Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nem "alfahím" annak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem "alfahím" annak van értelme ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudjuk kikről beszélek, minden nő rájuk izgul,

belső ismertetőjegyük: sivár lelki világ, hatalmas egó, 0 iq, gátlástalanság, pózerkedés nagypofa, nagyarc, keménykedés, bandában nyomulás, általuk gyengébbnek vélt (meg úgy minden más) alázása (kb. a humorérzékük ebben ki is merül), mindent tudok, mindenhez értek mentalitás, soha önmagát megnem kérdőjelezés, nők lenézése, tárgyiasítása (ezt persze a nők nem érzékelik, már az elején nyilván, vagy nem úgy veszik fel, de én hallom konkrétan a véleményüket ha férfi társaság van, csak én hallom amikor férfi társaság van), szabadidőt gyúrással való eltöltés. Sorolhatnám még, de legyen elég ennyi.


külső ismertetőjegyek: kigyúrt test (nem minden kigyúrt ilyen de ezek kb. mindegyike az viszont.), arcra sokféle de kilóméterekről kiszúrod már a férfiak az ellenszenv miatt (ezek egymást se szeretik legtöbbször, csak néhány gyökér alájuk rendeli magát), nők az izgalom miatt, a szemük mint a lelkük kb. olyan sötét, üres.


2019. nov. 27. 19:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Köszönjük a diagnosztizálást, igen, bárki találhat párt magának.
2019. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Nézd meg a párokat a világban és tedd fel magadnak a kérdést: csak az alfáknak van barátnőjük? Vagy neked csak az alfa hím női megfelelője számít nőnek? Hétköznapi nők hétköznapi férfiakkal vannak.

Fun fact: az általad leírt típus valójában keveseknek jön be. Főleg a rossz belső. Te is ezért nem találsz nőt, nem azért mert nem vagy alfa.

2019. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Ez mitől alfa úgy őszintén, amiket leírtál? :D Én is mondhatom magam "alfának" (mondjuk ilyen baromságot....), pedig szinte semmi nem igaz abból, amit leírtál rám. A környezetemben a nők nagy része engem szeretne ahol megfordulok vannak barátaim , sportos vagyok stb. Szerintem az alfa az akit a nők akarnak és nem az akit te leírtál, akit te leírtál az egy bunkó senkiházi paraszt...


Ismerkedni meg mindenki tud, ha tesz érte!

2019. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%

vegyük a farkasfalkát.


Az alfa azt dugja meg amelyiket akarja. De a többi hím is kaphat nőstényt, de csak azokat amelyek az Alfának nem kellenek. Illetve a selejtesebb példányokat.

2019. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

"pózerkedés nagypofa, nagyarc, keménykedés, bandában nyomulás, általuk gyengébbnek vélt (meg úgy minden más) alázása "


Ezekből kiindulva még elég fiatal lehetsz.. Majd idővel másképp látod a dolgot, de el kell kezdened foglalkozni magaddal vagy beszélgess picit többet apukáddal vagy idősebb férfi rokonoddal, hogy kialakauljon benned egy a valóságot jobban megközelítő férfi kép, mert így valóban sok csalódás fog még érni az életben. Kitartás!

2019. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

A gyk lassan eléri a rádiókabaré színvonalát :DD


Csak így tovább, fiúkák...

2019. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Jah lassan innen fognak ötleteket venni a showder klubbosok
2019. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

2-es mi az alfa női megfelelője? én azt látom egyébként minél aranyosabb egy csaj annál inkább ez kell neki.


3-as idézőjelesen értem rajtuk az alfát,

"Szerintem az alfa az akit a nők akarnak és nem az akit te leírtál, akit te leírtál az egy bunkó senkiházi paraszt..." -azt akarják, persze a szemükben ők menő férfias alakok.


4-s kezdem azt hinni én is


5-s "Ezekből kiindulva még elég fiatal lehetsz "az öreg "alfák" is ilyenek, mert általában hosszabbtávon nem marad meg senki ezek mellett aztán a kocsmában folytatják, amit fiatalon a discoban elkezdtek.


Egyébként nekem nincs bajom az alfákkal, akik tényleg azok, ezek nem azok. Mintahogy az igazi bűnönzők sem az utcát járják, hanem öltönyben feszítenek. Viszont itt a genetikáról van szó, ezek az alakok az izgatóak a nőknek ösztönösen...

2019. nov. 27. 20:13
 9/19 A kérdező kommentje:
Lehetnék én is ilyen alak, csak elkeserítő, én direkt irtottam magamból ezeket a tulajdonságokat, mert nyilván benne van egy férfiban ez a májer, macsóskodás ösztönösen, de azt hittem ezzel baj van, aztán azt látom, hogy mindazok hiányoznak csak igazán, májernek kell lenni, különben nem lesz senkid.
2019. nov. 27. 20:22
 10/19 A kérdező kommentje:
Ami még idegesít igazán, hogy ezek a csajok előadják, hogy velük csak kedvesnek kell lenni, hogy minden férfi egy rohadt szemét, akiknek a rbancok kellenek, aztán nem veszik észre se saját magukat, hogy semmivel nem különbek ugyanolyan ösztönlények, sőt rosszabbak. De ha ez kell, akkor legyen, éveket btam el azzal, hogy irtsam az egomat, mert itt igazából erről van szó, emögött egy rohadt nagy egó kell hogy legyen, már már nárcisztikus szint. A nőket meg annak kell venni amik, alárendeltnek, kimondva kimondatlanul de úgy is ezt a szerepet szeretik, különben miért is kéne felnézni egy férfira, vagy éppen miért is kéne dominálnia? :D
2019. nov. 27. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!