Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egyáltalán értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán értelme a Tindernek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 26. 12:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én pár hónapig voltam fent Tinderen. Ez alatt megtaláltam azt az egy embert, akit kerestem. :)

Úgyhogy igen, szerintem van. Bár én eleve kiírtam az adatlapomra, hogy komoly kapcsolatot keresek, és nem egy embert lekoptattam azzal, hogy nem, nem fekszem le vele sem az első randin, sem az első heten, hónapban, de lehet hogy évben sem.

Csak kitartás kell, eltökéltség, és az, hogy ne kapjunk hányingert egynéhány ajánlattól.

Mi már 8 hónapja együtt vagyunk, készülünk az első közös karácsonyra. :)

20l, 23f

2019. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Tinderen is azok az emberek vannak, akik az utcán. Szóval ha ott nincs esélyed párt találni, akkor máshol sincs. 😊
2019. nov. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak dugópartnert keresnek a férfiak ott. Hiába vagyok nő, kevés a match vagy ha van sem ír senki vagy nem ír vissza. Jah és nem vagyok csúnya, átlagosnak mondanám magam. Szóval ez egy nagy bullshit, hogy a nőknek könnyebb, mert nem az, nagyon nem.

27 N

2019. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
32%

"Szerintem is csak dugópartnert keresnek a férfiak ott"

Talán nem kellene a kategóriád fölé lőni a top20%-ba. Azok nyilván azt keresik, sőt fele hazudik is magáról, azt jön a hideg zuhany.

Ha keresek 1milliót havonta, s veszek ferrárit, akkor nem csodálkozok rajta ha a fentartására elmegy az egész keresetem. Nem is értem miért vannak kiakadva a nők??? Talán le kellene szállni a földre.

2019. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a felső 20%-ot lövöm be kedves utolsó, ahol izmos képeket meg hasonlóakat látok egyből balra húzom. Sokszor aki normálisnak is tűnik kép alapján dugópartnert keres. Ha valaki meg nem jön be külsőleg egyáltalán, nem fogom jobbra húzni, mert nem tudnék vonzódni hozzá.
2019. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"ahol izmos képeket meg hasonlóakat látok egyből balra húzom"


16 éve sportolok, tehát tudnék mit mutatni, de nem tettem, hanem tök normális hétköznapi képeket tettem fel. Nem is jöttek "számomra elfogadható" lányoktól matchok. Rendben, elfogadtam h 6-700likeből 400dagadt, 150 nem ír vissza, 50 meg kamu vagy nem is úgy néz ki.

Kicseréltem a képeket, alfa romeo-ban feszítve, meg épp fúrom fel a polcot az új házba, ill egy jet sky-zéses képre az Adrián, érdekes módon megváltozott a felhozatal. Akkor miről beszélsz? Lehet te kivétel vagy, bár elgondolkodtató azért, de a nagytöbbségnek bizony ez kell. Nekem meg ez a nagy többség nem kell, mert itt csak "én tettem" ki magam, a női oldalról meg csak ez jött: "travel addict, tököm addict, stb...". Ebből én kiszáltam, ezeket a lányokat meghagyom a pózer vagy metroszexuális ipséknek. :)

2019. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

16-os

Akkor én kivétel vagyok, de én az ilyeneket egyből balra húzom, nálam nagyon rossz benyomást kelt. Nem Adoniszt meg önimádó pasit stb. keresek, hanem átlagosat és normálisat. Ebből idáig nem igazán találtam...

2019. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!