Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 as férfiak, akiknek nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as férfiak, akiknek nincs családi háza (már lakás sem elég a nőknek), az hogy dolgozza fel, hogy a nők átnéznek rajta ezért?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 19:16
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom mit gondolt, de ilyenkor hajlamos az ember a rózsaszín ködben nem gondolkodni. Amúgy meg nem voltak házasok se.
2019. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom milyen statisztikát olvastok, de a válások száma évről évre csökken.

"Hatvan éve nem váltak el olyan kevesen Magyarországon, mint 2018-ban. A Központi Statisztikai Hivatal Népmozgalom című, a közelmúltban publikált kiadványának tanúsága szerint 2018-ban a becslések alapján 16 500 házasságot bontottak fel. Ez a szám 60 éve a legalacsonyabb és mintegy tizenegy százalékos csökkenést jelent az előző évi adathoz képest. 2017-ben még kétezerrel volt magasabb a válások száma."


[link]

2019. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
93%
Sokkal értékesebb a mostani ház, mint az enyém volt, úgyhogy ha viszi a felét, akkor sem járok rosszul. És ő sem. Ha válunk, mindketten vehetünk egy kisebb lakást.
2019. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a válási statisztika nem reális, hiszen manapság nem is divat házasságot kötni! A nem regisztrál párkapcsolatokat meg biztos, hogy nem jegyzik sehol ;)
2019. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
78%
Én 28 éves nőként anyámmal élek, és vagy itt öregszem meg, vagy egyedül albérletben, de okadok már tőletek.
2019. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem más gond lehet, mint a lakás\ház kérdés.

A férjem is, én is kollégiumban laktunk, mikor megismerkedtünk. Az ő vagyona egy laptop volt, az enyém is egy laotop+ bicikli ( kellett melóba járni). Majd ő haza költözött 6 hónapra, mert nem talált munkát, távkapcsolatban voltunk. Aztán kaptam állást szolgálati lakással ( 20 nm- es lyuk volt, egy légterű szoba- konyha + 8 nm külön fürdő. Ott kezdtük az együttélést. Csak kajat fizettünk. Ő is munkába állt, nekem lett masodállásom+ korrepetáltam. Aztán elhatároztuk, h összehazasodunk. Albiba mentünk egy évre, majd anyósékhoz esküvő után. Jó munkahelyünk lett, bónuszok, jutalmak segítségével összehoztuk egy fél lakás árát ( még a nagy ingatlan bumm előtt volt). Éltünk a Csokkal+ hitel. Vettünk egy 3 szobás lakást, 2 héten belül szűlöm a 2. babánkat. Közben férjem ajándékozás révén kapott kocsit ( ehhez nincs közöm). 7 év alatt jutottunk el több személyes kollégiumi szobától lakásig. Közösen megdolgoztunk a lakásunkért. Hol ő, hol én kerestem jobban. Most ő hozza haza a többet, mert gyesen\cseden vagyok. Szerintem az lenne a normális, ha a párok együtt dolgoznának meg a dolgaikért nem a sült galambot várnák.

2019. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Válás: legalább valamiben elsők közt vagyunk.

Nem érdekel, hogy lenéznek, pont a válás adja a nyugalmam alapját, hogy sokszor Ámor nyila igencsak mellélő.

2019. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lakás vagy a ház a probléma! Otthon, albérletben élők és tömegkozlekedesse mászkáló embereknek is van családjum, párjuk!
2019. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 MolotovPunk ***** válasza:
32%

/Nem tudom milyen statisztikát olvastok, de a válások száma évről évre csökken.


"Hatvan éve nem váltak el olyan kevesen Magyarországon, mint 2018-ban/


Statisztika...:D Ki hiszi azt el mit mond a KSH?Mellesleg manapság a házasságok nagyjából fele válással végződik,arról nem is beszélve,hogy sok 30-40 éves férfi/nő soha nem volt és nem is lesz házas.Egyébként kérdésre válaszolva:Attól,hogy egy férfinak nincsen saját lakása még lehet nője.Csak maximum az nem top modell kinézetű lesz.Az meg relatív dolog ki néz át kin....Lehet neked panel lakásod is,ha melós vagy és (csak) suzukid van,akkor a gazdag luxus villában élő nő is átnézhet ugyanúgy rajtad,mert ő meg Audi A8-al mászkál az úton.

2019. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek jólmenő vállalkozót aki emeletesben (nem panel)lakik! Igaz kettőt vett meg egymás mellett mikor építették és összenyitotta. Neki ez kényelmesebb! Nem kell fűnyírással foglalkozni, meg minden egyébb nyűggel ami a házkörül van.
2019. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!