Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik nem kellenek a nőknek! Ha már nem bírjátok sex nélkül akkor szoktatok prostizni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 06:22
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
21%
Hát körülbelül. Esetleg erőszakos, drogos, tanulatlan, mamahotel, vagy mindez egyben. Ma már mindenkinek jut nő, sajnos.
2019. dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Nem, simán kiverem.
2019. dec. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
48%

Lehetne belole akar elvi kerdes is...

Az en valaszom a nem.

Ugyvelem, hogy ellentmondva par hozaszoloknak igenis vannak "normalis" nok.

Az mas, hogy nem jo helyen keresnek, nem ugy neznek a vilagra, stb.

Nem hinnem, hogy prostihoz mennek egy hosdzabb szexmentes idoszakban, inkabb kiverem.

2019. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
32%

Egyszerűbb prostizni, mint barátnőt szerezni:

- a prostit nem zavarja, ha nem vagy tökéletes (értsd: van egy kis pocak)

- a prosti miatt nem kell izzasztanod magad a konditeremeben

- az örömlánynak nem kell hallgatnod a hisztijeit

2019. dec. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
17%
Ha valaki már 5 éve nem szexelt, akkor ne is szexeljen továbbra se, éljen cölibátusban :)
2019. dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ők kielégülnek attól, ha itt hisztiznhetnek mint egy gyerek. Ha nem lenne jó nekik egyedül, akkor tennének azért, hogy ne undorodjon tőlük mindenki.

De ahelyett, hogy pszichológushoz mennének, vagy magukat fejlesztenék, inkább itt rinyálnak és picsognak. Ebből én arra következtetek, hogy teljesen megfelel nekik az az állapot amiben most vannak.

2019. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
36%
Először is ha állításod szerint nem nézel ki jól, akkor változtass, ilyen egyszerű. menj már emberek közé és nézz szét, főleg párokat, minden párnál minden pasi egy adonisz? Biztos nem. A nőknek nem az a fontos hogy nézel ki, ha ápolt vagy rendes és becsületes, akkor inkább párkeresésre fordítsd az energiád és saját bejáratúd lesz. Mármint lehet igazi, emberi kapcsolatod is.
2019. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
53%
Én fél éve nem voltam nővel, de nem mennék prostihoz. Félek a betegségektől.
2019. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Lazy Lover ***** válasza:
63%
Igen de tervezem egy ilyet venni [link]
2019. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
74%

#17:

A nőnek elég, ha becsületes meg rendes? Nem tudom, milyen szert tolsz, de szerintem állj le vele!

2019. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!