Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, ti járnátok egy IBS-D...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti járnátok egy IBS-D (bélprobléma) beteg férfivel?

Figyelt kérdés

Ez a betegség azzal jár, hogy random ételektől-italoktól, stressztől hirtelen hasmenés jön az emberre. Pl egy étteremben eszünk és egyszer csak elkezd csikarni a gyomrom és rohanni kell. Vagy egy karácsonyi vásárban vagyunk éppen és a forralt bortól gyorsan keresni kell egy wc-t. Otthonról elindulást is meg kell tervezni, el kell menni wc-re 2-3 alkalommal hogy biztos ne legyen gond.

Ha ezen kívül rendes vagyok, kedves, figyelmes, humoros és mondjuk pont be is jönnék nektek külsőleg , akkor lehetne szó kapcsolatról? Vagy olyan taszító ez a betegség, hogy szó sem lehet róla? Inkább keresnétek egy egészséges embert?



2019. nov. 11. 10:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%

"rendes vagyok, kedves, figyelmes"


Eddig sem a hasmenéses betegséged miatt nem volt nőd, és ezután sem emiatt nem lesz.

2019. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Tény és való, hogy frusztráló az hogy minden a wc körül forog, de azért ha te tudsz ezzel élni, akkor szerintem egy másik embernek se kellene gondot okozni ennek.
2019. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kösz a jóindulatot de volt már két barátnőm is és mind a ketten boldogok voltak velem. Az első elköltözött külföldre, a másodikkal én szakítottam mert nem volt azonos az értékrendünk. Azóta 3 éve nem volt barátnőm mert a szakítás után pár hónappal jött elő ez a betegség.
2019. nov. 11. 10:54
 4/19 A kérdező kommentje:
2# köszi!
2019. nov. 11. 10:54
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Én is IBS-es vagyok (nő). Szerencsére nincsenek ilyen panaszaim, "csupán" stresszes helyzetben görcsölni szokott a vastagbelem.És inkább székrekedésem van mint hasmenésem.


Szerintem nem kizáró ez egy kapcsolatnál, hiszen kevés ember az akinek ne lenne valamilyen problémája.


Ha tudod,hogy mi idézhet elő hasmenést akkor kerüld, pl. ne igyál forralt bort a karácsonyi vásárban, még akkor se ha annyira szeretnéd. Ezt ki lehet zárni.

Valamennyire már tudhatod azt is,hogy milyen étel/alapanyag az ami hasmenést válthat ki, kerüld.


A stresszt nem tudod, de ha nem eszel/iszol irritáló ételt/italt akkor kevesebbszer kell WC-re menned vélhetőleg, és egy idő után a stresszhelyzet se lesz ennyire fokozott.

2019. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

Ferfi vagyok.

Kerdezo, vedd eszre, hogy lelki eredetu a bajod, szorongo vagy. Ezt kene rendbe hoznod. Ha a lelked rendben lesz, a testi tuneteid is megszunnek. Es ettol az egesz szemelyiseged meg fog valtozni: pl. nem fogsz szorongani attol, hogy mit szol egy lany, ha ezt megtudja rolad.


Szoval eloszor tedd rendbe magad lelkileg, ebbol fog kovetkezni a gyogyulas, es csak utana erdemes nekiallni csajozni.

2019. nov. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%

Csak azt mondom, hogy a személyiséged a nők számára kevésbé vonzó kategória. Jó, akkor volt már nőd, de te sem tartod magad olyannak, akiért bomlanak a nők. Kedvesség, meg amiket írtál, ezek sokadlagosak. Egy nő sem azok miatt a belső tulajdonságok miatt fog kívánni, vágyakozni rád.


Tökös, magabiztos, kezdeményező, domináns, férfias, jó dumás, vicces, szórakoztató. Inkább ilyen tulajdonságokra gyúrj rá.

2019. nov. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
Egyetértek a hatos válaszolóval, érdemes lenne a lelki okát feltárni, nem pedig megbékélni, hogy ez van. Pszichológus, alternatív gyógyászat, ma már van minden.
2019. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom egyes emberek miért takaróznak folyton a pszichológussal. A chron és más bélgyulladásos betegség nem lelki eredetű hanem öröklött sajnos. Pszichológus ezzel nem tud mit kezdeni. Sőt belgyógyász sem, mert vannak jobb és rosszabb napok. Étrend megválasztása a legfontosabb, ki kell tapasztalni mivel van jó viszonyban a gyomrod és ha ezt tartod akkor beáll egy állapot, ami kevesebb gondot okoz.
2019. nov. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj, hogy sokszor véletlenszerű, hogy mitől van rosszul az ember, és ezt nem szokta érteni az, aki nincs ilyen helyzetben. Ugyanaz a kaja egyszer nem okoz panaszt, máskor meg instant (kérdező példájánál maradva, tavaly télen simán megivott egy nagy korsó forralt bort a haverokkal, most meg két korty után rosszul lesz). És ezt nem lehet kiszámítani.

Lehet kicsit "csalni", pl probiotikumokkal, én pl enterolt szedek mindig, ha megyünk valahova, általában segít, estig jól vagyok - de néha van, hogy ez is kevés, valami történik és szaladni kell. Máskor meg pont az a baj, hogy nem is kellett volna, mert napokra megfogja...

2019. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!