Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők vevők arra, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők vevők arra, ha a férfi a szerszámáról küld fényképet vagy miért küld sok férfi ilyen fotót a nőknek?

Figyelt kérdés
Sok nőtől hallom ezt panaszkodás gyamánt hogy rengeteg olyan férfi van, aki szerszámáról Küld egy fotót hogy megmutassa milyen is van neki. Ez tényleg olyan nyerő a nőknek vagy miért küldi sok férfi az ilyen fotókat?
2020. jan. 13. 17:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Mert a kollektív férfi tudatban van egy olyan hit, hogy ez imponál a nőknek.
2020. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Azért küld ilyent, mert arra veri, hogy ha nő nem is áll vele szóba, legalább látja.
2020. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Én még nem találkoztam volna olyan nővel, aki ezt értékelte volna vagy aki beindult volna egy péniszfotó látványától. Gondolom ez a sok idióta magából indul ki és mivel ő örülne hasonló fotónak a nőtől, ezért azt hiszi, fordítva is így működik.
2020. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Én visszaküldtem egy fotót egy másik kapott farokról🤣 nem örült neki
2020. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
Én meg hiába kérek, nekem nem küldenek. :(
2020. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%

Mert a férfiak empatikusak próbálnak lenni. Sajnos sokan tényleg csak próbálnak, csak valahogy nem jön össze nekik.

Azaz magukból indulnak ki és együttérzően azt hiszik, hogy ez a nőknél is biztosan úgy van, ahogyan náluk. Mert ők minek sem örülnének jobban mint egy pūncįfotónak, ezért ebből kiindulva a kukijukról küldenek képet.

Sajnos szegénykéknek fogalmuk sincs róla, hogy a nők totál máshogy állnak a dologhoz.

2020. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk nem értem miért küldik a fotókat, legalább beméretezhetnék, akkor ha a nő csak szeretőt akar, legalább némi infohoz jutna hogy akkor ez most neki jó lesz e.

De egyébként a sima fotókkal is az a baj, hogy küldik az arcképeket, teljes képeket, de olyan nehéz ezt a valóságban elképzelni mekkora ember lesz ott és milyen. Még ha oda is írják a magasságot. Szerintem a pénisz fotókkal is biztos csalnak egy csomót.

Bár szerintem csak azoknak a csajoknak küldik akik képpel regisztrálnak társkerire. Gondolom a csaj képétől egyből beindulnak, és ez péniszfotó küldéssl tud csak lecsillapodni :)

2020. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
9%

"rengeteg olyan férfi van"


Nem, nincs rengeteg ilyen férfi. Akad ilyen is, kár lenne tagadni, de ez egyáltalában nem olyan általános jelenség, mint ahogy a nők ezt igyekeznek beállítani. Akkor miért csinálnak úgy, mintha mégis az lenne? Mert mindenért drámáznak, illetve _valamit_ ki kell találniuk, hogy miért nincs egyszerű dolguk a társkeresőkön, annak ellenére, hogy végtelenül feléjük lejt a lejtő.

2020. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
#8 Ki drámázik? Itt is a te válaszod az egyetlen, ami felfújja a dolgot és nekiáll általánosítani. Én itt is heti 2 ilyen fotót kapok amúgy, ha kiderül a kérdés alatt a nemem, de nem háborodok fel, csak simán tiltom.
2020. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Van az a 5-10 idióta itt az oldalon, aki ha meglátja L meg a kérdés kijön egy L-től vagy N-től már küldik is a farok képet. Én is kaptam már, pedig egyértelmű, hogy férfi vagyok, de ezek a betegek automat küldenek mindenkinek.


Azért azzal is tisztában lehetnének, hogy az oldalt rengeteg 12-14 éves kislány is használja(akik odaírjak 18L, hogy ne tiltsák stb.) és ezek az illetők a 30-as éveiben járó szűz vagy lelkibeteg emberek, akik kérdés nélkül ezeknek a kislányoknak is odaküldik a farkukról a képet.

2020. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!