Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti összejönnétek egy vasutassal?

Figyelt kérdés
Nem egyszerű megtanulni a vasutas szakmákat. A mozdonyvezetés kifejezetten nehéz, de például a kocsiellenőrök, és a forgalmisták dolga sem olyan egyszerű. Egyébként tisztelettudó, rendes, okos ember lenne a vasutas, csak nem diplomás egyén, és a munkabeosztása sem épp családbarát.
2020. jan. 2. 15:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd faluba jár "gyári busz",ingyen van,kocsi nem kell!

Vasútállomás párszáz méter,minden megoldható!

3 műszak van,nincs hétvégi munka!!!

Az ingatlanárak nem vészesek,a kert hatalmas!

A havi hiteltörlesztő (az enyém)20.000ft.

Ha egyedül élnék rezsivel,mindennel együtt kijönnék havi 150.000ftból!

Tehát 100-150 megmaradna (ha itt dolgoznék)!Az 3havonta 300-450e ft!

A főnöknek meg kutya kötelessége kiadni a szabit!Nincs nyári-téli leállás,így a munkavállaló szabadon rendelkezhet vele.

2020. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"A szomszéd faluba jár "gyári busz",ingyen van,kocsi nem kell!"


Szomszéd faluba. De nem mindenkinek van igénye arra, hogy faluban éljen. Én falun nőttem fel, utálom, mert unalmas. Ki mire vágyik...


Amúgy meg nem csak munkahelyre közlekedik az ember. Pláne ha gyerek is van, mindenképp jól jön legalább egy olcsóbb autó.


Erről a mondatodról eszembe jutott egyébként egyik ismerősöm aki szintén így gondolkodik, hogy az autó hülyeség. Igaz, ő egy kisebb városban lakik, így helyben tényleg nem kell neki autó, de a városból évek óta ki sem tette a lábát.


"Vasútállomás párszáz méter,minden megoldható!"


Nálad igen. De erre Cegléd-Jászberény térségében is rengeteg olyan falu van ahol nincs vasúti közlekedés egyáltalán. Sok olyan rész is van ahol van vasúti közlekedés, de 2 óránként van vonat.


"3 műszak van,nincs hétvégi munka!!!"


Ez is nálad van így. Nekem minden gyári munkás ismerősöm dolgozik hétvégente is. Attól függően éppen akkor milyen műszakban vannak. Az egyik egyik héten délelőttös (akkor dolgozik szombaton is), a másik héten pedig délutános. Olyankor van szabad hétvégéje. Mikor délutános, akkor inkább kocsival jár, mert a céges busz 1 órával több idő alatt teszi meg az utat, mivel annyi helyen megáll a melósok miatt. Szóval nincs túl nagy kedve neki délutános héten éjjel 1-kor haza esnie. A másik ismerősöm pedig 2 napot dolgozik, 2 napot otthon van. Ergó hétvége neki is bele esik munkába.


"Az ingatlanárak nem vészesek,a kert hatalmas!"


Te vagy az első ember akitől azt hallom, hogy az ingatlanárak nem vészesek. Persze az ősrégi, fürdőszoba nélküli parasztházak tényleg nem kerülnek sokba, de kinek mik az igényei. Én nem ilyenbe vágyom. Persze nem is palotára kell gondolni, de egy normális lakásra/házra amire vágyok. És lehetőség szerint nem putris környéken.


"A havi hiteltörlesztő (az enyém)20.000ft."


Meglepően olcsó. Örülj neki. Mondjuk ha már a havi törlesztőd leírtad, hozzá tehetted volna, hogy milyen futamidőre és mekkora a hitelösszeged. Mint írtam nem mindegy, hogy az 500 fős Mucsaröcsögén az Isten háta mögött vesz valaki házat, vagy egy élhetőbb helyen.


"A főnöknek meg kutya kötelessége kiadni a szabit!Nincs nyári-téli leállás,így a munkavállaló szabadon rendelkezhet vele."


Kötelessége kiadni, de ez akkor sem úgy működik, hogy benyögöm neki, hogy ekkortól eddig szabin leszek, ne keress. A szabadságot ki kell adni, de az hogy mikor és akkor éppen mettől meddig, az közös megegyezés tárgyát képezi. Ha szabadon rendelkezne a munkavállaló a szabadságával amikor éppen kedve van, leállna az egész gyár, ha mindenki egyszerre venné ki a szabiját, mert mindenkinek akkor van kedve hozzá épp.

2020. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
A vasúti dologhoz még egy kis kiegészítés. Szerintem a MÁV-ot sem kell bemutatni senkinek. Országosan is, de azon belül Pest megyében is a vasúti közlekedés egy vicc. A múltkori hóesésnél is 60-190 perceket késtek a vonatok. Pl a 120a-n rendszeresen biztosítóberendezés meghibásodások is vannak. Van amikor egyik este meghibásodik egyik helyen, reggelre vagy ugyanott jön elő még egyszer, vagy éppen másik helyen. Szóval állandó késések vannak.
2020. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Jaah és hogy megelőzzem a dolgot, nem csak 2 gyári munkás ismerősöm van, csak 2-t írtam le a példában.
2020. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Nem akartam elmenni a személyeskedés irányába,csupán leírtam,hogy ahol én élek milyen a helyzet és milyen egy gyár!

Nem kötekedni akartam,de nálam felmegy a pumpa,amikor valaki egy gyári munkás nőt CSAK EMIATT nem tart alkalmas párnak!

Ebben a gyárban dolgozott édesapám,az infókat tőle tudom és tudod mit???

Ezekkel a feltételekkel én is szívesen dolgoznék ott!Visznek,hoznak!Ledolgozom,nincs csesztetés!Nincs felelősség,nincs megoldhatatlan probléma!Nincs kudarc élmény!

Ez rengeteget számít!

Ha elölről kezdhetném egy ilyen egyszerűbb életet választanék magamnak!

(Van 2 gyerekem,így 3műszakozni esélyem se lenne amúgy.)

Sok értelmes,értékes nő dolgozik gyárban!

Mikor megismertem a párom,ő is egy üzemben dolgozott,csak Ausztriában!Utálta,de csinálta 4 évig,mert nagyon jó pénz volt!

Honnan tudod,hogy annak a gyári munkás nőnek,akinek esélyt se adsz,nem e valami ugródeszka e ez a munka?Vagy cégen belül hol helyezkedik el egyáltalán?

Ismerős (nő) gyári melósként kezdte,most kisfőnök!4 éve nettó 600.000et kapott!

Vagy rögtön kifaggatod és még 1.randi előtt regélje el mit dolgozik,mit tervez,hogy méltó e egyáltalán egy próbára?

Én imádom a munkámat,NAGYON,de a lelkem beleszakad,hogy nap,mint nap a szenvedést látom és érdemben nem tudok segíteni!

Van olyan exkolléganőm,aki innen,gyárba ment dolgozni!

Meg tudom érteni!

2020. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Amúgy 1000fős falu.

Nagyobb város van minden irányban fél órás távolságra,kisebb még közelebb is!

12Mes ingatlan,3M a hitel 20 évre!

Apróért vettük+a felújítás!

Bőven élhető,nem érzem magam kevesebbnek másnál,amiért nem 60Mes házban élek!

Ahogy attól se érezném magam kevesebbnek,ha gyárban dolgoznék!

2020. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"Nem akartam elmenni a személyeskedés irányába,csupán leírtam,hogy ahol én élek milyen a helyzet és milyen egy gyár!"


Én sem személyeskedtem. És nem bántásból írtam/kérdeztem a dolgokat.


"Nem kötekedni akartam,de nálam felmegy a pumpa,amikor valaki egy gyári munkás nőt CSAK EMIATT nem tart alkalmas párnak!"


És miért? Miért ne lehetne mindenkinek meg a maga igénye? Van olyan férfi aki a szőke nőkre bukik, van olyan nő aki a mackós férfiakra. Mi ezekkel a baj?


"Sok értelmes,értékes nő dolgozik gyárban!"


Írtam én olyat, hogy bárkit is lenézek? Az ellenkezőjét írtam. De nehogy már ne vágyhassak olyan nőre akit szeretnék. Szóval nem értelek.


"Honnan tudod,hogy annak a gyári munkás nőnek,akinek esélyt se adsz,nem e valami ugródeszka e ez a munka?Vagy cégen belül hol helyezkedik el egyáltalán?"


Hmm... Látom a személyes sértettség indulatokba csapott át. Szerinted az ismerkedés nálam úgy zajlik, hogy "Hahó mi a munkád, gyárban dolgozol akkor pááá!" ??? Nyilván beszélgetek az illetővel és ritkán derült még ki számomra az, hogy ugródeszkának használja. Épp ellenkezőleg. Eddig csak olyan gyári munkás lányokba botlottam akik azért végezték azt, mert lusták voltak tanulni. Nem volt kedvük legalább egy OKJ-t elvégezni, vagy ha el is végeztek valamit, azt csak azért, hogy legyen valami szakmájuk, de amúgy abban nem volt kedvük dolgozni (pl eladóként), így maradt a gyár. Szerinted az ilyenektől mit lehet várni a későbbiekben is?


"Ismerős (nő) gyári melósként kezdte,most kisfőnök!4 éve nettó 600.000et kapott!"


Minden gyári munkás kisfőnök lesz, igen.


"Vagy rögtön kifaggatod és még 1.randi előtt regélje el mit dolgozik,mit tervez,hogy méltó e egyáltalán egy próbára?"


Te milyen alapon személyeskedsz ennyire? Sehol nem sértegettelek téged. Ha valakivel ismerkedek, igen, szóba jön ki mit dolgozik, de az nem faggatásszerűen.


"Van olyan exkolléganőm,aki innen,gyárba ment dolgozni!"


Kevered a szezont a fazonnal. Én az eredeti hozzászólásomban pont arról írtam, hogy azt csinálja valaki amit szeret. Hiába van valaki magasabb pozícióban, ha utálja és gyomorideggel megy be minden nap, számomra ugyan úgy nem tetsző dolog. Akkor inkább áruljon pipacsokat, ha azt tényleg szívből csinálja.

2020. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"Nagyobb város van minden irányban fél órás távolságra,kisebb még közelebb is!"


Megint csak az igények. Te ott érzed jól magad. Én nem. Ennyi.


"Bőven élhető,nem érzem magam kevesebbnek másnál,amiért nem 60Mes házban élek!"


Senki nem állította, hogy kevesebb lennél. ÉN nem vágyok faluban élésre. Faluban nőttem fel, aminek 10 éve már városi rangja van, de 6000 fő lakja csak. Nekem túl unalmas és kihalt. Ez van. Én elfogadom a Te álláspontodat, de lehessen már jogom hozzá, hogy én a nyüzsit szerethessem.


"Ahogy attól se érezném magam kevesebbnek,ha gyárban dolgoznék!"


Csak ismételni tudom önmagam. Sehol nem írtam, hogy bárkit is lenézek. De jogom miért nem lehet hozzá, hogy kire vágyok társként? Azzal szeretném összekötni az életem, akire úgy gondolom, hogy én vágyok.

2020. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

""Ahogy attól se érezném magam kevesebbnek,ha gyárban dolgoznék!"


A nézeteltérésünk abból fakad, hogy én azon a véleményen vagyok, hogy az illető tök mindegy mit dolgozik, de azt szívből tegye és ne azért, mert más nem jutott neki. Mert akkor nem lesz megterhelő számára. Ellenben te ezt állítottad, hogy az sem baj, ha utálja valaki a munkáját, ha cserében jól keres.


"Van olyan exkolléganőm,aki innen,gyárba ment dolgozni!"


Jól tette. Mindenki váltson munkahelyet (bármilyen munkakörben is dolgozik), ha a jelenlegi munkahelyén nem érzi jól magát.

2020. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
29 kivétel, ha olyan jól keresel, hogy emiatt inkább eltűröd a munkát. Én 350-360 közt keresek. Utálom a munkám. Nem rosszabb, mint más munka, csak kiégtem, undorom van. Csak azért nem váltok, mert jobban fizető munka nincs a környéken.
2020. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!