Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nem "alfahím" annak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem "alfahím" annak van értelme ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudjuk kikről beszélek, minden nő rájuk izgul,

belső ismertetőjegyük: sivár lelki világ, hatalmas egó, 0 iq, gátlástalanság, pózerkedés nagypofa, nagyarc, keménykedés, bandában nyomulás, általuk gyengébbnek vélt (meg úgy minden más) alázása (kb. a humorérzékük ebben ki is merül), mindent tudok, mindenhez értek mentalitás, soha önmagát megnem kérdőjelezés, nők lenézése, tárgyiasítása (ezt persze a nők nem érzékelik, már az elején nyilván, vagy nem úgy veszik fel, de én hallom konkrétan a véleményüket ha férfi társaság van, csak én hallom amikor férfi társaság van), szabadidőt gyúrással való eltöltés. Sorolhatnám még, de legyen elég ennyi.


külső ismertetőjegyek: kigyúrt test (nem minden kigyúrt ilyen de ezek kb. mindegyike az viszont.), arcra sokféle de kilóméterekről kiszúrod már a férfiak az ellenszenv miatt (ezek egymást se szeretik legtöbbször, csak néhány gyökér alájuk rendeli magát), nők az izgalom miatt, a szemük mint a lelkük kb. olyan sötét, üres.


2019. nov. 27. 19:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
Te annyira nem értesz sem a nőkhöz, sem a párkapcsolatokhoz, hogy nem is nagy baj ha egyedül maradsz. Legalábbis amíg nem mész el egy jó pszichológushoz.
2019. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Nincs, a többieknek ablakon kidobott pénz és idő. Le kell xarni, főleg a magyar nőket. :))
2019. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
11-es akkor magyarázad nekem. Tényleg nem értek hozzájuk valóban, de ha nem is ilyen szélsőséges szinten mint leírtam (bár ők a legizgatóbbak, akikben tényleg már csak a nemi ösztönök működnek kb.) akkor is úgy van, hogy valahol a nőknek ez kell, mert ez így működik. Itt egyedül a szex a lényeg,és ügye ezek a dolgok dominanciát mutatnak (ösztönösen, nyilván a pénz beszél a valóságban, de arra azért még nem indulnak be). Ahol az egyik fél viszont dominál, ott szerintem már nincs egyenlőség. Alapvetően én már kisgyerekként is imádtam irányítani, dominálni, lányokkal csipkelődni mit tudomén, de azt mondtam jól van ez nincs rendben, az az igazság hogy de rendben volt, egy férfinak magasra kell törni és a nőket is tényleg annak kezelni amik, mert ha egyenlőfélként tekintesz rá, abból csak barátság lesz, egyszerűen le kell dominálni, szexualáisan, mentálisan mindenhogy (ezt mondják szépen úgy hogy le kell venni a lábukról). Hazudtak nekem a nőkről az van :D
2019. nov. 27. 20:55
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
Te még mindig csak egy kölyök vagy, fogalmad sincs milyen egy nő vagy férfi. Amit ide okádtál az a hormont túltolt tini lányok álma, bár arra hogy "domináskodj" felettük még ők se lesznek vevők. Nézz kevesebb tvt, olvass kevesebb gyakorit és beszélgess többet házas idősebb emberekkel, hogy hogyan ismerkedtek meg, mi tartja életben a hászasságukat..stb.. ha lehet mindkét felet meghallgatva.
2019. nov. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
30%

..."egy férfinak magasra kell törni és a nőket is tényleg annak kezelni amik"...


Most ebből az írásodból meg úgy a többiből is nekem az jön le, hogy te nő gyűlölő vagy. Nem, hogy alfa nem tudnál lenni soha, de még csak olyan ember se vagy a megnyílvánulásaid alapján, aki fel sem kelti a nők figyelmét. Magyarul az vagy, akit leszrnak és téged ez frusztrál és írogatsz itt össze vissza nő gyűlölő baromságokat.

2019. nov. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

1. Még mindig nincs olyan, hogy a nők ezt meg azt akarnak. Ha szétnézel, a legkülönfélébb pasik vannak nőkkel. Mást ne mondjak, főleg a fiatalok körében rengeteg feminin vonásokkal rendelkező srác is.


2. Azt aláírom, hogy szexuálisan az egészséges külsővel rendelkező, ápolt, helyes, férfias férfi lesz a vonzó - mint ahogy nektek az egészséges testsúlyarányú, vékony derekú, hosszú hajú, kedves/szép arcú nő. A vonzalom mindkét nemnél erről szól: legyen férfias/nőies. És ez a normális és érthető, nem? Te sem a ronda, kövér de vicces lányok után sírsz.


3. Azt is aláírom, hogy vannak olyan nők, akik ezen a szinten meg is állnak. Ők is csak külső dolgokat tudnak felmutatni, így nekik is csak külsőségekben mérhető az érték. Igen, vannak ilyenek. Kérdés: neked ilyen kell?


4. Normális nő megnézi a szexi pasast, elmegy vele randizni, hogy megismerje (már ha a szexi pasas elhívja) de ez neki nem elég a párkapcsolathoz, amennyiben az illető egy tapló, üresfejű barom.

Sőt, tovább megyek: normális nőknek remek szűrője van már erre egy idő után.


5. A férfias kisugárzás nem egyenlő a domináns tapló barommal. Azok a nők akik itt állnak meg, azért teszik, mert vagy maguk is osotobák ehhez, vagy nem azok, de ilyen jut és ha más nem, legalább izgató. Ha neked ezek a nők jönnek be, akkor rossz hírem van: felszínesek és/vagy buták.


6. A férfias férfi erős(ebb) mint a nő, de nem azért hogy ledominálja, hanem, hogy védelmező érzetet adjon. Felelősséget vállal a döntéseiért. Jóban van magával. Intelligens és jó humorú. Mindez látszik az arcán is. Nincs itt alá-fölé rendeltség, hiszen a férfi számára ugyanúgy a nálánál kisebb, karcsúbb egyed a vonzó ezek egyszerűen nemi jegyek.


7. A férfias férfi nem tárgyiasítja a nőt, hanem értékeli. De nem nyálas, nem alázkodik meg, nem kúszik a porban előtte. Ha viccel, húzza az agyát a nőnek, az egyfajta flört, de nem degradálóan teszi. Van különbség a stílusban.


8. Az az érdekes, hogy amit elmondtam a férfias férfiról, az az értelmes nőre is vonatkozik: a férfit nem bankautomtának vagy vibrátornak kezeli, hanem társnak, értékeli, de nem alázkodik meg és nem csúszik a porban előtte.


9. Ha te az ilyen nőket nem vonzod, nem vagy eléggé férfias. A kérdésed kiírása felveti bennem, hogy mennyire vagy értelmes. Nem vállalsz felelősséget önmagadért, és inkább általánosítasz és elhiszed a saját (vagy mások?) hazugságait, hogy neked azért nincsen nőd, mert MINDEN nőt az általad leírt tapló bunkó vonz, és kényelmes elsiklasz afelett a tény felett, hogy számos nem ilyen pasiba is szerelmesek nők. Mert akkor szembe kéne nézned azzal, hogy bizony magadon kéne javítani először. És lehet, hogy nem a külsőt tekintve, hanem emberileg.

2019. nov. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

"Most ebből az írásodból meg úgy a többiből is nekem az jön le, hogy te nő gyűlölő vagy. Nem, hogy alfa nem tudnál lenni soha, de még csak olyan ember se vagy a megnyílvánulásaid alapján, aki fel sem kelti a nők figyelmét. Magyarul az vagy, akit leszrnak és téged ez frusztrál és írogatsz itt össze vissza nő gyűlölő baromságokat."


15-s Pont nem vagyok nőgyűlölő, éveket vagyok szerelmes egy csajba, isteni szintre feltudom magasztalni. Leszrni hát nem tudom, nem szrnak le, addig amíg ilyen tesztótól túlfűtötten viselkedek, csak gondolná az ember, hogy nem vagyunk állatok, de hát azok vagyunk, kár hogy ez kell. Ha egy picit is értékelek egy nőt onnantól kezdve, ő leszar, mert gondolom nyálas, ha kedves, normális vagy. Ez a bajom, hogy nem mint ember kellesz nekik, hanem mint ösztönlény. Ha gci, flegma vagy, húzod az agyát, rácsapsz a seggire (de minimum 20 perc után már fogdosod), eljátszod a fsza gyereket és úgy jársz fel alá, mint ha te lennél Tony Montana az kell. Humorérzékben (nem csak alázás, hanem ilyen tipikus flegma) is van egy tipikus férfi humor, de azt is kiírtottam, mert erkölcsileg nem értek már vele egyet, ez is hiba volt.


16-s

1. vannak, de minek lenni úgy valakivel, hogy másra vágyik?

2. tisztasor

3. úgy látszik

4. ezért vannak inkább egyedül és sírnak, hogy milyen tapló az összes férfi

5. rossz hír

6. ok

7. azok a férfiak akikhez igazán vonzódnak, ők sokba nem nézik a nőket, tudom mert a hátuk mögött hallom hogy mit gondolnak róluk, szexbaba szimplán ennyibe nézik, de meg is érdemlik a nők, ők is csak azt keresik

8. jó

9. Nem vonzom, mert nem vagyok elég férfias? De szerintem, hormonok is rendben vannak, sosem voltam nőies. Viszont tény, hogy nem is vagyok ilyen menő Jani, de ha ők az elit, akkor legyenek velük. Értelmes sem vagyok, az lehet, mert elég sok szaron átmentem már, de ez is tesz férfivá, más öngyilkos lett volna a helyemben és lehet hogy nem minden nő ilyenek után vonzódik, az a baj, hogy akik tetszenek viszont igen. Nem tudom valami teljesen ellentétes lelkivilágú nőnél próbálkozzak? Gondolom, belé szerelmes se leszek úgy se, de legalább majd vonzódik szexuálisan, pont amiatt. Csak én egy lányt kerestem volna, nem egy tárgyat.


Amit megtanultam, hogy soha ne legyél szerelmes egy nőbe (vagy legalábbis ne mutasd ki), utána már te gyenge vagy és férfiatlan, onnantól lenéz, ha te felnézel rá. Nem szabad nyálaskodni, hagyományosan udvarolni.

2019. nov. 28. 08:22
 18/19 A kérdező kommentje:
Igazából megszületni is felesleges volt, ha olyannak születtem volna, akkor meg nem értékelném ezeket a lányokat, lehet együtt lennénk, vagy ha nem sírnának miattam, de akkor meg én nem szeretném őket (legalábbis ennyire biztos nem), csak mint felhúzható árucikkeket. Úgy szar ahogy van az egész élet.
2019. nov. 28. 08:33
 19/19 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalataim ól ki indulva semmi értelme.Nem az a kategória vagyok aki kell a nőknek!
2019. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!