Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 as férfiak, akiknek nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as férfiak, akiknek nincs családi háza (már lakás sem elég a nőknek), az hogy dolgozza fel, hogy a nők átnéznek rajta ezért?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 19:16
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
56%
Nem erdekel,nem is ismerkedem már
2019. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
58%
Én itt Dániában nem nagyon érzem a hátrányt, mert itt az otthoni fizetésem 8,5 szeresét keresem. Itt egyszerűen fel sem merül olyan probléma, hogy saját lakás kell, mert nevetve ki tudom fizetni a bérlakást.
2019. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok férfi de ne általánosíts nekem 30 éves a barátom és sajnos nem teheti meg,hogy külön költözzön az anyukájától bizonyos okok miatt mégis én így szeretem és nem nézem le ezért. Tehát nem minden nő olyan,hogy átnéz az ilyen férfiakon.Attól még,hogy neked ez a tapasztalatod sajnálom de ne általánosíts.
2019. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
30%
Én most vettem ősszel lakást és eléggé padlón vagyok, amiért így felmentek az igények párkeresés terén. Reménykedtem, hogy ez majd megoldja a problémáimat, de ezek szerint most már ház kell. :'( Majd keresek egy koldust, akinek elég egy lakás is. :( :(
2019. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%

Nincs családi házam, de még autóm se, ettől függetlenül sosem volt gond az ismerkedés.

Valamit rosszul csinálsz. :)

2019. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%

Nekem családi házam van, de csak egyszintes, sajnos már ez sem elég, hanem legalább kétszintesnek kell lennie. :(

Úgy hallottam 2 év múlva már egy egész lakótelep tulajának kell lenned, ha csajozni akarsz. 2040 környékén pedig csak a felhőkarcolós férfiaknak lesz nőjük.

2019. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Na mi történt, emelkedtek időközben az igények?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
98%

Ez már beteges.

Egyáltalán a kérdező és tsai ismernek ÉLŐ embereket???

A legtöbb ismerősömnek, barátomnak max. lakása van, vagy albérlete és mindnek van felesége. barátnője.

Ez már elképesztően beteges, amit itt leműveltek.

2019. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
6. :DD Ez jó.
2019. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
36%
Mivel a nők a mamahotelből menekülnek, ezért fontos nekik hogy legyen ingatlanja a pasinak.
2019. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!