Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A visszafogodtabb fiúk miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszafogodtabb fiúk miért érdektelenek a lányok számára?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése miatt leszögezném,hogy nem magamat sajnáltatom csak érdekelnének a vélemények ezzel kapcsolatban
2013. febr. 10. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Mert unalmasak.
2013. febr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert ha mondjuk vele beszélsz, akkor eléggé ciki, ha a fiú csendes. És nem minden esetben derogál az, hogy ,,visszafogott".:)
2013. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk azok.

Csak a csöndesebb visszafogottabb lányoknál kell próbálkozni,és nem a pörgős vadabb csajoknál.

2013. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

unalmas?


Attól függ, kinek mi az unalmas....


Nekem pl unalmas minden héten pénteket buliba járni. másnak meg az otthonlét az unalmas.


Szóval konkretizálhatná aki csak benyög 1 szót.

2013. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem,ha egy férfi határozott fellépésű, kezdeményező, ő 'hódít' meg... régimódi vagyok vagy mi és nem szokásom kezdeményezni. H tetszem neki, akkor kezdeményezzen, udvaroljon, és ha szimpatikus, viszonzásra lel :)

A jelenlegi párom is olyan,aki szereti a kezében tartani az irányítást, és ami kell neki,azt eléri/megszerzi... egy ilyen ember mellett úgymond biztonságban érzi magát az ember lánya :)

Én amúgy is fiúsabb típus vagyok, mivel küzdősporttal foglalkozom, tehát mindenképp olyan társat keresek,aki 'erősebb' nálam...Másmilyen kapcsolatba nem is kezdenék,mert tudom,hogy nem érezném jól magam.

De ez csak az én nézőpontom :)

22/L

2013. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csendes, visszafogottabb lány vagyok, de jobban szeretem ha egy fiú határozott. Persze nem túlzottan, hogy már az arca is nagy, azt már nem szeretem. Ez annak az oka, mivel én is félénkebb vagyok, nem kéne mellém még egy csendes személy.

Egyébként meg nem értéktelenek, legalábbis számomra nem.

2013. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imádom azokat a fiúkat, akik mellett felvidulok, és nem feszengünk, sem ő, sem én. Mellesleg aki hallgat mint a csuka, nem hoz fel témákat, az engem is feszélyez, nem ismerjük meg egymást, és nem működik a kommunikáció sem. Ebből vagy azt következtetem, hogy biztosan nem érdeklem, ha meg túl félénk, akkor nem elég érdekes.
2013. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!