Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egyáltalán értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán értelme a Tindernek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 26. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi célból.


Komoly kapcsolatra ott nincs sok esély (szerintem)


Olyat biztos találsz, aki csak megakar dugni/dugatni magát

2019. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
A Tindernek két esetben van értelme: ha nő vagy, vagy ha jóképű férfi vagy. Minden más esetben idő- és pénzkidobás (már ha előfizetsz - ne tedd).
2019. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Badoo hasonló, de sokkal jobb.
2019. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Kettes vagyok, nem tudom, ki és miért pontozott le, de szívesen várom a cáfolatokat.
2019. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze van, ha külsőre legalább egy 10/7-8 megvagy.

Egyébként semmi.

2019. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ötös, Tinderen bőven átlag alatti nők is boldogulnak...
2019. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyéni h kinek mi sikerül, hogyan, meddig keres, stb rengeteg összetevője van. Van aki tinderen talált párt, van aki itt, van aki egyik helyen sem, akk most mi az igazság? :)
2019. nov. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
4%
Férfiként ha van túlsúlyod vagy láthatóan nem vagy gazdag se akkor felesleges használni.
2019. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg már unom ezeket a dugópartner szolgáltatásokat és weboldalakat. Szinglik a komoly, kölcsönös empátiára, Őszinte Szerelemre alapuló kapcsolatokat kell megtapasztalják, nem pedig egyik dugásból a másik dugásból sasszézni, fölöslegesen, magányosan. Rengeteg a 30as férfi, akiknek (elmondásuk szerint) nem volt tartósabb kapcsolatuk, röhej.
2019. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem sok van. Pár hónapig voltam regisztrálva. Nem válogattam, de pár emberrel volt csak match. Azok se akartak komolyat. Gyakorlatilag csak unatkoztak. Nem tartom egy értelmes alkalmazásnak.
2019. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!