Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hogy teszitek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy teszitek túl magatokat azon, hogy öregszetek és már kevésbé kelletek a nőknek (már aki csúnyul az öregséggel)?

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 21:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

"Mindjárt jönnek azok, akik állítják, hogy a férfi az idő előrehaladtával csak jobb lesz és egyre kelendőbb és csak a nők öregszenek."


Érdekes, én meg pont azt olvasom itt nap mint nap, hogy idősödnek a nők, egyre több férfi verekszik értük. Hogy lehet ez?

2019. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Ráadásul pont az mai 50-es pasik az a korosztály, aki még nem annyira világlátott, és elvárja, hogy kimosd a zokniját.


Főleg ha több éve egyedül él, akkor csak kimossa magának nemde?

2019. dec. 31. 22:47
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Háát passz. Se 20-on se 30-as éveimben nem tapasztaltam változást.
2019. dec. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
34%
ugyanúgy kellek a "nőknek", 40 év alatt 4 komoly és 3 hosszú kapcsolatban voltam, mindig korai huszonévessel kezdődött... most is.
2019. dec. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
#21 Maradjunk annyiban, hogy mindenki öregszik, férfi és nő is, ha bevallja ha nem. :)
2020. jan. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
33%

Ki mit akar belelátni a dolgokba. Az egész gyk. erről szól. Én azt látom, hogy 40 felett már alig látni csinos, szép nőt. Kb. 5000-ből egyet. Viszont, ez az én világom. Minden saját világ csak egy szubjektív valóság. Teljesen felesleges ezen vitatkozni. Nekem az ideális nő 165/48kg. A feleségem pontosan 40 éves, és pontosan ilyen külsővel rendelkezik.


Visszafelé is igaz a dolog. Ha egy nőnek nem tetszenek a 40-50-es férfiak, akkor az az ő világa. Én 44 vagyok, 182/87, igazából a testemen nem látszik a kor, mert ilyen a genetikám. Az arcom is legalább 8 évvel fiatalabbnak tűnik. Innentől kezdve nem vagyok összehasonlítási alap a maglódi úti melós 40-es hapsikkal.


Egyébként meg 40 évesen egy "normális" férfinek már családja van és gyerek(ei), meg egy felépített élete. Ha elvált, akkor meg ott van a lehetősége, hogy saját korosztályában, vagy a saját elvárásai mentén keresgessen.

2020. jan. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
81%
#26 mégis itt eszed a kefét ahelyett hogy az asszonyt nyomatnád. Szóval csak igaza lehet a kérdezőnek.
2020. jan. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem hogy kevésbé nem kellek semennyire se kellek a nőknek!Szar érzés, de nem lehet mit tenni! 30f
2020. jan. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
62%

50-es pasival gyerekvallalas? :D Az mar a nagyszulo korosztaly. Szuleim szulettek a 70-es evekben es mar unokaik lehetnenek, nekem az mas vilag, szuleimmel jol kijovok, fiatalosak, de mar 40 eves ferfivel is talalkoztam akinel latszott, hogy teljesen mas vilag, nem ertett a technologiahoz meg semmilyen modern dologgal nem volt kepben. En szeretek egyutt haladni a korral es ugy vettem eszre, hogy kb az en korosztalyom az elso akik altalanossagban igy vannak vele, a tolunk idosebbek nagy resze pedig megallt valahol a huszas eveiben es minden ami attol ujabb, az nekik mar vadidegen.

Van akinek ezek nem fontos dolgok, de en nem ugy akarok barhova elmenni a parommal, hogy o ezt nem ismeri, nem erti, most lat ilyet eloszor, mert nekik 78-ban ilyen meg nem volt otthon... Plusz amit valaki irt, hogy ezek a ferfiak meg ugy nottek fel, hogy az asszony dolga a haztartas, csalad egybentartasa, extrem esetben a megcsalast is okenak tartjak a sajat reszukrol.

Szoval nem feltetlenul a csunyasaggal van gond ilyenkor, mert lehet valaki jokepu 40-50 korul is, habar joval ritkabb, de nekem ez a generacios szakadek nem bejovos.

2020. jan. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!