Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivan ezzel a lánnyal talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan ezzel a lánnyal talán beteg?

Figyelt kérdés
Elkezdünk privibe beszélgetni,és irja hogy az összes pasi itt perverz állat,mert csak szexelni akarnak,meg amúgy mindenhol csak szexmániás pasik vannak azt irja.Erre irom neki hogy akkor keressen egy lelkész fiút,mert nálluk tilos a szex.Erre meg lehordott mindennek és letiltott.Most mi rosszat irtam?
2019. okt. 5. 11:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Igen, beteg. Te pedig kigúnyoltad, de jól tetted! :)
2019. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Az hogy bunkó voltál. Paraszt.
2019. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

ma 11:08


Igen, a kérdező volt bunkó, de az rendben van, hogy egy nő azzal ismerkedik, hogy "az összes férfi perverz állat".

Na én az ilyenekkel inkább nem is beszélek.

Vannak idióta férfiak és idióta nők is, akik így ismerkednek, azok az idióta nők közé tartoznak.

2019. okt. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem beteg,inkább frusztrált.Nem voltál bunkó.
2019. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

ma 11:42


"a kérdező volt bunkó"


és elmondanád miért?

2019. okt. 5. 11:53
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

ma 11:53


#irónia

Azt hittem lesüt abból, amit írtam.

Ha másból nem, akkor abból, hogy az ilyen nőkkel inkább szóba sem állok.


Szerintem amúgy ennyit rontottál e kérdező! Az ilyenek nem érik meg azt a pár percet sem, míg foglalkozol velük.


"Összes férfi perverz állat" mondat után nálam már mennek is a kukába. Cseppet sem jobbak, mint azok az idióták, akik mindenért a nőket hibáztatják (igen ilyen is van elég sok).

2019. okt. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
#2, miért lett volna bunkó? Aki ebben a történetben bunkó, az a lány, ha komplexusai vannak, akkor ne ismerkedős oldalon gyalázza az ott ismerkedni akarókat, hanem valami online pszichológust keressen magának.
2019. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert a lánynak igaza volt. Túlságosan sok a perverz állat. Szerintem ebben nincsen semmi komplexusosság,sem frusztráltság. Erre te lebunkózod. Aztán te vagy felháborodva ha elhord mindennek. Megérdemelted.
2019. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

ma 12:07


Az a férfi is rendben van, aki ismerkedéskor kifejti, hogy az összes nő büdös K?

Vagy csak az elfogadható, amikor egy nő azzal ismerkedik, hogy minden férfi perverz állat?


Szerintem a kettő pontosan egy szinten van. Valahol a béka segge alatt..

2019. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
Ha elolvasnád a kérdést azt mondta hogy itt minden pasi perverz állat aki ráír. Ettől függetlenül nem ezzel ismerkedett csak ezt elmondta neki.
2019. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!