Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 as férfiak, akiknek nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as férfiak, akiknek nincs családi háza (már lakás sem elég a nőknek), az hogy dolgozza fel, hogy a nők átnéznek rajta ezért?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 19:16
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
88%
Az én párom ezt úgy oldotta meg, hogy ő költözött az én házamba. Aztán ezt eladtuk, és vettünk egyet közösen.
2019. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
96%
Elvagy tévedve. Nem ez miatt néznek át rajtad! De persze könnyebb egy ilyen dologra fogni..
2019. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
28%

11# Na ez az amit nem szabad csinálni, mert benne van, hogy kisemmiz. Volt rá példa !

Az én exem is ideköltözött a házamba, aztán sunyiban felcsináltatta magát(tudtom nélkül abbahagyta a fogamzásgátlót). 10 év után szétmentünk, mert a szülés után tojt mindenre! Sok cécó nem volt, mert szinte csak a ruháit vihette.

2019. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
91%
Nekem egy egész szállodám van, 60 különálló üres lakással. De már ez se elég nekik.
2019. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
91%
13-as. Hogy semmizne ki? Eladtuk a házamat, vettünk nagyobbat hitelre, és ő fizeti a törlesztőt. A ház közös, kettőnk nevén van.
2019. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Én egész kerületet vettem meg, de már az se elég.

Haverom most rápróbál egy egész városra, hátha.

2019. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
60%

15# ! Ne legyen igazam és legyetek boldogok sokáig, viszont lehet, hogy közös a ház, csak a hitel majd szépen bekavar, az meg elvileg tök mindegy, hogy most ki fizeti a hitelt, mert ilyenkor tudtommal közös a kassza. Meg kérdés, hogy ki mennyit adott bele? Mert most szépen hangzik, hogy te beadtad a házadat, ő meg vett fel rá hitelt, mikor a tulajdoni lapon meg 50-50%-ban vagytok. Aztán ha szétmentek, akkor majd viszi a ház árának felét!

Kollégám járt úgy, hogy vett egy lakást, de mindent ő fizetett, de valamiért a csajra iratott 10 %-ot. Amit ki is fizethetett mikor szétmentek.

2019. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

de valamiért a csajra iratott 10 %-ot. Amit ki is fizethetett mikor szétmentek.


Jó bolond volt

2019. dec. 29. 19:59
 19/35 anonim ***** válasza:
79%
Optimista volt ő is, hogy biztos sokáig együtt lesznek és azért azt érezze a csaj, hogy a övé is az a lakás. :)
2019. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Ma olvastam itt, hogy Magyarországon 67%-os a válási statisztika, ami top 5 legmagasabb Európában. Szóval ha azt tudta volna, lehet nem íratja rá.
2019. dec. 29. 20:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!