokat tudsz mondani magadról" :D

Tökéletes példáját adjátok a "just world theory"-nak: ha valakinek valami nem megy az életben, akkor az biztos meg is érdemli, és még köpködjük is le hozzá.

2020. jan. 14. 13:04
 16/17 anonim ***** válasza:
83%

"Először úgy gondoltam, érdemben reagálok, aztán rájöttem, milyen kegyetlenül jól illusztráltátok pontosan azt, amit leírtam: hiába mutattam be, hogy mit tettem eddig a személyiségem, egzisztenciám, életmódom fejlesztéséért, sikerült belekötni abba az egybe, hogy frusztrált vagyok. És aki frusztrált, az nyilván dögöljön is meg, nehogy neadjisten kapjon egy esélyt."

Nem erről van szó. Elvileg mindent megtettél, minden király, aztán mégsem. Ha azt mondanám, hogy én vagyok a világ leggyorsabb embere, de mégsem nyertem még futóversenyt amatőr szinten sem, akkor mire gondolnál?

A helyzet az, hogy vagy nem is hoztad össze azokat a dolgokat, amiket írtál vagy valami nagyon nem stimmel nálad. És nem írtad le, hogy mi az, ami nem stimmel.


"Nagyon kíváncsi vagyok, ti mennyire lennétek frusztráltak, ha ugyanennyi ideig hiába próbálkoztok kielégíteni egy alapvető emberi érzelmi szükségleteteket anélkül, hogy bárki képes lenne rámutatni, mi a baj veletek (mert ha bármelyik lány ismerősömtől megkérdezem, mi lehet a gond velem, hogy dolgozhassak azon a területen, mindegyiküknek az a válasza, hogy fogalmuk sincs)."

Semennyire, mert minden hibámra magamtól jöttem rá.

Az meg elég fura, ha senki sem közli, hogy mi az, ami nem okés veled. Az ilyen sztoriknál mindig kiderül valami tök egyszerű buktató.


Nademost tényleg. Normális válaszokat vársz, ugye? Akkor írd már le a dolgok másik végét is. Te is éreznéd, ha mástól hallanád ezt a sztorit, hogy nem kerek.

2020. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%

"sikerült belekötni abba az egybe, hogy frusztrált vagyok"


Te összejönnél frusztrált nővel?

2020. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!