Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti összejönnétek egy vasutassal?

Figyelt kérdés
Nem egyszerű megtanulni a vasutas szakmákat. A mozdonyvezetés kifejezetten nehéz, de például a kocsiellenőrök, és a forgalmisták dolga sem olyan egyszerű. Egyébként tisztelettudó, rendes, okos ember lenne a vasutas, csak nem diplomás egyén, és a munkabeosztása sem épp családbarát.
2020. jan. 2. 15:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2020. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%
nem
2020. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
32%
Exem nagybátyja és nagynénje a mavnal dolgozik. Kb egy milliót vittek haza havonta, ha ez számít emberek. 😂
2020. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
34%
Ha olyan okos, mint ahogyan írod, miért nem diplomázik le? Rengetegen diplomáznak levelezőn, meló mellett.
2020. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
72%
Minek diplomázna le ? Komolyan mintha az lenne az élet értelme hogy úristen szereztél egy diplomát.. Mi van ha éppen ez a szakma tetszik neki? Amúgy meg szerintem lehet jobban keres vele mint a legtöbb diplomás ember de mindegy.
2020. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

"Kb egy milliót vittek haza havonta, ha ez számít emberek"

Akkor sem.


Mellékesen ők biztos vezetőbeosztásban vannak, nem jegyellenőr, mozdonyvezető(bár ők azért jobban keresnek), kalauz, kocsirendező meg ilyenek.


Egyébként ismerek mozdonyvezetőt többet is, nem milliókat visznek haza.

És akalauzt is ismerek vagy 3-at. Nem zsákban viszik haza a pénzt.

2020. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
19%
A vasutas az proli szakma, nem méltó a sok büfészakos álértelmiségi csajhoz.
2020. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy vasutas nem zavarna. Életem legnagyobb plátói szerelme (ugyanis már van barátnője) is vasutas volt, ez nem hátrány.

A munkabeosztás viszont az. Nyilván nem arra vágyom, hogy 0-24-ben egymáson csüngjünk, de kell az egymással töltött idő.

22/L

2020. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom nem lenne vele, de nem akarok olyannal lenni, akinek a munkája mellett időpontot kell foglalnom magamnak, hogy vele lehessek. Nekem ez nem megy, a távkapcsolat sem ment pont hasonló okokból kifolyólag. Ha valakiről nem tudom, hogy este normális időben találkozunk és nincs elcseszve munkával a hétvégénk, egyszerűen nem érzem magam jól a kapcsolatban. Megjelenik bennem egyfajta szorongás, ami a másik elérhetőségének kiszámíthatatlanságából jön és kinyírja az összes érzelmemet irányába, hogy ne fájjon annyira nélkülözni az illetőt.
2020. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

Engem abszolút nem érdekel, hogy egy pasi mit dolgozik és mennyit keres, nem a pénze vagy a foglalkozàsa alapján fogom őt megítélni. Egy diplomás ember is lehet életképtelen és buta, ismerek erre példát, méghozzá mérnökről beszélek, nem is "büfèszakos" emberről. Én férfi munkát végzek nőkènt, ez sok pasinàl kizáró ok, de nem érdekel. Aki nem bírja ezt elfogadni annak azt mondom, hogy vihet a vonat. Nem fogom feladni az álmomat egy pasi miatt, én sem kérnèk ilyet senkitől, pláne olyantól nem akit szeretek.

Ha vasutas, akkor az. Én is szívesen lennék az, nekem mindig is tetszett ez a szakma és nem a fizetés miatt elsődlegesen. 100-ból 99 pasi nem akarna látni engem habarcsos munkás ruhában, de ez az életemhez tartozik. Mellékesen idén fogok egyetemre jelentkezni, mert érettségi után én vállalkozàst akartam először, hogy az egyetem mellett legyen biztos pont az életemben.

2020. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!