Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem értem mindenki a változást...

Nem értem mindenki a változást szeretné de a kopogtatócédulát eldobja elégeti, nem annak adja akit szeretne látni a parlamentben, ennyire érdektelenek vagyunk?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Eltéptem, mert késő este fárasztó munka után zavartak olyanok, akiknek nem akartam adni, és felbosszantottak, mások meg nem kerestek fel, napközben meg nincs időm elmászkálni a gyűjtőhelyekre.
2010. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Mindenki nem érti, hogy ezáltal lehet beleszólnunk a politikába. Eleinte próbáltam elmondani az embereknek. Ma már nem érdekel, a sajátom annak adom, akit szeretnék látni, a pasim úgy adta le, hogy az anyukája gyűjtött a barátnőjének és lediktálta neki, mit írjon rá... már nem is érdekel, ki mit csinál, de aztán nem is hallgatom meg, amikor sírnak, hogy nem az lett, amit akartak. "Voltál szavazni?" "Nem, mert..." "Ne haragudj, de ezek után mégis miről beszélünk?" - általában ennyiben szoktunk maradni. Szomorú.
2010. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Még jó hogy nem adják oda a kopogtatót. Minden egyes adatot kiadsz magadról, az aláírásoddal együtt. Ezek után azt kezdenek vele amit akarnak. Köszönöm, de nem. Pártoknak pláne nem adnék a kezükbe ilyet...
2010. márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Első voltam, szavazni azért elmegyek, de jó lenne, ha pl. elektronikusan is le lehetne adni az ajánlót, mert nincs mindenkinek ideje, és ide tényleg nem jöttek ki, csak az egyik a két nagy hazug közül késő este.
2010. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Változás csak akkor lesz,ha minden képviselő független lesz mert,választás után már beintésre a párttitkár utasítására nyomogatják a gombot.
2010. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ha mindenki független lenne akkor az nagy bajt okozna ,ki értene egyet a másikkal mikor igysem megy egyeseknek. Mi lenne a cél?
2010. márc. 15. 20:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem idén eléggé bután lett megszervezve a gyűjtés, legalábbis a mi pártunknál. Eddig a központba vittem be a család céduláit, miután mindenki kitöltötte. Idén viszont mindenkihez házhoz jöttek, bevinni nem lehetett. Miután az egyik gyűjtőnek nagy nehezen odaadtuk (azaz akkor jött, amikor itthon is voltunk, és még a csengőnk is éppen működött), rá két napra ugyanattól a párttól valaki más is jött érte... Nem szeretem az ilyesmit.


Viszont valószínűleg rólunk mindenki tudja, hogy narancssárgák vagyunk, mert más pártok nálunk nem is próbálkoztak! :) Minket például a többi párt zaklatásától véd meg az, hogy a névvel-címmel ellátott kopogtatóinkat mindig ugyanoda adjuk.

2010. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én bizony odaadtam annak a pártnak, akit már 10 éve támogatok.
2010. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én, először is, azért nem adom oda senkinek, mert elvileg hiába kellene megsemmisíteniük utána, sosem tudhatom, visszaélnek-e az adataimmal [személyi azonosító, név, lakcím], készítenek-e maguknak listát...

Másrészt, van rajtam kívül elegendő, sokkal magabiztosabb ember, aki ajánlja őket. Bőven elég annyi ember.

Harmadrészt, a kopogtatócédula nem azt jelenti, hogy az arra írt pártot fogja támogatni az illető. Sőt. [ld. Munkáspártnak jópár helyen mindig sikerül indulnia, aztán... korántsem szavaznak rájuk annyian, pocsékul szerepelnek].

Nem utolsó sorban, utálom, ha nyaggatnak, és a kopogtatócédulás rendszer helyett valami másra vágyom inkább.

2010. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ilyen hülyék az emberek látod...
2010. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!