Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik nem kellenek a nőknek! Ha már nem bírjátok sex nélkül akkor szoktatok prostizni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 06:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
39%

Mi az, hogy nem birjak szex nelkul? Mi tortenik? Osszedol a vilag?


Kiverik es kesz.

2019. dec. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
32%
Nem szoktam. Ha ennyi lenne az "igényem", már 10 éve is megtehettem volna. Még várom, hogy megismerjem a páromat. (32/F)
2019. dec. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
25%

Igényem lenne a szexre igen. Arról, meg hogy "nem kellek a nőknek", nem igazán tehetek. Senki nem tehet arról, hogy milyennek születik. De már milliárdszorosan be bizonyították a nők, hogy nekik nem jó az, ha valaki nem néz ki jól. Mert olyan mellett nem tudnak boldogok lenni.

Állandóan csak a helyes, jó képű pasikat kergetik.

Kb miattuk rohadhatok meg egyedül.

Attól, mert én nem nézek ki jól, ugyan úgy meg volna az igényem ugyan arra, amit más is akar. Vagy talán nekem nem lehetne szexelni soha, és éljek le egy életet úgy, hogy teljes mértékben kizáródik a testiség az életemből?

Hát nem! Nem fogok úgy meghalni, hogy nem szexelhetek egyszer legalább.

Már több mint 200k-t vertem el ebből a célból. És nem érdekel. Egy normális nőre se sajnálnám a pénzt, de ha ők olyan szemetek, hogy nem vagyok elég jó, csesszék meg, nem kell hogy még miattuk is szarnak érezzem magam.

2019. dec. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
61%
#3 Hát pedig de !
2019. dec. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
34%

Akár hányszor lepontozhattok, a tényeken nem fog változtatni: már mindenhol bebizonyították a nők, hogy az átlag rohadtul nem jó.

Az összes nőnek nem jó az, ha valaki nem szép, nem néz ki jól. Még azoknak se, akik nőként nem szépek, még ők is a tökéleteset keresik, még azoknak is az kell, hogy minél jobban nézzen ki a pasi. Ezt már megtanultam. Elég kimenni és megnézni, hogy kikkel vannak a nők.

2019. dec. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
16%

Utolsó!

A nőknek semmi sem jó.

2019. dec. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
43%
Kinek kell egy lecsúszott alkesz?
2019. dec. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó: Te hülye vagy?! Vagy csak tetted? Szerinted akinek nincs barátnője, az csak egy utolsó alkoholista köcsög lehet vagy mi?

Rohadtul nem iszom, bulizni se járok. Évente max ha 1-2 alkalommal ittam világ életembe. Nem szeretem az alkoholt.

2019. dec. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy meg volt már barátnőm, csak mind olyan volt, akit lehetett befolyásolni, és persze mindenki jobban tudta tőle, hogy neki mi a jó, és ellenem fordították. Állandóan ezt csinálják. Más életében vájkálnak, mint ha övék olyan piszok jó lenne. -.-"
2019. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
12%
Igen, szoktam. De még ha hirtelen drasztikusan javulna a kinézetem, a mai fejemmel akkor is maradnék a prostizásnál. Számos előnye van: olcsóbb, nem kell egész nap elviselni a hisztijeit, nem kell főzni-mosni-takarítani rá, kisebb eséllyel ver át.
2019. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!