Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti összejönnétek egy vasutassal?

Figyelt kérdés
Nem egyszerű megtanulni a vasutas szakmákat. A mozdonyvezetés kifejezetten nehéz, de például a kocsiellenőrök, és a forgalmisták dolga sem olyan egyszerű. Egyébként tisztelettudó, rendes, okos ember lenne a vasutas, csak nem diplomás egyén, és a munkabeosztása sem épp családbarát.
2020. jan. 2. 15:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
71%

"Hogy tiltakozik a sok csaj. Fúj, vasutas. De az jó, amikor szállítják a popsijukat egyetemre, büfészakra."


Ebben kb. annyi a logika, mintha a példa kedvéért egy orvosnőn kérnéd számon, hogy nem igazán tudja elképzelni, hogy egy kukásautón dolgozó férfi legyen a férje, pedig milyen jó, hogy a szemétszállítóknak köszönhetően nem marad a nyakán a halmokban álló háztartási hulladék, vagy nem egy aszfaltozó munkást választ társnak, bezzeg az autópályát használni akarja.

2020. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
47%

A mozdonyvezetők tudtommal jól keresnek. A munka pedig csak munka. Semmi köze a magánélethez. Csak jövedelemforrás.

Egy gyári és egy gyári meló közt is éles különbségek lehetnek bérben (pl.:Audi-Jabil(mindkét helyen dolgoztam)). Az ember pedig többnyire a pénzért, megélhetésért dolgozik.

Jó már, hogy vannak egyesek, akik hobbiként élik meg az életükből kieső 8 vagy 12 órát. Az sem fog örökké tartani, ha létezik is ilyen. Beleunsz, belefásulsz, kiégsz.

2020. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
30%

Volt vasutas pasim. Csinosan állt rajta az egyenruha is és ápolt, rendes, imtelligens, jó ember.

Volt apósom is vasutas. Rendes ember.

De hát manapság a többségnek nem ez számít, csak a jövedelem, meg a papír.

2020. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem a foglalkozás számít, hanem az, hogy amit csinál, azt szereti-e. Igaz, én férfi vagyok, de én pl gyári munkás nővel nem jönnék össze. Ne értsetek félre, egyáltalán nem nézem le azokat akik gyárban dolgoznak. Nagyon is kemény munka, de valljuk be, nem azért végez valaki gyári munkát, mert az az álom munkája, hanem (TISZTELET A KIVÉTELEKNEK), mert sokan nem tanultak amikor lehetőség lett volna rá, így csak ez maradt nekik. És mielőtt valaki azzal jön, hogy a pénz, én tőlem kereshet egy nő keveset, ha mondjuk azt csinálja ami az álma. Pl egy vidéki vállalkozóként virágboltja van, vagy fodrász (de mondhatnék más végzettséget is). Ezekkel sem lesz milliomos, viszont ha ez volt az álma és azért csinálja ezt, akkor őt én így szeretem.
2020. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
74%
Minden fiatal lanynak jut diplomas fiu? Huha? A jovoben nem lesznek eladok, kalauzok, portasok? Sokszor hallom - mert mar nyiltan is kimondjak Magyarorszagon nem szamit EMBERNEK aki nem diplomas? Ez most komoly fiatalok?
2020. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos az utolsónak igaza van. Manapság szinte alap követelmény lett a diploma és akinek nincs, az sok ember szemében "kevesebb". Pl talalkoztam már olyan lánnyal aki addig ismerkedett velem mig megtudta nincs diplomám. Aztán mikor érvelnie kellett vele, hogy miért fontos neki a diploma, azzal jött, hogy jobban rl tud beszélgetni egy diplomással. :D Persze addig velem is tök jól el volt, csak hirtelen azután nem, hogy megtudta nincs diplomám. :D
2020. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az offért!

14es!

Értem,hogy mit írsz!

De!!!:

Mi van,ha egy nőnek az az álma,hogy pl. UTAZGAT!

Egy gyárban lehet elég korrektül is keresni pl.250-300.000et!

Letudja a munkát (amit nem szeret) és boldog a kiszámítható munkaidő,szabad hétvége,stresszmentes (nehezen elhibázható) munka miatt!Amiből mondjuk tud félretenni az álmára,hogy 3havonta "nyaral" egy hetet!

ÉS BOLDOG!

Szóval őt "lenéznéd" és inkább egy olyan nőt választanál ,aki álmai munkáját végzi,de emiatt egy csomó más álomról le kell,hogy mondjon???

Ez is "megalkuvás" nem?

Szóval nem mindegy neked,hogy melyik álmát adja fel?

Nem mindenki tud olyan munkát vállalni,amit igazán szeret,mert kismillió mást is nézni kell és bizony rostálni,hogy mi a fontosabb!

2020. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

16 én jobban keresek itthon, mint a diplomások 90%-a.

Egyébként elég ha elmész vasutasnak és már jobban fogsz keresni, mint a diplomások 80%-a. :D

2020. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Össze,tök jól lehet keresni vele.Én pl. diplomással nem jönnék össze soha.Mikor meghallom ezt a szót a másiktól,rögtön lekoccolok.
2020. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

14-es vagyok.


17-es!


"Mi van,ha egy nőnek az az álma,hogy pl. UTAZGAT!


Egy gyárban lehet elég korrektül is keresni pl.250-300.000et!"


Az egy nagyon szép álom, hogy ha valaki utazgatni szeretne. Viszont a fizetés amit írsz, ne vedd sértésnek, és ezt most úgy mondom, hogy én sem vagyok milliomos, de szerintem a mai világban 250-300 000Ft nem egy kiemelkedő összeg. Tudom, sokan ennél kevesebbet keresnek, de ha valakinek háztartást kell fenntartani, esetleg autója is van (vidéken nélkülözhetetlen), akkor már azért a 250-300 000Ft nem egy akkora összeg amiből csak úgy szabadon utazgathatna kedve szerint. Persze egyedülállóként, hitel nélkül még belefér (főleg ha szülővel lakik is még valaki), de amilyen ingatlanárak vannak, hitel sajnos kell, szóval ha még hitelt is fizet az ember a leírtakon felül, 250-300 000-ből nem fog valaki 3 havonta 1 hetekre nyaralgatni járni.


"Letudja a munkát (amit nem szeret) és boldog a kiszámítható munkaidő,szabad hétvége,stresszmentes (nehezen elhibázható) munka miatt!Amiből mondjuk tud félretenni az álmára,hogy 3havonta "nyaral" egy hetet!"


Nem hiszem, hogy 3 havonta 1 hétre elengednek valakit "nyaralni". Főleg úgy, hogy azért egy gyári munkát sok esetben hétvégén is végezni kell, tehát a stresszmentes szabad hétvége eleve kilőve. Akkor ha már hétvégén is dolgozni kell, inkább olyan munkát csináljon amit szeret.


"Szóval őt "lenéznéd" és inkább egy olyan nőt választanál ,aki álmai munkáját végzi,de emiatt egy csomó más álomról le kell,hogy mondjon???"


Gyári munka mellett azok kizárt dolgok amiket leírtál. De mint írtam én nem nézek le senkit.

Ha valaki álmai munkáját végzi, akkor már eleve egy olyan dolgot végez amivel nem akkora fájdalom esetleg más álomról lemondani, mert így is az álmának él. A felső tízezren kívül senki sem tudja minden álmát megvalósítani, ez van.


"Szóval nem mindegy neked,hogy melyik álmát adja fel?"


Szerintem azért ez nem mindegy. A munka a mindennapok része. Mondhatjuk úgy, hogy az embernek a 2. otthona (sajnos vagy nem sajnos). És ha esetleg utálattal jár be valaki a munkahelyére, akkor bele tud csömörleni elég hamar.


"Nem mindenki tud olyan munkát vállalni,amit igazán szeret"


Igen, ebben igazad van. De mint írtam, nem is nézek én le senkit, de a párválasztásnál számomra mégis fontos szempont, hogy azt a munkát végzi-e amit szeret csinálni (fizetéstől függetlenül), vagy azt amit a sors dobott neki és csak azért csinálja, mert az jutott neki.

2020. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!