Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, járnátok olyan férfivel, akinek már minden foga korona vagy híd?

Figyelt kérdés
Rólam van szó nyilván, 43 éves vagyok. Jóképűnek mondott, magas, rendes férfi vagyok. Normálisan nézek ki, de egy súlyos betegség miatt tönkrementek a fogaim. Megcsináltattam őket, alul-felül híd és pár korona. Nem Tom Cruise minőség, de nem is a leggagyibb SZTK-s műanyag. Csak akkor látszik, hogy nem az eredeti, ha közelről vizsgálja az ember. Szóval nektek ez mennyire taszító? Akár beszélgetés, akár csókolózás közben?

2019. dec. 3. 19:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Fő, hogy ápolt. Mindegy, miből van.
2019. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit sem lenne zavaró hiszen a barátomnak kivannak törve a fogai mivel egy szerencsétlen baleset átal kitörtek. És kicsit sem zavar én úgy szeretem ahogy van.:) Sok sikert kívánok neked a párkapcsolat kereséséhez.(:
2019. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Ha meg tudod csináltatni => van pénzed => nyerő vagy. ;)
2019. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%

Engem zavarna, bocs. :(

Pár évvel vagyok fiatalabb, és egy bölcsesség fogam lett kihúzva, a többi mind saját. Nagymamámnak van műfogsora.

2019. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Fő hogy ápolt legyen. Szerintem ezt senki nem veszi egyébként észre hogy mű a fogad, úgyhogy egyáltalán ne parázz rá. sőt megemlíteni is felesleges, max ha szóba jön a téma valahogy...
2019. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Simán :)

Semennyire nem találnám taszítónak. Vannak ennél sokkal fontosabb dolgok a szerelemben. Szerencsére ma már az ilyen dolgok jól kezelhetők, mint az esetedben is.

A fogak szerepe az, hogy meg tudd rágni az ételt, és jóltáplált maradj.

Nekem meg fiatal koromban fogszabályzóm volt anno, a modern fogorvostudomány nélkül jó csálé fogsorom lenne :D így meg dicsérik a férfiak a mosolyom.

Ilyen badarságon szerintem ne is aggódj.

26/N

2019. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem zavarna :)

29N

2019. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

#4 (19:40)-nek üzenném:

Aztán belészeretnél az egyéb jótulajdonságai miatt véletlenül, a foga lenne az utolsó, ami zavarna benne.

Én ha igazán szeretek egy férfit, a hibáit szeretem a legjobban benne :D

Pl. egy régi nagy szerelmemnek köszönhetem, hogy vonzónak találom az enyhén összenőtt, sötét szemöldököt és a (sok tanulástól) meggörbült hátat :D

Nem kell ezekre rástresszelni, semmire sem szabad rástresszelni, aki szeret, az úgy szeret, ahogy vagy, tetőtöl talpig végigcsókol mindenütt egy szép szerelmes éjszakán.

2019. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban ez már előfordulhat. Nem mindenki örököl jó fogakat. A lényeg, hogy rendben van és esztétikus.
2019. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, megnyugodtam, mindenkinek köszönöm.
2019. dec. 3. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!