Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is voltatok már úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is voltatok már úgy hogy sokszor olyan leányzóba botlottatok akinek volt valakije?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van de már ez a 6. ilyen alkalmam már kezdek elbizonytalanodni, hogy vannak-e még szingli csajok.

2019. dec. 31. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem volt senkijük csak nem tetszettél nekik. De mindegy is, menni kell tovább.
2019. dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az összes nőismerősömnek van valakije. Ez így kb. 78 személyt jelent csak a 40 alattiakat megnézve. De kiterjesztve az összes korosztályra is SZINTE mindegyiküknek. Egyedül 1-2 özvegy néni van akiknek nincs.
2019. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz 78 nőt ismerni, én összesen nem ismerek annyi embert.
2019. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3


Általános suli, középsuli, 2 tanfolyam/képzés, munkahely, rokonság, hamar összejön 78 olyan női személy akikről tudsz. Férfiakat sosem tartottam számon, de hasonló számban lehetnek.


Persze nem úgy ismerem őket, hogy "lepacsizunk" minden nap meg ilyenek, bele is őrülnék, csak ismerem őket, tudom hogy élnek, néha beszélünk is.

2019. dec. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az is számít, akivel 15 éve nem beszéltem, de facebookon látom az életét?
2019. dec. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen téren igen, amúgy én sem tartom ismerősnek az ilyet, de amikor így számolsz valamit, akkor ők is beletartoznak.
2019. dec. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Idén 14 nőből 11-nek volt és sajnos nem kamuzott.


Nehéz leszűrni kinek nincs max neten látod talán.. De valóban néha engem is elkeserít, hogy bas**zki ennek is van..

2019. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt. Engem sosem érdekelt az ilyen. Őket viszont érdekelte, vagy amúgy is csak barátnak gondoltak. Szóval gáz volt 😃
2020. jan. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!