Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Instagramos" képeket használó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Instagramos" képeket használó nők, közetetek van aki valójában visszafogodtabb?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm azt mondta, hogy ne ítéljem meg az embereket pár kép alapján mert ő ismer olyan lányokat akik annak ellenére, hogy ilyen képeket készítenek magukról, mégis kedvesek és átlagosak.


Szóval a kérdésem az lenne, hogy tényleg van köztetek aki a képek ellenére visszafogodtabb stílusú a való életben? Mondjuk bulizás és külföldi utak helyett szereti a társasjátékokat, otthoni filmezést vagy kirándulást?


2019. dec. 19. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Visszafogott. Így helyes.
2019. dec. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nővérem pont egy ilyen "instagramos" lány.


Nem pasizos meg ilyesmi, visszafogottabb azért,és azt sem várja el, hogy eltartsa valaki, viszont neki az az alap, hogy minden évben két nyaralás, egyik a családdal, másik valami sziget pl.

Rendszeresen járnak enni, iszogatni, bulizni a barátaival, de kirándulni is szeret.

Mivel ő ilyen életvitelt folytat, azt várja, hogy a párja is majd hasonlóan éljen, legyen jó munkája, stb.

2019. dec. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyenek azok az "instagramos" képek? Van regisztrációm Instán, nem azért kérdezem, mert nem tudom, mi az, de számomra nem adott semmi pluszt, unalmas.
2019. dec. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a javítást.


#2 Akkor ezekhez a képekhez nála tényleg ez az életstílus passzol.


#3 Azokra a tipikus agyonfilterezett, tükör előtt vagy tengerparton készült, agyonsminkelt képekre gondolok. Egy egyszerű szobában, magyar természetben vagy asztalnál készült kép kész felüdülés szokott lenni.

2019. dec. 19. 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:

"Azokra a tipikus agyonfilterezett, tükör előtt vagy tengerparton készült, agyonsminkelt képekre gondolok. Egy egyszerű szobában, magyar természetben vagy asztalnál készült kép kész felüdülés szokott lenni."


Azok a lányok betegek. Vigyázz velük, a kisebbségi komplexusuk vezérli, hogy ők többnek tűnjenek mint az "átlag ember". Az instagramm a nárcisztikusok/egoisták gyüjtőhelye. Előttem is leírták, csak bulikázik, idejár, odajár, szelfizget, ő szarta a spanyol viaszt kb. Én voltam kapcsolatban pár "szépnek látszó" szelfikirálynővel, kivétel nélkül mindre ráhuzható ez:

[link]

2019. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, én nem sminkelek, mert nincs hozzá türelmem, és pár piperecikkre érzékenyebben reagál a bőröm, a képeimet csak annyira javítom fel, amennyire muszáj, de extra giccset nem rakok rá. A tengerparton döglés nem az én műfajom, viszont az 1-2 napos buszos utazásokat szeretem, és ezeken szívesen fotózok is, amiket szívesen osztok meg, viszonylag olcsó utak. Itthon is szeretek utazni, ha valahova eljutok tömegközlekedéssel. Autóm nincs. Számomra az utazás maga élmény, mindegy, hogy határon innen vagy túl, mindegy, hogy városnézés vagy erdőjárás, engem ez kikapcsol, pihentet, egész nap jövés-menés. A tévénézés nem köt le, általában csak háttérzaj, ritkán van olyan, hogy leülök és csak bámulom a képernyőt, és közben nem csinálok semmit. Az aktív kikapcsolódást szeretem, és amióta kutyám van, vele is megyek, ahova vinni tudom.

Nem vagyunk egyformák.

2019. dec. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!