Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folytatnatok az ilyen beszelge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnatok az ilyen beszelgetest? (netes ismerkedes) 25 n

Figyelt kérdés

Ö Szia

En Szia. En x ker ben élek itt is tanulok es dolgozom.es te?

Ö szia en y ker.


Ezutan nem ir semmit


2019. nov. 23. 12:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
22%
Y ker nem is létezik :/
2019. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy idegen pár mondatból akar megismerni, az vagy előítéletes, vagy egyszerű, mint a faék.
2019. nov. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen az ilyent általában elég hamar ki szoktam törölni. Nő vagyok, nem várom el, hogy a pasi szórakoztasson, vagy legyezze az egómat, szoktam kérdezni, érdeklődni a másik iránt, és ezt fordítva is elvárom. Én is nagyon utálom, hogy kérdezek, válaszol, aztán se visszakérdezés, se új kérdés. Az ilyen általában marhára nem érdeklődik a másik iránt, csak várja a sült galambot.
2019. nov. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem folytatnám az ilyen beszélgetést.
2019. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy volt egy időszakom, mikor az ilyenekhez úgy álltam hozzá, hogy jó, lehet, hogy a srácoknak van igaza, mennyire nehéz kezdeményezni még annál is, akinél fullra ki van töltve a profil, belemegyek a játékba.

Egyrészt csináltam egy pasi profilt egy nagyjából átlagos haverom képeivel és elkezdtem irkálni lányokra. 10-ből 7 visszaírt. Na, gondoltam, az nem is rossz arány.

Másrészt meg az összes ilyen mizura meg érdektelen szar kérdésre válaszoltam igényesen, több mondatban, hogy legyen benne bőven információ, amit használhat. Hát nem bmeg, nem csapta le, csak haladt tovább, mint egy marék lepke. Nagyjából annyi agya is lehrtett. Megkaptam a következő sablonkérdést ahelyett, hogy arra reagált volna, amit írtam, vagy egy szóban válaszolt nekem arra, amit kérdeztem, ha kifejtős volt, jött a "most nem jut eszembe semmi" duma, vagy a legjobb, mikor annyit ír, hogy "az jó" meg "értem". Hát akkor ott dögöljél meg szinglin te szerencsétlen szociális analfabéta phasz! Én többet nem fektetek ilyenekbe energiát. Akinek csak ennyire telik, annak szólok, hogy oké, akkor ezt itt most hagyjuk is abba, viszlát és törlöm a francba. Ha nekik ennyi, nekem is.

2019. nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen tőmondatos indítókat egyszerűen törölném. Szerintem alap, ha az első üzenetedben írsz kicsit magadról és leírod, hogy miért pont rád írt.
2019. nov. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
26%
Pedig pont azt vettem észre, hogy ha valaki képes értelmes beszélgetésekre, akkor az meg azért nem érdekli a nőket... :D
2019. nov. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg többekkel chatel, vagy vált üzenetet és ott a legaktívabb aki épp a legjobban érdekli, de mivel semmi sem biztos, ismerkedik bár elég lightosan veled is.


Most kezdted a netes ismerkedést, vagy csak ámblokk nincs önismereted? ;)

2019. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Most kezdtem cahtelni igen. Teljesen idegenek.

A szia-s azota sem irt vissza.


Messze lakom, privikre igy nem is irok.


Korabban en is kiprobaltam de nem tarskerin hanem amolyan anonym chatelös oldalon hogy ffikent kiprobalom.

Hat egy csajjal irkaltam gondolom ebböl nem lehet sokmindent levonni de feszt besertödött barmit irtam, pedig kedves akartam lenni, a végèn megkerdeztem mar töle hogy most abbol all vele a chateles hogy mindenen beràg en meg mentegetözzek?


De még vele is többet beszeltem mint most tarskerin nökent pasikkal :D

2019. nov. 23. 14:52
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy folytatnám, ezen nincs is mit folytatni, ez nem beszélgetés.
2019. nov. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!