Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy mentális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mentális beteg vagyok-e mert lassan 5 éve érzek egy érzést egy lánnyal hogy összetartozunk úgyhogy csak egyszer köszöntünk egymásnak?

Figyelt kérdés
2019. máj. 28. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
keresd meg, ismerd meg
2019. máj. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért érzed így, mert belemenekültél ebbe az érzésbe. épni viszont félsz. Ideje akkor valahogy kezdeményezni és akkor majd történik valami. Nem szabad ennyi ideig hagyni, hogy a semmibe kapaszkodj. Szóval az lett volna a normális, hogy tetszik egy lány és lépsz felé valamit hogy megismerd. Ha nem vevő rád akkor így könnyen tovább tudsz lépni. Itt azért nem léptél tovább mert ne mléptél semmit, csak álmodozol évek óta.
2019. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez egy fiúval vagy 2-3 éve. Neha elfelejtem aztán újra eszembe jut, hogy mintha már ismerném pedig nem beszéltünk soha.

Te tudod a nevét? Bejelölni esetleg vagy bármi?

2019. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az tényleg beteg , hogy egy köszönéstől 5 éve csillám ponikat látsz.. kezeltesd.
2019. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy beleszerettem egy nőbe, mert ittunk és nagyon jófej volt. Laza, vagány, közvetlen és úgy tűnt nagyon egy hillámhosszon vagyunk. Később sokat ábrándoztam róla, hogy milyen jó lenne együtt, hogy megértenénk egymást, de nem mertem beszélni vele vagy ráírni. Aztán már nagyon idegesített, hogy állandóan csak rá gondolok. Ráírtam és elhivtam találkozni. Hát óriási csalódás volt józanon. Mindha ellentettje lett volna. Velem kedves, de amőgy undok, felszínes p.csa képét mutatta amikor másról volt szó. Szóval nagy csalódás volt. Alig vártam, hogy vége legyen a randinak, pedig ő még felajánlotta, hogy jó lenne még találkozni.
2019. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy mentális beteg! Leírnád, hogy a köszönés alatt mi fogott meg a hölgyben?
2019. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!