Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért nem elég jó semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem elég jó semmi?

Figyelt kérdés

Lassan 30 éves vagyok és még egyetlen komolynak mondható párkapcsolatom sem volt. De sokaktól eltérően sosem az volt a válaszom a helyzetre, hogy akkor mindenki b***a meg, hanem mindig igyekeztem megkeresni, miben lehetnék még jobb. Rengeteget változtam, fejlődtem az elmúlt 10 év alatt, így többek között:

- sportosra edzettem magam

- a magam főnöke vagyok és nagyon jól keresek

- saját lakást vettem Budapesten segítség nélkül a 20-as éveim második felében

- van olyan hobbim, szenvedélyem, amiben szintén elég jó vagyok, és ami nem öncélú dolog, hanem mások is élvezik a gyümölcsét

- dolgoztam az öltözködésemen, mindig igényes vagyok a megjelenésemre (gyakran kapok kéretlenül is pozitív megjegyzéseket a stílusomra)

- sokat fejlesztettem a szociális készségeim, és szociális szorongásos penészvirágból eljutottam oda, hogy bármilyen társaságban jól boldoguljak


Nyilván megérte ezeket a dolgokat megtenni, mert alapvetően jobb lett tőlük az életem, de mit gondoltok, hoztak BÁRMI eredményt a párkeresés terén? Hát semmit. A legtöbb esetben még odáig sem jutok el, hogy egyáltalán egy RANDINYI lehetőséget kapjak valakitől. És nem, nem vagyok csúnya, annyi "negatívum" van a külsőmben (bár vicc, hogy ezt egyáltalán negatívumnak kell nevezni), hogy kicsit kölyökképem van, pár évvel fiatalabbnak szoktak nézni a koromnál, meg csak 177 centi magas vagyok.

És most már tényleg azt érzem, hogy a nőknek egyszerűen SEMMI nem elég jó, vagy tényleg csak egy olyan szint, amit gyakorlatilag csak tökéletes genetikájú és hatalmas vagyonba született emberek tudnak megütni.


2020. jan. 14. 10:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Tehát, szinte tökéletes vagy, mégsem jó valami? Nem érzed, hogy ez kicsit ellentmondásos?


Nézzünk engem:

- Kondiztam, de most rám jött pár kiló. Majd újra visszaakarok menni.

- Alkalmazott vagyok, 150 nettóval. (Bár csinálom az egyetemet, hogy több legyen.)

- Nincs saját lakásom, a mostani árak mellett ezt önállóan lehetetlen összehoznom.

- Van hobbim, de semmi extra.

- Azt veszem fel, ami tetszik. Semmi extra nincs az öltözködésemben.

- Alapvetően laza vagyok, de új társaságban nehezen oldódom.

- A kinézetem állítólag átlagos, szerintem ronda.


És mégsem gond a barátnőszerzés. Volt lazább és komolyabb kapcsolatom is. Én miért vagyok elég jó a nők egy részének?

2020. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%

Ezt mind jó amit elértél és kell is a nőknek. De a külső is számít. A magasságoddal nem tudsz mit kezdeni, a kölyökkép ellen meg növessz szakállat. Ne aggódj, pár év és markánsabb vonásaid lesznek.

Fiatalkoromban én sem értettem, hogy miért nem tetszik a nőknek a kölyökképű pasi. Most már értem. A nők másképp gondolkodnak mint mi férfiak. Nekik az a jó ha erőt, dominanciát sugároz a férfi arca.

2020. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%

Rossz a self-management, ha ilyen háttér mellett egy golddigger se zizzent még rád. Állj be egy menő kocsival egy klub elé. Ha nincs kocsid vegyél vagy bérelj!


Amúgy ennyi pénzzel szétqrváznám az agyam. Ott legalább nem más költi a pénzem és legalább az adott összegét valóban puncit kapok!!!!! A barátnőzést meg felejtsd el. Le fognak húzni teljesen. Anyagilag is és lelkileg is!

2020. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen tipusú nőket vonzod be, lehet hogy ismerkedésnél is ki kellene lépni a komfortzónádból.
2020. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
Hisztis vagy és rágörcsölsz, itt is csak a nőket szidod általánosítva, ez pedig épp elég erős negatívum. Az, hogy nehezen találsz hozzád passzoló társat, és ezt nem látod be, nem a női nem hibája. Különben is, ha te ezeket az állítólagos pozitívumokat csak azért csináltad, hogy legyen nőd, nem pedig önmagadért, tehát nem jön zsigerből, nem saját magad felé támasztott igény, mindezt képes leszel eldobni, ha nem találsz nőt magad mellé. Így pedig máris nem olyan pozitív az egész kicsengése.
2020. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan fura.. ha kinézek az utcára mindent látok, csak tökéletes párokat nem.
2020. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted kinél van a hiba, hogyha a kövér, albérletben élő, melegítőben járó palik is találnak maguknak barátnőt? Vagy rettenetes a személyiséged, vagy csak a 10/10-es nőket nézed. Nem a nőkkel van a baj, hanem veled. Nézz már szét az utcán. Full átlagos paliknak van barátnője, felesége.
2020. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Ki járna egy papírforma alapján jó kis görccsel, ha irritáló és nyomasztó a jelenléte? Úgy be vagy feszülve, hogy egy zabszemet nem lehet a valagadba dugni és mellé keserű is vagy. Ezt egy átlagos-jó személyiség egy nálad szarabb külsővel és eredménnyel simán kenterbe veri.
2020. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Keress kicsit töltött galamb típusú nőket. Persze szinten 30 ast ne tiniket. Úgy találhatsz magadnak valakit! De ha insta modellekre csorgatod a nyálad akkor az életbe nem lesz sikered.
2020. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted erre mit lehet válaszolni így, látatlanban? Nyilván nem objektív leírást adtál, az egész kérdésedről lesír az érzelmi töltet. Lehet, hogy tök másképp ítél meg, aki ismer, illetve észreveszi a hibáidat, amelyeket te csodával határos módon elfelejtettél említeni. Plusz azt sem tudjuk, milyen nőknél szoktál próbálkozni, nem vagyunk jelen melletted olyankor. Ezer oka lehet annak, hogy nem akar összejönni.
2020. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!